Autor Wątek: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013  (Przeczytany 17956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 16, 2013, 04:03:25 pm »
+11
Nie pokazuje się - źle. Pójdzie na jakąś imprezę - dyskusja na 4 strony... Nie nadążam czasami za Wami :P Dobrze, że wychodzi z domu, próbuje się odnaleźć w towarzystwie. Jak ktoś tu słusznie zauważył - nie poszedł się lansować na czerwonym dywanie, ale przyjechał bokiem. Jeżeli sprawia mu to przyjemność, to niech chodzi. Szczęśliwy Axl = szczęśliwa ja :P A to, czy "stracił kontakt z rzeczywistością" cokolwiek ma to znaczyć, to na pewno nie jest coś, co jesteśmy w stanie stwierdzić na podstawie domysłów po obejrzeniu 30 sekund nagrania z ulicy. To, że łazi z laską - może stwierdził, że to fajnie wygląda, a wiemy, że ma specyficzny gust (;p) a może po prostu się poobijał i mu wygodniej się podeprzeć, jego sprawa. Fajnie, że się pokazał, odezwał, odpowiedział na pytania, zażartował. Lepsze to niż bycie bucem ;)

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 16, 2013, 04:54:07 pm »
0
Emma nic dodać nic ująć ,mogę się podpisać pod Twoim postem z czystym sumieniem :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 16, 2013, 04:58:20 pm »
+3
Nie rozumiem stwierdzenia, że Axl stracił kontakt z rzeczywistością. Jeżeli pokazał się na takiej imprezie jak Gloden Globes to chyba dowód, że kontaktu z rzeczywistością nie stracił, bo wiedział, że taka impreza się odbywa :P

I naprawdę nie rozumiem o co chodzi z tą niechęcią do laski. Przecież do świetny gadżet. I jak słusznie zauważył Wojtek. W DC też wystąpił.

"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mackow1993

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 16, 2013, 06:05:39 pm »
0
Axl ma 50 lat - to dużo . nie chce go usprawiedliwiać ,bo jestem przekonany ,że dbając o siebie (nawet w pozniejszym czasie) mógłby wyglądać lepiej ,patrz: Slash,Duff, Sorum- przede wszystkim , a nawet odwaze sie powiedzieć , że pozostali Clarke , Izzy,Dizzy, Adler wszyscy wyglądają lepiej :o Przykre ale takie jest moje zdanie .
uwazam ze dobrze ,że Axl sie pokazuje .Szaliczek , kapelutek ,laseczka :D facet po 50 ,ale uroczystość była taka a nie inna . zawsze podziwialem Axla za styl , nawet w dresikach , warkoczykach , hokejówkach , jeansach , dziwacznych koszulkach .Zawsze taka najgorsza była tusza i twarz . nie wiem nic konkretnego o całych botoksach , ale jesli Axl sie temu poddał to zrobił straszną głupote . powinien wziąć sie za porządny trening i diete i nie byłoby problemu . ostatni czas gdy Axl podobał mi sie na scenie był to rok 2006..
 No i nadal zastanawiam się po co mu 3 noga,  chyba nie jest kulejąca gwiazdą rocka. Nikt nie zrozumie pana Rose'a ...
 

yyyy , czy na ostatnim koncercie wyglądał jakby potrzebował 3 nogi ? no właśnie..

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 16, 2013, 06:18:48 pm »
+6
Ja się cieszę, że Axl wyszedł do ludzi. Dzięki temu właśnie wiem, że nie ześwirował gdzieś w samotności ze swoimi kotami, albo cholera wie co innego. Podobnie cieszę się, że Slash się pojawia i co chwilę robi update'y na fejsie czy twitterze. Jestem ich fanem, czy jakkolwiek ktoś chce nazwać, i chciałbym mieć świeże informacje co oni robią. Więc fajnie, że Axl się pojawił, że był ten wywiad dla Kimmela.

A co do jego wyglądu, facet ma 50 lat. Jak ma wyglądać? Może pomijając ten rzekomy botoks, ale on już nie ma 20 lat. "Axl wygląda jak dziadek", "Slash ma doczepiane włosy", "Duff wygląda strasznie staro jak na swój wiek". Po co to? Już nie wrócą do tego co było pod koniec lat 80-tych czy na początku 90-tych. Gdyby każdy z nich palnął sobie jak Kurt, to dzisiaj mówilibyśmy o legendach, herosach rock n' rolla i każdego byśmy pamiętali z najlepszych czasów twórczości. Ale tak nie jest. Dzięki Bogu, pomimo tego jak się prowadzili, nadal żyją i niech żyją jeszcze 100 lat. Więc jest jak jest. Warto to zaakceptować, bo się nic nie zmieni.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 16, 2013, 07:06:29 pm »
+1
Nie rozumiem stwierdzenia, że Axl stracił kontakt z rzeczywistością.

Również tego nie rozumiem. Oglądając ten filmik po raz pierwszy nie odniosłam zupełnie takiego wrażenia, nie rozumiem, o co Wam chodzi, facet idzie, uśmiecha się, ładnie podziękował za komplement, jak inaczej miałby się zachować, żeby było "dobrze"? ;)

Co do wyglądu - już się kiedyś wypowiadałam, dodam tylko, że rozumiem, dlaczego kobiety robią sobie zabiegi upiększające i poprawiające urodę, ale zupełnie nie rozumiem facetów - oni z wiekiem często zyskują, nie muszą się ostrzykiwać czy też naciągać. Laski nie popieram, nie wiem, co to za dziwna moda, ale jest to gadżet, który mnie bardziej kojarzy się z przebraniem niż dodatkiem do ubrania, Axl niepotrzebnie się takim dodatkiem postarza. Jeśli chodzi o wychodzenie na imprezy - czemu nie? Wiadomo, lepiej byłoby, gdyby ludzie (szczególnie młodzi) kojarzyli Axla z muzyką niż z "bywaniem", no ale lepszy rydz niż nic. 

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 16, 2013, 07:25:01 pm »
+2
Nie rozumiem stwierdzenia, że Axl stracił kontakt z rzeczywistością.

, jak inaczej miałby się zachować, żeby było "dobrze"? ;)
może dla "true" fanów powinien się rzucić na dziennikarzy :)
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 16, 2013, 07:52:03 pm »
0
Od tego jest forum żeby komentować. Axl dla fanów Guns jest b. ważny więc nie ma się co dziwić że aż tyle osób się wypowiada.  ;)
Nie rozumiem tylko jego zabiegów z botoxu - po co mu to??? Żeby niedługo nie zaczął powiększać ust lub robić innych liftingów  :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 16, 2013, 07:54:15 pm »
+8
Póki nie powiększa cycków jest OK.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline balazianka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Kobieta
  • my way your way
  • Respect: +36
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 16, 2013, 07:57:49 pm »
0
To co myśle o jego starzeniu już kilka razy pisałam więc bez komentarza Ci co czytali to wiedza  ;), aczkolwiek musze powiedzeć, ze jak go zobaczyłam w tym "przebraniu" to razem z mężem stwierdziliśmy ,że wygląda jak nasz rodowity Michal Wiśniewski  :facepalm: - wiele osób już mnie pewnie linczuje, ale cóż takie jest moje zdanie  8)
druga rzecz, fajnie ,że sie pokazał i był uśmiechniety   :)
Póki nie powiększa cycków jest OK.
ahahahahahaha  :P :P :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 07:59:38 pm wysłana przez balazianka »

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 16, 2013, 08:01:23 pm »
0
Póki nie powiększa cycków jest OK.
Leżę !!!  :D

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 16, 2013, 09:00:12 pm »
+3
Póki nie powiększa cycków jest OK.

Jak dla mnie, to raczej powinien je pomniejszyć...
Geoff Fuckin' Tate!


Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 16, 2013, 09:10:52 pm »
+1

Naprawdę potrzebujesz nową płytę?

Lepsza bedzie niekończąca się Chinese Democracy Tour? Prawda jest taka, że Axl się stoczył, szczególnie wokalnie, jest obiektem kpin i żartów. I będzie tak, dopóki nad sobą nie popracuje.
Z Chinese Democracy Tour wystąpili już chyba we wszystkich krajach ( w niektórych nawet kilka razy) więc chyba powinien pomyśleć o nowej płycie. Rolling Stones są starsi niż Axl a nadal nagrywają więc trzeba mieć nadzieję że wkrótce GNR zakończą Never Ending CHD Tour i zrobią nowy materiał.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 16, 2013, 09:34:18 pm »
0
To od jakiegoś czasu nie jest ChD Tour :)

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 16, 2013, 09:57:57 pm »
+4
Dobrze, że sie pokazał, fajnie by go było częściej widywać. Co do ubioru - kwestia gustu, ma prawo ubierać się jak mu się żywnie podoba, o to między innymi chodzi w rock n rollu;p
Powtórze natomiast po raz kolejny: Axl już udowodnił, że jeśli mu sie chce ruszyć tyłek to będzie dobrze wygladal, nawet w obecnym wieku. Przykładów znanych rówieśników, czy nawet starszych frontmanow, którzy trzymają forme jest mnóstwo. Nie kupuje więc argumentu "ma 50 lat, jak ma wyglądac?". Na siłe nie ma sie co odmładzać, ale na pakere, czy bieżnie przejść sie można.

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13291
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax