Autor Wątek: Axl pracuje nad nową muzyką!  (Przeczytany 12761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 09, 2016, 09:56:56 am »
0
Nie wiem, ale mi się wydaje że cos z Axlem jest nie do końca halo, ale w pozytywnym świetle. Może zmienił osobisty menagement, może zatrudnił osobistego trenera życiowego lub PRowca... Sęk w tym że axl w tym roku robi wszystko czego nie robił przez 20 lat i to zadziwia, bo jest to tak nagłe i jest tego coraz więcej, a to dopiero połowa roku. Już do tej pory mamy:
* Axl i Slash na jednej scenie w GNR
* Axl jest w dobrym stosunku z Slashem!
* Axl mówi że nagrywa nowy materiał (dotąd wszyscy o tym trąbili a on milczał)
* Axl udziela się w mediach, co prawda bardziej wokół AC/DC, ale wątki Gunsowe też się pojawiają
* Axl dołącza do AC/DC!
* Axl zadbał o siebie, schudł, a jego głos znów stał się szorstko brutalny (AC/DC tour).
Zatem skoro w pierwszej połowie tyle się wydarzyło to co się może jeszcze dziać w lecie i w zime? Jeśli nadal nowy Axl będzie pracować w takim tempie to naprawde wcale się nie zdziwie jeśli otrzymamy na jesień/zima nowy krążek GN'R jako pełnoprawne GREATEST HITS z jakąś nową produkcją lub live z któregoś letniego koncertu.
Pożyjemy , zobaczymy.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 09, 2016, 02:52:27 pm »
0
Cytuj
Axl dokonał świadomej decyzji uczynienia swojego głosu ‘gładszym’ na potrzeby Chinese Democracy, na które, jak twierdzi, ludzie nie zareagowali odpowiednio.

Niestety, przez to że 15 lat milczałeś już z zawsze "ten" wokal to będzie Mickey, chociaż brzmi całkiem dobrze w kawałkach AC/DC.

15 lat myślał nad wymyśleniem wymówki Mickey-głosu.

PS. Jeśli rzeczywiście świadomie zmienił swój ZA***STY głos na takie coś, co wywołuje salwy śmiechu, a nie podziw, specjalnie dla tak słabej płyty jak CD to jest większym idiotą niż myślałem.

Wstrzymaj się proszę z tekstami na "i" o głównym bohaterze tematu. Można się wypowiedzieć w bardziej kulturalny sposób. #Śpiochu

Może chciał przekonać innych również do tego głosu? Skąd wiesz może miki przypadł mu do gustu do tego mniej wysiłku go to kosztuje :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2016, 03:49:40 pm wysłana przez DooOminO »

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1031
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +941
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 09, 2016, 04:05:28 pm »
0
Axl ma dobry głos bez chrypy (lub z małą chrypą), dobrze zgrywa się np z Touch Too Much i większością materiału ChD. Kiedyś było wyraźnie słychać, że Axl bawił się i eksperymentował - nawet ostatnio przeglądałem materiał z koncertów w 2001-2002, który można znaleźć na YouTube i w pojedynczych piosenkach śpiewał z lekką chrypą (np zdarzało się w Madagascar, blisko nagrania z płyty). Comeback w 2006 też daje do myślenia.

Może później się rozleniwił i od 2012 postanowił w ogóle nie starać się? :P Nie ważne w sumie, bardziej już interesuje mnie co przyniosą kolejne dni. Oby to nie były znów czcze obietnice...
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8635
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 09, 2016, 05:28:29 pm »
0
* Axl mówi że nagrywa nowy materiał (dotąd wszyscy o tym trąbili a on milczał)

nie prawda, juz 2 lata temu mowil o pisaniu nowej muzy i sporej czesci gotowego materialu

w czerwcu 2014 w wywiadzie dla Revolver Axl powiedzial:

“We recorded a lot of things before Chinese was out,” Rose says. “We’ve worked more on some of those things and we’ve written a few new things. But basically, we have what I call kind of the second half of Chinese. That’s already recorded."
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 09, 2016, 08:33:14 pm »
+4
Byłem na koncercie AC/DC, ale mam nadzieje z punktu widzenia fana GNR, że ta przygoda Axla z AC/DC zakończy się we wrześniu po dograniu koncertów w USA. Jak napisała Canis Luna wcześniej w tym temacie, też tak myślałem, że pewnego dnia dla Axla priorytetem może stać się właśnie AC/DC. Jeśli regroup wygląda póki co tylko na projekt typowo "trasowo-kasowy", to po objeżdżeniu świata w 2017 roku magia powrotu duetu Axl&Slash prędzej czy później minie. Trzeba będzie myśleć co dalej, a jeśli Slash ma swoje solowe zobowiązania, bardziej prawdopodobne wydaje sie wynużenie co 3-4 lata AC/DC z Axlem niż coś nowego od GNR, które.. no właśnie, co planuje dalej po trasie? Jakie sa perspektywy, rozejście do swoich sprawach, czy niech się dzieje co chce? Niepokoi mnie, że raz: Axl nawet mimo kontuzji zdecydował się występować z AC/DC, przedłużył występy w Europie do 15 czerwca, a wszystko to tuż przed najważniejsza trasą Gunsów w XXI wieku. Oby nie było tak, że w najnowszej historii zespołu ważniejsze niż przypadkowe spotkanie w hotelu w Londynie Axla i Duffa, teraz okazał się słuch Briana Johnsona.

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 10, 2016, 08:56:50 am »
0
Wyobrażacie sobie że np. Axl zostawia GnR Duffowi i Slashowi i odchodzi na stałe do AC/DC ? Ja jakoś kompletnie nie potrafię.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5046
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 10, 2016, 09:02:35 am »
0
wow. kosmos Panie @pawlik.7 :D

ale niemożliwy do osiągnięcia - Axl to GNR, GNR to Axl. Choćby się srało i waliło.

Wydaje mi się, że Axl w tym wywiadzie mówił o muzyce już nagranej do której Slash i Duff mieliby dograć swoje partie. Kudłacz już pogodził się z tym, jak wygląda GNR w 2016 roku i że nie jest to banda osób wspólnie piszących muzykę w garażu. To nie '86 rok. Zresztą chłopak musi to rozumieć, bo przecież w Konspiratorach też jest głównym mózgiem operacji.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 10, 2016, 09:06:15 am »
+2
Po tym co się dzieje wokół Axla w tym roku j już nic mnie nie zaskoczy.  ;)

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 10, 2016, 10:12:50 am »
0
Pawlik ale twoje myślenie nie jest odosobnione bo ja również brałem pod uwagę podobne rozwiązanie. Slash i Duff dostają od Axla prawo do Gunsów, który odchodzi do AC/DC, a w miejsce Axla do Guns N Roses dołącza Todd Kerns.
W głowie się nie mieści bo jak napisane zostało AXL to gunsi a gunsi to Axl więc raczej takiego scenariusza się nie doczekamy aczkolwiek w środku gdzieś tam siedzi taka myśl.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 10, 2016, 10:33:17 am »
0
Dlaczego Axl miałby odpuścić GN'R, w którym decyduje zasadniczo o wszystkim dla AC/DC, w którym byłby jednym z elementów składowych, bynajmniej nie najważniejszym?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 10, 2016, 10:41:16 am »
0
Dla większego luzu?:)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 10, 2016, 11:13:58 am »
0
Dlaczego Axl miałby odpuścić GN'R, w którym decyduje zasadniczo o wszystkim dla AC/DC, w którym byłby jednym z elementów składowych, bynajmniej nie najważniejszym?
Dokładnie o tym samym pomyślałam :D nie tak łatwo porzucić tron ;) Axlu nie idź tą drogą :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 10, 2016, 01:53:48 pm »
+6
GNR bez Axla nie może istnieć. Bez każdego innego owszem.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 10, 2016, 02:08:00 pm »
+5
No własnie było widać jak fajnie sobie istniało przez ostatnie 15 lat  :lol: Świeże podejście, nietuzinkowy album, industrialne brzmienie. Jakość wyznaczająca nowe trendy.

A skończyło się na tym, że musiało wrócić dwóch najbardziej rozpoznawalnych po Axlu muzyków, żeby GNR przestało grać do ogniska i świat sobie o tym zespole przypomniał i przestał z niego drwić. Skoro Axl po 15 latach wraca do korzeni i porzuca swoją wizję, to chyba jednak nie było tak różowo. Cieszę się, że nie byłem nigdy fanem NuGNR, czułbym się teraz niesamowicie oszukany :)

I zanim się zacznie shitstorm - nikogo nie atakuję, stwierdzam tylko fakty, być może niewygodne. Do podobnych wniosków jakiś czas temu doszedł mój największy forumowy oponent, więc tym bardziej jestem pewien swojego zdania.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2016, 02:19:08 pm wysłana przez cravenciak »

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Axl pracuje nad nową muzyką!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 10, 2016, 04:15:55 pm »
+2
Axl nie odejdzie z GNR - po pierwsze to jego zespół gdzie on jest "szefu", a po drugie trasa koncertowa już jest zaplanowana więc są zobowiązania których nie można tak sobie zostawić.

Przygoda Axla z AC/DC to jest dla niego coś nowego, odskocznia od tylu lat grania Gunsowych numerów. Slash, Duff, Fortus, Frank czy Dizzy mieli/mają swoje projekty gdzie mogą pograć coś innego a Axl tyle lat gra praktyczne te same kawałki.

 

Duff o Axlu w AC/DC [duff] [axl] [ac/dc]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1535
Ostatnia wiadomość Maja 23, 2019, 08:33:38 pm
wysłana przez Canis_Luna