Autor Wątek: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013  (Przeczytany 18054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zielu

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: +7
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 16, 2013, 07:52:07 am »
+1
Co się stało z tym facetem...aż nie mogę w to uwierzyć!
Gość z wyjątkową osobowością i głosem, marnuje swoją szansę pokazania całemu światu że rocknroll żyje i ma w nosie popową popelinę i resztę tego sztucznego gówna...Jestem aż zły że takie legendy tak kończą. Cytując-"lepiej się spalić niż się wypalić".
Mr. Rose się niestety wypala i to w taki przykry sposób...

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 16, 2013, 08:23:15 am »
+6
nie reaguje na chamskie zaczepki, więc tylko dopowiem, że jest to moja subiektywna opinia przekładająca się na koncertach w ostatnich latach i wywiadach, które niedawno przeprowadził- globy jedynie utwierdziły mnie w moim zdaniu.
Axl traci kontakt z rzeczywistością i bliżej mu do cukierkowatego, zbotoxowanego celebryty niż do kreatywnego frontmana mojego ukochanego zespołu.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 16, 2013, 09:28:10 am »
+9
    Błagam....On jest celebrytą? Różnie można mówić o Axlu Pomponie, ale na pewno nie to, że jest celebrytą. Pojawił się raz na jakiejś gali i już? Przez ostatnie 10 lat jego występy w TV można policzyć na palcach, a największym "skandalem" było niepojawienie się na RRHOF( gdzie mógł zbić największy kapitał PRowski).
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 16, 2013, 09:53:02 am »
+5
Właśnie :lol: brawo Douger!
Najpierw gruba jatka, bo Axl nie wystąpi/ł na ceremonii włączenia do RRHOF, teraz gruba jatka, bo Axl gdzieś się w końcu pokazał. I to w sumie "nieoficjalnie", bo podejrzewam, że został złapany przez obiektyw i kamerę przypadkiem, nie przeparadował po czerwonym dywanie.

Błagam Was :lol: :lol: Bo już się gubię w mnogości sprzecznych poglądów :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 16, 2013, 11:20:05 am »
+3
ostatnie miesiące pokazały że bliżej mu do programów rozrywkowych niż do muzyki Gunsów.
Lansowanie (ubiór rasowego rockmana) się z laską na nagrodach nie mających nic wspólnego (poza Adele) z muzyka pokazuje, że jesteśmy o krok od nowej płyty :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 11:26:11 am wysłana przez pompon »

Offline Luaks

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +9
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 16, 2013, 11:28:21 am »
+2
Mnie zastanawia kilka tematów a mianowicie w 2001r. Mr.Rose miał chyba nadmiar owłosienia albo peruki nosił bo w porównaniu do końca trasy UYI to mu ich znacznie przybyło i jak to sie ma do tego okresu gdzie widać że ma pierze na głowie a nie włosy (co się stało z tymi włosami??). Druga sprawa to może mając "trochę" kasy niech coś z nimi zrobi a mam namyśli tego loka który mu się formuje z lewej strony , a może to szpak  8) ..nie wiem???
bo przypomina króla kiera z talii kart  :lol: No i kolejny temat to ta twarz..?? W 2006r wyglądało "to" że idzie w dobrym kierunku i będzie tak jak troche kiedyś natomiast teraz to wygląda na chorobę i to nie starczą... Spuchł Axl strasznie pomimo koncertów na których coś tam się ruszał...
Tak wiec proponuję dietę względnie dietetyka , siłownia i basenik...a forma sama przyjdzie na nagranie nowego albumu  :)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 16, 2013, 11:47:46 am »
0
Dość "intrygujące". Plotki, ploty, ploteczki:
http://www.zimbio.com/pictures/WgQzyAn5W7u/Rocker+Axl+Rose+former+frontman+legendary/YKmbhWzJbqo

"Rocker Axl Rose FORMER frontman of legendary band Guns N' Roses..." :lol:

Dobrze go widzieć. Żyje. Jego kolegę Slasha też nagrywają na ulicach.

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 16, 2013, 12:24:35 pm »
+10
ostatnie miesiące pokazały że bliżej mu do programów rozrywkowych niż do muzyki Gunsów.
Lansowanie (ubiór rasowego rockmana) się z laską na nagrodach nie mających nic wspólnego (poza Adele) z muzyka pokazuje, że jesteśmy o krok od nowej płyty :)
Ty naprawdę jesteś do niego uprzedzony. Pewien kudłaty Pan, co chwile występuję w tego typu show, pokazuje się z żoną na wszelkich możliwych imprezach. I co stracił swój rockowy charakter, umiejętności kompozytorskie czy geniusz gitarowy? Nie. Ma kobietę chce się z nią pokazywać, nie wiem może ty inaczej do tego podchodzisz i swoja dziewczynę będziesz trzymał na sznurku.
Idzie z duchem mody, ubiera się zajebiście jak na swój wiek, nie chce go zobaczyć latającego po scenie w samych majtach albo obcisłych spodniach w wieku 50 lat.
Naprawdę potrzebujesz nową płytę? Żeby przez kolejne kilka lat jeździć po nim jak po burej suce, co on nagrał, jak mógł nagrać to bez ex kumpli.

@Luaks
Po 40-ce mężczyźni raczej łysieją, w dodatku prawdopodobnie w 2002 miał przeszczep włosów. Tak się dzieje jak buźka jest po botoksie, czerwony i napuchnięty, w 2006 nie było tego widać bo był porostu chudszy. Nie znam się na tym, ale słyszałem że po kilku latach botox staje się "ciężki" i wygląda się jak plastikowa lala.

Buckethead

  • Gość
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 16, 2013, 12:44:37 pm »
+3

Naprawdę potrzebujesz nową płytę?

Lepsza bedzie niekończąca się Chinese Democracy Tour? Prawda jest taka, że Axl się stoczył, szczególnie wokalnie, jest obiektem kpin i żartów. I będzie tak, dopóki nad sobą nie popracuje.

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 16, 2013, 12:52:48 pm »
+2
Cytujesz tekst wyrwany ze zdania. Nie, nie będzie dobrze jak pozostaną w trasie ale dla nie których osób nie ważne ile nagra płyt jakie one będą, ważne jest to kto na tej płycie będzie grał, jak będzie slash to nawet najgorszy badziew uznają za arcydzieło.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 16, 2013, 02:27:01 pm »
+7
Jeżeli poza pokazywaniem się wydajesz dobrą muzykę, to niech nawet występuje w reklamie płatków śniadaniowych.
Czy jestem do Axla uprzedzony? Oczywiście, że tak.
Spędziłem przy jego muzyce i podpatrując jego perypetie 20 lat. Mogę więc jako fan mieć trochę negatywne opinie na temat jego marazmu na przestrzeni ostatnich lat

Offline kinnn

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Respect: +7
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 16, 2013, 02:51:13 pm »
+4
lord Axl Rose z 3 nogą  :lol: No a tak na poważnie... Po woli traci kontakt z rzeczywistością. Może po prostu znudziło mu się ciągłe ukrywanie w swojej willi i teraz częściej będzie się pokazywał na imprezach no ale to raczej nie pomoże mu  w wydaniu nowej płyty. No i nadal zastanawiam się po co mu 3 noga,  chyba nie jest kulejąca gwiazdą rocka. Nikt nie zrozumie pana Rose'a ...

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 16, 2013, 02:54:26 pm »
+6
  
Cytuj
Spędziłem przy jego muzyce i podpatrując jego perypetie 20 lat.


 Obserwujesz jak i większość z nas. Dziwi tylko, jak łatwo przechodzi się do porządku codziennego nad wybrykami jednych, a jak wyolbrzymia się wady drugich. Bo roztrząsanie przez kilka stron tematu, jaką to ma Axl "spuchniętą gębę" jest co najmniej żenujące.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 16, 2013, 03:36:26 pm »
+4
W Don't  Cry też miał 3 nogę/ laskę i nie ma problemu :)
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 16, 2013, 03:41:28 pm »
+3
Jak zobaczyłem tytuł newsa już wiedziałem, że kłótnie się posypią :D

Dobrze, że nie zaszywa się w domu tylko chodzi gdzieś ;)

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13527
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax