Autor Wątek: Axl odpowiada  (Przeczytany 10605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 11, 2010, 01:36:54 pm »
0
Jak na 40 paro letniego faceta to jak dla mnie totalnie bez klasy się Axl zachował - powinien być ponad takie rzeczy a jak już to wytłumaczyć swoją wersję na spokojnie a nie wyzywać pannę od dziwek ! Sama sprawa dziwna...

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 11, 2010, 02:03:07 pm »
0
u nas by już dawno dostał moderated  :lol:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 11, 2010, 02:10:49 pm »
0
   Zachował się tak jak uważał.  Skoro twierdził, że góściówa chrzani głupoty i ciągle rozpowrzechnia o nim dziwne plotki to miał prawo się zdenerwować.  Zresztą takie głupie tłumaczenia, że : dotarłam do fanów. Każdy może tak napisać , ja też.
   Niektórzy tak są zapatrzeni w swojej nienawiści , że nie zwracają uwagi na to czy to co piszą ma jakiś związek z prawdą czy nie.  Przypomina to zachowanie pseudodziennikarzy, którzy wypisywali bzdury dla większej poczytności.
   Może ten post Axla da też innym do myślenia. Masz zamiar wchodzić no forum i wylewać morza żółci oraz swoich żali to daj sobie spokój. Masz problemy? Daj żyć innym  i nie psuj im humoru.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2010, 02:21:33 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 11, 2010, 03:21:22 pm »
0
co do tych koszulek....to na jakims forum czytalem ze podobno byl incydent podczas koncertu Rock in Rio w 2001 r.....ale mowie tylko to co kiedys wyczytalem i nie wiem ile w tym prawdy..




a tak wogole to Axl nie pierwszy raz udziela sie na forum...pamieta ktos pod jakim nickiem udzielał sie wczesniej ??
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2010, 04:10:10 pm wysłana przez cygan2009 »

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 11, 2010, 03:30:45 pm »
0
Ta akcja w rio jest uwieczniona na video. Ale co było na koszulce nie wiem, rowniedobrze moglo być napisane, że Axl to .... etc. Sam bym się "wkurzył"
Born to rock, drink and fuck!

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 11, 2010, 03:41:14 pm »
0
Ta akcja w rio jest uwieczniona na video. Ale co było na koszulce nie wiem, rowniedobrze moglo być napisane, że Axl to .... etc.

wlasnie to mialem na mysli...ale wiem tylko ze chodzilo jakas koszulke...ale co na niej bylo niewiadomo..

smakol

  • Gość
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 11, 2010, 04:08:41 pm »
0
Facet jest osoba publiczną, powinien byc ponad głupie zaczepki i durne plotki - tym bardziej jeżeli nie są one prawdzie... Można kogos naprostowac ale kulturalnie a nie jechać po nim ze wszystkimi możliwymi bluzgami, zwłaszcza że sporo przemawia z tym, że w jakiejś mierze cała sprawa dotycząca koszulek jest prawdziwa. Wystarczyłoby żeby Axl powiedział, że nigdy nie wymyślił takiej głupoty i jeżeli takie cos miało miejsce to z inicjatywy nadgorliwej ochrony czy menagmentu - ale on nic o tym nie wie...

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 11, 2010, 04:17:21 pm »
0
Jak tak czytam, to obie strony mają swoje racje i jestem ciekaw, jak to się dalej potoczy.

A co do odpowiedzi Axla - cóż, taki jest. Nie wiem, czego się po nim spodziewali ludzie piszący, że powinien zareagować spokojnie... To znaczy: może i powinien, ale chyba wszyscy wiemy jaki AR jest ;-)
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 11, 2010, 04:22:58 pm »
0
Nic dodać nic ująć Kangel. Axl to nie jest grzeczna dziewczynka w różowej sukience.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 11, 2010, 05:05:22 pm »
0
Fakt Axl  dość grubo po Niej pojechał może nawet za bardzo ale dziwi mnie ,że osoba będąca od kilku lat moderatorem pisze takie niepotwierdzone newsy    wiedząc ,że Axl zagląda na to forum.No wg . mnie bezmyślnie postąpiła   ,ktoś usłyszał to od kogoś  i powtórzył jeszcze komuś  i ona to napisała no dla mnie to ona w ogóle nie pomyślała co robi.A Axl wiadomo jaki jest ,i co nie przyszło Jej do głowy ,że się wku..i jak przeczyta takie plotki?
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2010, 05:50:01 pm wysłana przez monisiura »
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 11, 2010, 05:08:00 pm »
0
Axl przesadzil... i nie zdaje sie mi,zeby w calosci czytal ten watek... i niestety własnie Madison ma racje... ona tylko przekazywala informacje jakie podaly inne osoby... to wlasnie wobec nich powinien Axl wyciagnac jakies konsekwencje i wyjasnienia...

Te informacje byly potwierdzone! ona pisała, że nie wpuszczali z polecania Axla bo tak powiedzial szef ochronny... i tylko to napisala, nie pisala, ze ma pewnosci iż faktycznie to bylo zalecenie Axla...

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 11, 2010, 05:44:17 pm »
0
A tak w ogóle to jedyny jego post na forum?


Dexter napisał 39 postów.

http://www.mygnrforum.com/index.php?showtopic=159283&st=165


Wiem... chodziło mi o Jego wczorajsze wpisy :]


Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 11, 2010, 06:02:45 pm »
0
Ciekawe czy dostanie Axl "MODERATED" na tym forum :D.Swoją drogą dobrze że się odezwał na ten temat.Jest bardzo dużo takich tzw."fanów" nie wspominając dziennikarzy którzy wymyślają głupoty na temat zespołu dla własnej korzyści.Dla mnie to też oczywiste-nie akceptujesz nowego składu,więc wynocha,nie zaglądaj,nie pisz.... ;)Axlowi to i tak zwisa. ;)On z zespołem i tak nie gra tych koncertów specjalnie dla ciebie. :D

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 11, 2010, 06:02:46 pm »
0
Dexter za takiego posta dostałby tu bana:D Beke bym mial gdy tam dostal za obrazanie tego Madison:P
A tak w temacie to zgodze sie z tym, ze Axl to nie jest 'grzeczna dziewczynka w różowej sukience' , ale ta jego wypowiedz bardziej mi pasuje do zbuntowanej punkowej dziewczynki. Wielu sie jara, ze 'Axl to Axl', tak ma itd. i ze to z tego co rozumiem tak zajebiscie rock n' roll'owe. Moim zdaniem troche sie zblaznil. Wnioskujac po odpowiedzi Madisona na zjebke od Axl'a jestem mu w stanie uwierzyc, przytoczyl wydaje sie pewne informacje, mysle ze blizsze sprawie, bo ponoc bezposrednie. Skad Axl moze miec taka pewnosc co sie dzieje przy bramkach, kiedy nie jest w jego interesie interesowanie sie tym, bo sa od tego odpowiedni ludzie. Jest mozliwe przeciez, ze ktos cos pokrecil i opisana sprawa miala miejsce. jakos nie chce mi sie wierzyc, ze nie ma w tym nawet ziarnka prawdy. Axl napisal tylko, ze nie mialo to miejsca, mogl sie bardziej postarac z wytlumaczeniem swojej pewnosci co do tego. Na zastanawianie sie nad bluzgami jakos znalazl czas.
Podsumowujac, nie widze w tym zadnego Rn'f'R a jedynie cos na wzor szczeniackiej pyskowki, co innego gdyby mialby miec 100% pewnosci, ze ma racje. Moim zdaniem takiej pewnosci miec nie moze.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 11, 2010, 06:04:42 pm »
0
Jeśli to prawda co ona napisała, to uważam, że to przykre, że Axl każe banować niewygodne sobie osoby. Niedługo może dojść do sytuacji, że nie można będzie nawet go skrytykować jeśli coś się komuś nie spodoba.

Prawdy oczywiście nie dowiemy się nigdy.

 

Duff o Axlu w AC/DC [duff] [axl] [ac/dc]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1537
Ostatnia wiadomość Maja 23, 2019, 08:33:38 pm
wysłana przez Canis_Luna