NighTrain Station Guns N' Roses

Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: el_loko w Kwietnia 10, 2007, 08:34:52 pm

Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: el_loko w Kwietnia 10, 2007, 08:34:52 pm
Artykuł wraz z wypowiedziami Axla Rose'a znalazł się na meksykańskiej stronie internetowej.

"Trasa i wypuszczenie albumu jest bardzo ekstytujące dla nas. Jesteśmy skupieniu na wypuszczeniu płyty, lecz nie zawsze wszystko zależy od nas. Jesteśmy w momencie korekty materiału, który stworzyliśmy i płyta zostanie wydana.

Nie lubię spekulacji. Guns N Roses jest wciąż żywe. Najlepszym źródłem informacji o nas jest strona internetowa www.gunsnroses.com. Tam będą  wszystkie szczegóły, tego co robimy i nikt nie będzie oszukiwany.

Wszystko jest problematyczne. Jest za wiele spraw i historii do opowiedzenia. Potwierdzone jest to, że chcemy wydać płytę w odpowiednim czasie.

Zespół jest wciąż ten sam, chcemy koncertować. Występy na żywo są naszym priorytetem i sprawia mi przyjemność wsparcie fanów. Dla nich kontynujemy trasę, dla nich jednoczymy się w zespole."


Info (http://www.diario.com.mx/nota.php?notaid=9ab14b2c167ec99163853bcca5f303d7)
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Hubik w Kwietnia 10, 2007, 08:40:05 pm
Fajnie, że Axl się odezwał, ale za dużo ogólników. Pierwsze zdanie daje do myślenia, że płyta chyba przed wakacjami się nie ukaże.
Poza tym dziwi mnie trochę fakt mówienia, że najlepszym źródłem informacji jest ich strona. Chyba Axl długo tam nie zaglądał.  ;) Jeśli miałbym tylko się sugerować ich stroną to ciągle żył bym w przekonaniu, iż na razie mają tylko Japonię zaklepaną. Moim zdaniem odsyłanie po informację na gunsnroses. com to niezbyt dobry pomysł.  
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: lamf w Kwietnia 10, 2007, 08:41:22 pm
Axl znów udowadnia, że płyta nie jest jego priorytetem.  :D

Jest za wiele spraw i historii do opowiedzenia.

Tu się zgadzam. Chłopcy powinni napisać utwór, który będzie opowiadał historię wydawania owej płyty - mógłby się znajdować na stronach B singli czy coś. Mogłoby być ciekawie.

Potwierdzone jest to, że chcemy wydać płytę w odpowiednim czasie.

Zdaje się, że znamy cholernie różne definicje słowa 'odpowiedni' niż Axl.  
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Morrison w Kwietnia 10, 2007, 08:43:07 pm
Hmmmmmmmm,wychodzi na to,że jednak dostaniemy Chinese Democracy...Tylko dlaczego,ciągle jest mowa o korektach,dogrywaniu czegos tam-mógłby poda wreszcie datę wydania...Co do koncertów,to mam nadzieje,że usłyszymy inne kawałki np.Civil War,czy chociaż Yesterdays,kochają grać koncert,tylko,że z niezmienną setlistą,to troche nudne:P...Czekam na Chinese Democracy( jak zobacze ten album w sklepie,to zawału dostane:P),czekam na Libertad,oraz na kolejny album Queens Of The Stone Age - Era Vulgaris,wiem,że to nie ma nic wspólnego z Axl'em i jego kompanią,ale obok GNR i VR,to moja ulubiona kapela:)
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Zqyx w Kwietnia 10, 2007, 08:45:37 pm
Cytuj
Moim zdaniem odsyłanie po informację na gunsnroses. com to niezbyt dobry pomysł.
W sumie racja,ale tak BTW terminy z RPA też tam są ;) Może to zachęcenie ze strony Axla do odwiedzania ich serwisu świadczy o tym,że "wkrótce" będzie więcej aktualizacji? ;) Na pewnym forum zagranicznym ;) odezwali się "przedstawiciele" Gn'R,którzy napisali,że oficjalne forum coming soon i dali "parę" ankiet dla fanów ;) Nowe koncerty Gunsów już za 4 dni. Twierdzenia Axla były wyjęte z kontekstu,opowieści o trasie,ale uznaliśmy,że tylko to,co mówi Axl jest istotne,bo w końcu jakiś czas się nie odzywał,jakby nie było ;)
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Hubik w Kwietnia 10, 2007, 08:52:04 pm
Cytuj
Może to zachęcenie ze strony Axla do odwiedzania ich serwisu świadczy o tym,że "wkrótce" będzie więcej aktualizacji? ;)
Jeśli tak będzie i rzeczywiście strona zacznie "żyć" to go w tym miejscu przeproszę za moje słowa.  ;)
Wracając do jego wypowiedzi... Fajnie, że piorytetem są dla nich koncerty i że chłopaki zaczynają się dogrywać, zarówno muzycznie jak i prywatnie, ale Axl czasem powinien pomyśleć również co jest piorytetem dla jego fanów. A moim skromnym zdaniem nie są to tylko koncerty, z ciągle tą samą setlistą. Wydajcie płytę, a potem koncertujcie ile wlezie do nagrania kolejnej płyty.  ;)  
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: rose84 w Kwietnia 10, 2007, 09:29:45 pm
Przychylam się do tego, o czym wspomniał Hubik. Axl powinien wyrwać się wreszcie z sideł egocentryzmu i pomyśleć o fanach, których priorytetem w większości jest wysłuchanie gotowej Chińszczyzny. Ileż można promować płytę widmo? O jakim "odpowiednim czasie" wydanie płyty mówi Axl? Wg mnie ten czas już minął...Nie ma sensu zwlekać. Występy live zapewne dają jakiś przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po ukazaniu albumu, ale czy kolejna trasa z setlistą wypełnioną głównie kawałkami z AFD zaspokoi apetyt na ChD? Odpowiedź jest jedna "nie"! Ufam, że podczas trasy w Japonii zespół nas zaskoczy i setlista się zmieni  ;) ...Mam także nadzieję, że usłyszymy piosenki takie jak TWAT czy Silkworms, nie wspominając już o Prostitute, Sorry oraz innych perełkach z Chinese :)...Sama się sobie dziwię, że ciągle wierzę w tego "drania" :D  
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: freakczu w Kwietnia 10, 2007, 09:55:49 pm
Żadnych konkretów, nic co by coś wyjaśniło i dało nadzieje na ujrzenia chińczyków....
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: święty w Kwietnia 10, 2007, 10:14:52 pm
jest gdzies link do oryginału tego artykulu ?
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Hubik w Kwietnia 10, 2007, 10:16:22 pm
Cytuj
jest gdzies link do oryginału tego artykulu ?
Masz w pierwszym poście el_loko. Kliknij w info.
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Tatdoul w Kwietnia 10, 2007, 10:28:58 pm
Axl dał głos... Co wiemy? To samo co dotąd... "Jesteśmy skupieniu na wypuszczeniu płyty, lecz nie zawsze wszystko zależy od nas."... dziwne to...

No ale optymistyczny akcent na koniec:

"płyta zostanie wydana."

Ciekawe czy jeszcze w tym dziesięcioleciu?  :ph34r:  ;)  
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Zoltar w Kwietnia 10, 2007, 10:35:55 pm
No niesamowita historia, co on nie powie, doprawdy same rewelacje  :D Tak, tak teraz wierze, że ChD istnieje. Przekonał mnie tą konkretną  wypowiedzią. No tylko kilka poprawek, miksów, weryfikacji itd i już w 20007 roku Axl przedstawi nam kolejne zapewnienia, że już niedługo w odpowiednim czasie zdradzi nam w tajemnicy kolejną ostateczną datę pojawienia się terminu wydania płyty, która juz jest tylko właśnie zastanawiają się jakie piosenki maja się na niej znaleśc i wtedy będą mogli dograć kilka partii nowych członków i kilka numerów nagrać od nowa i wtedy to już na 100% zdradzi tą datę i płyta widmo się pojawi :lol:  :lol:  :lol: A teraz czas na "tłumaczy" Axla, którzy będą się dopatrywać w tej wypowiedzi "jak to Axl ma rację, bo przecierz nie powiedział, że... a za to powiedział, że...." z resztą ostatnio też tak było i zapowiada się, że będzie tak jeszcze bardzo długo a przynajmniej do czasu wydania ChD czyli jeszcze conajmniej jakiś kilka(naście) lat :lol:  :lol:  :lol: Uwielbiam to.  :D  Pozdrawiam.
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: NeoXX w Kwietnia 10, 2007, 10:42:29 pm
Axl,Axl ... co Ty wyprawiasz ? wstydź się ...
W ramach protestu fanów, do czasu aż ChD nie zostanie wydane, fani powinni nie przychodzić na koncerty i Axlowi otworzą się oczka ...
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: krelke w Kwietnia 10, 2007, 10:51:05 pm
mam nowe ulubione powiedzonko  ;) "Wszystko jest problematyczne" :D

zobaczymy... czy cos z tego wyniknie...btw. ciekawe jakie wpisowe bedzie na oficjalne forum ;)

REKLAMA

Nasze forum jest DARMOWE

KONIEC REKLAMY ;)


Co do zdania które mówi, iż zespół jest cały czas ten sam... tzn. z Brainem ? :)
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Roxy w Kwietnia 11, 2007, 06:09:03 am
Jego wypowiedź jest tak ułozona, żeby nie mozna było przyczepić się do żadnego słowa i wnioskować na jego podstawie o dacie wydania chd :D  
Tytuł: Axl przemówił
Wiadomość wysłana przez: Zqyx w Kwietnia 11, 2007, 06:23:31 am
Cytuj
Co do zdania które mówi, iż zespół jest cały czas ten sam... tzn. z Brainem ? :)

Nie sprecyzował od kiedy ;) Ale biorąc pod uwagę liczne spekulacje fanów,że Braina nie ma w zespole wydaje mi się,że Axl temu zaprzeczył w tych właśnie słowach. Choć oczywiście Axl ma taki styl wypowiadania się,że niczego nie można być pewnym.


P.S Oficjalne forum i.t.d  - This is not from Guns N' Roses. /jarmo
To chyba wyjaśnia wczorajszą "rewelację"

Tu: http://chinesedemocracy.com/index.php/topi...ic,26034.0.html (http://chinesedemocracy.com/index.php/topic,26034.0.html) jest angielska wersja artykułu. Nie wiem,czy zrobiona "metodą chałupniczą",czy dobrze przetłumaczona z hiszpańskiego. Kto zna język może dowiedzieć się więcej,aczkolwiek w treści artykułu sa niedociągnięcia wynikające pewnie z niewiedzy autora.