Autor Wątek: Axl odpowiada  (Przeczytany 10547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Axl odpowiada
« dnia: Lutego 10, 2010, 11:20:55 pm »
0
Axl Rose na forum mygnr.com odpowiedział na rzekome informacje jakoby na koncerty nie wpuszczano osób z koszulkami na których pojawia się Slash. Dexter (nick Axla na mygnrforum) również napisał, że planowane są niespodziewane koncerty.

Cytuj
What the fuck do you know? That's right! You don't know jack fucking shit you fucking ignorant, know it all, fucking deluded, misguided, self important, self righteous, pious, small minded, clueless, loud mouthed, arrogant cunt. No one needs your opinions n' having to deal with your constant abuse of privileges or the miniscule amount of power you've had here you wield like an angry, lesbian, wannabe, high school parking lot rent-a-cop always mouthing off like you're some kind of authority which you're far from. I have to say it saddens me you continue to babble your horseshit to unsuspecting fans n' any names n' numbers you have are of people like you who try n' hurt others to promote themselves at their expense. That's the only real thing you got bitch. It's like Revolver's if not edited, cloudy recollection of events as I've never asked for anyone's shirt bein' thrown out of anywhere let alone say I did but hey he won a contest so he must be credible, whatever, no good deed goes unpunished. I don't work for you or have to do a goddamn thing you think ever. Your opinions of anything whatsoever don't count or mean jack shit to me or anyone in this camp. You're garbage, plain and simple. You're not a fan or a voice of reason... you're a sick n' diseased mind spilling it's bile over the internet. Well now you can drink up the rewards of the crap that's been spillin' out of your pie hole forever here n' enjoy the fermented, feted n' vulgar response you've been cultivating n' aching for... for so long . Find another board this one doesn't need you. Oh n' feel free to jump in all you wanna be web warriors, ho defenders n' bitch boi's, you ain't needed either. For the rest of you... Surprise gigs comin'!!


http://www.mygnrforum.com/index.php?showtopic=159283&st=120

Za newsa dziekuję DrDreiowi.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 10, 2010, 11:36:12 pm »
0
no to ładnie pojechal :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 10, 2010, 11:50:42 pm »
0
To by było na tyle w tym temacie.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 11, 2010, 12:07:57 am »
0
Można prosić o przetłumaczenie.Tak nawet w skrócie?

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 11, 2010, 06:55:35 am »
0
Geez czemu przekręcacie zupełnie newsy ? To nie było w odpowiedzi na plotki o tym że w określonych strojach nie wpuszczali na koncerty. To była odpowiedź skierowana do konkrentej określonej osoby - Madison( która była jedną z admiów na forum mygnrforum) i z sprawą "koszulek" jest luźno powiązana.

Tłumaczenie proszę bardzo

Co Ty k***a wiesz? Właśnie tak ! Nie wiesz k***a nic Ty pieprzona ignorantko, usłysz to wszystko, popieprzenie zwodzielska, fałszywa, zapatrzona w siebie, obłudna, głupia, nic nie wiedząca, głośno krzycząca, arogancka cipo. Nikt nie potrzebuje Twoich opinni i ciągłym radzeniem sobie z Twoim nieustannym nadużywaniem przywilejów i twoją małą namiastką władze tutaj , której używasz jak wściekła, lesbijska, strażniczka parkingu szkolnego zawsze mówiąca jakby miała jakikolwiek autorytet, do którego Ci daleko. Chcę powiedzieć , że bardzo mnie smuci że rozpowszechniasz to swoje gówno wśród nieświadomych fanów. I jakiekolwiek imiona czy numery telefonów , które posiadasz pochodzą od ludzi którzy , tak jak Ty próbują poprzez krzywdzenie innych wypromować swoją osobę kosztem innych. Tylko to posiadasz dziwko. Nigdy nie poprosiłem aby czyjakolwiek koszulka została gdziekolwiek wyrzucona. Nie pracuje dla Ciebie i nie muszę robić jakiejkolwiek rzeczy którą sobie wymyślisz. Twoje opninie na jakikolwiek temat nic dla mnie nie znaczę ani dla nikogo w moim zespole. Jesteś śmieciem, proste i zrozumiałe. Nie jesteś fanem ani głosem rozsądku... jesteś chorym, rozkładającym się umysłem rozrzucającym żółć po całym internecie. Wiesz co , teraz możesz połknąć nagrody za gówno które rozpowszechniałaś. Delektuj się tą wulgarną odpowiedzią o którą wręcz błagałaś przez tak długo. Znajdz sobie inne forum, to tutaj nie potrzebuje Ciebie. I nie zapomnij zabrać wszystkich tych , którzy naśladują Ciebie, Twoich obrońców, nie jesteście również tutaj potrzebni. Dla wszystkich innych - niezapowiedziane koncerty nadchodzą.
A i co do tych koncertów to już jeeden został potwierdzony podczas NYC Fashion Week dla jedynie 100 osób/fanów.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 11, 2010, 07:23:10 am »
0
Się zagotował chłop :D


Bardzo dobra reakcja :D Axl coraz bardziej się rozkręca :D


- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 11, 2010, 08:10:13 am »
0
No się w chłopaku musiało rosnąć, aż wybuchnął i to z wielka siłą. To akurat zawsze lubiłem w Axlu.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 11, 2010, 08:23:44 am »
0
Heh, ciekawe jak się teraz dziewczyna czuje. Dobrze, że sprostował ale trochę przesadził :)

A tak w ogóle to jedyny jego post na forum?

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 11, 2010, 09:43:35 am »
0
Geez czemu przekręcacie zupełnie newsy ? To nie było w odpowiedzi na plotki o tym że w określonych strojach nie wpuszczali na koncerty. To była odpowiedź skierowana do konkrentej określonej osoby - Madison( która była jedną z admiów na forum mygnrforum) i z sprawą "koszulek" jest luźno powiązana.

Luzno? Przeciez Axl sie zagotowal wlasnie z powodu tych plotek które Madison wciaz podsycał.

Offline davidGNR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • You know where you are?
  • Respect: 0
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 11, 2010, 10:24:12 am »
0
A tak w ogóle to jedyny jego post na forum?


Dexter napisał 39 postów.

Nieźle pojechał.
A tutaj odpowiedź madison (mógłby ktoś również pokrótce przetłumaczyć?):

Cytat: madison
Cytat: Axl
What the fuck do you know? That's right! ...



I know that the security manager, who headed up security for the Winnipeg show, confirmed this, and I know what fans on this forum witnessed first hand. Those are facts, my friend.

You're shooting the messenger.
If someone was giving instructions on your behalf - without your knowledge as you claim - then you should be going after them, not me. I'm just the messenger.

When some forum members - who saw this first-hand - posted this on the forum, I didn't believe them, and I closed the thread. But then I received several pms from other members who also witnessed this at the Winnipeg show and they asked me to check it out. So, I did.

I called and found the person who headed up security that night. I simply asked him if he was given any special instructions for the show, and he then went into great detail about how he had been instructed not to allow people into the show who were wearing Slash gear and how several people had been turned away. He said the instructions came from you. I didn't ask him this - he volunteered it.

I then asked him numerous questions about his experience with rock shows (and found out he'd been doing this for 22 years) and other bands he had handled for credibility reasons. I had no reason to doubt what he told me.

As I mentioned earlier, if someone was giving instructions on your behalf without your knowledge (which is what you seem to be claiming), then this is a problem that you should know about in order to fix.


Cytat: madison
Cytat: Axl
.. You don't know jack fucking shit you fucking ignorant, know it all, fucking deluded, misguided, self important, self righteous, pious, small minded, clueless, loud mouthed, arrogant cunt. No one needs your opinions n' having to deal with your constant abuse of privileges or the miniscule amount of power you've had here you wield like an angry, lesbian, wannabe, high school parking lot rent-a-cop always mouthing off like you're some kind of authority which you're far from. I have to say it saddens me you continue to babble your horseshit to unsuspecting fans n' any names n' numbers you have are of people like you who try n' hurt others to promote themselves at their expense. That's the only real thing you got bitch. It's like Revolver's if not edited, cloudy recollection of events as I've never asked for anyone's shirt bein' thrown out of anywhere let alone say I did but hey he won a contest so he must be credible, whatever, no good deed goes unpunished. I don't work for you or have to do a goddamn thing you think ever. Your opinions of anything whatsoever don't count or mean jack shit to me or anyone in this camp. You're garbage, plain and simple. You're not a fan or a voice of reason... you're a sick n' diseased mind spilling it's bile over the internet. Well now you can drink up the rewards of the crap that's been spillin' out of your pie hole forever here n' enjoy the fermented, feted n' vulgar response you've been cultivating n' aching for... for so long . Find another board this one doesn't need you. Oh n' feel free to jump in all you wanna be web warriors, ho defenders n' bitch boi's, you ain't needed either. For the rest of you... Surprise gigs comin'!!



I realize you're just blowing off steam, and that's fine.
Regardless of what you choose to believe - I've been a huge GNR fan from day one. I've followed your music all these years and kept your name and music alive on this forum day-after-day, week-after-week, and year-after-year for eight years - even when there was no news. I've built this forum from 400 to over 35,000 by recruiting members and keeping discussions alive when there was no news.

I'm saddened that you've been given misinformation and question my loyalty to you and GNR.
You couldn't be more wrong.
Peace.


http://www.mygnrforum.com/index.php?showtopic=159283&st=165
Welcome to the Jungle!!!

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 11, 2010, 10:25:08 am »
0
Dobrze Axl powiedział, wódki mu dać :D No to chyba się koncert w Polsce kroi, co? :P

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 11, 2010, 11:52:30 am »
0
 :D heheh podsumowujac mozna powiedziec tylko dwa slowa :..Axl Rose :)

swoja drogą...ciekawe czy Axl zajrzy kiedys na Nasze forum...
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2010, 12:03:08 pm wysłana przez cygan2009 »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 11, 2010, 12:43:44 pm »
0
Cytuj
"Madison w odpowiedzi dała do zrozumienia,że sama nie wierzyła,że to z polecenia Axla kazano ściągać koszulki,dotarła jednak do fanów od których dowiedziała się,kto kazał im je ściągać.Potem rozmawiała z osobą,która była za to odpowiedzialna i wyszło na to,że polecenie wydał Axl. Madison czuje się urażona uwagami Axla,a forum się podzieliło."

Madison została zdegradowana po poście Axla z pozycji admina przez Erica.

Cytuj
Degradacja Madison nie była rezygnacją z grupy moderującej. Po rozważaniach i konsultacji to ja podjąłem decyzję o degradacji Madison jako moderatorki i admina od dnia 10 lutego 2010, godz. 8. Wziąłem pod uwagę wkład Madison w Forum przez te wszystkie lata zanim podjąłem tą decyzję. Ostateczna decyzja nie była łatwa, ale niestety konieczna.

Degradacja Madison nie dotyczy cenzury, wciąż ma ona konto na Forum.

Dziękuję Madison za jej wkład do grupy moderacyjnej przez wszystkie te lata (inni członkowie grupy moderacyjnej również przychodzili i odchodzili w ciągu lat).

Przyszedł taki moment w którym nasze poglądy całkowicie się rozminęły i jako admin tego Forum, uznałem to za konieczne. Wiele prywatnych wiadomości, postów, działań Madison w bieżących tygodniach sprawiły, że czułem się niezręcznie i tym motywuję swoją decyzję.

Eric (admin)

Cytuj
Madison:
Eric, proszę bądź szczery.

W ciągu ośmiu lat mojego bycia adminem i tworzenia forum ani razu nie dałeś mi odczuć, że jesteś niezadowolony z mojej pracy jako admina. Ani raz.
I bądźmy szczerzy – Beta i Fernando kontaktowali się z Tobą regularnie i prosili o ocenzurowanie postów i wątków. Kiedy konsultowałeś to ze mną, wyjaśniałam Ci dlaczego cenzorowanie opublikowanych nowych artykułów i newsów nie jest dobre (jak tak list merck) – i zawsze się ze mną zgadzałeś.

A dziś, dwie minuty po poście Axla – w którym napisał, że chce, żebym odeszła – zdegradowałeś mnie – bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Nie byłeś nawet na tyle uprzejmy, żeby odebrać mój telefon. Więc do wszystkich, którzy uważają, że usunięcie mnie nie było podyktowane – polecone przez Axla i Betę – żyjecie w fantazji. A to po prostu złe. Jest to niezgodne ze wszystkim tym o czym jest to forum i tym dlaczego jest ono takie popularne.

Zawsze byłam dumna, że naszego forum – oraz naszej grupy moderacyjnej – nie da się kupić. Widać jednak, że to się zmieniło i to mnie bardzo smuci.
.
Wstydź się


kolejne forum Gunsów, które zeszło na psy  ;)

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 11, 2010, 12:51:26 pm »
0
Dziwna sprawa.

Prześledziłem wątek prawie od początku, i mimo, że nie wierze w to, że Axl kazał te koszulki ściągać, odbierać etc to niesmaczne jest podejście do sprawy wszystkich zainteresowanych. Axl to Axl, mógł jednakże ugryźć się w język (rękę). Sam często żałowałem swoich postów na rożnych forach, pisząc pod wpływem, nieważne czy emocji czy innych rzeczy. Czytałem o cenzurach na forach, na Here today... i teraz na tym i sam jestem w szoku, już nie wiem w co wierzyć, ale jeśli okazałoby się, że ktoś ingeruje w dyskusje fanów, no to sory, coś jest nie tak. Nie uważacie?
Born to rock, drink and fuck!

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Axl odpowiada
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 11, 2010, 01:21:25 pm »
0

A tutaj odpowiedź madison (mógłby ktoś również pokrótce przetłumaczyć?)

Również prosiłbym o przetłumaczenie tych odpowiedzi, aż tak dobry nie jestem z angielskiego...

btw wszedłem do tego topicu na mygnr i zobaczyłem coś, co wywołało uśmiech na mojej twarzy :P jak tylko Dexter się odezwał, od razu zaczęło się pozdrawianie go, mówienie że ma świetny głos, ktoś tam zapytał czy jest możliwy akustyczny koncert w Rio :P dla mnie bezsensowna próba zwrócenia na siebie uwagi Axla  8)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13647
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax