Autor Wątek: Axl dla USA Today  (Przeczytany 18591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #45 dnia: Października 31, 2012, 11:42:23 pm »
0
Prince np.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 01, 2012, 06:30:17 am »
-1
Duff McKagan swego czasu na Believe in me ;) Ale mniejsza o to. Zastanawia mnie, czemu kolejny raz tak epokowe wydarzenie, jak wywiad z Axlem kończy się na kilku stronach komentarzy... Potem gada się w sumie o niczym... Czyżby naprawdę w tym wywiadzie było tak mało treści, tak mało nowych rzeczy? Zaskakuje mnie też zmiana w odniesieniu do Axla, która wzięła chyba swój początek na niedawnych koncertach. Wydaje mi się, że jest on postrzegany przez forumowiczów znacznie negatywniej niż wczęśniej. Jeden słabszy występ spowodowany chorobą zmienił aż tak dużo, czy forumowicze tak bardzo chcą zmiany, poprawy wokalu, nowej płyty?
Jestem ciekaw, jak na komentarze wpłyną koncerty w Vegas. Oby pozytywnie :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 01, 2012, 09:11:08 am »
+2
Jakoś mnie słowa Axla nie dziwią. Od dawna wiadomo, że jego stanowisko jest takie, że to wszyscy dookoła byli winni rozpadu klasycznego line-upu, a on ani trochę. Witki całkowicie mi opadły jak przeczytałem, że Slash i Duff mówili mu, że jest idiotą i przegranym. Co do pojednania Axl uważa, że to nie on powinien pierwszy wyciągnąć rękę do zgody? Nie byłbym taki pewien. Swoją drogą to trochę przykre, że wszystkie słowa goryczy, ewentualnie nieliczne sympatii (które oczywiście płyną tylko z kudłatej strony) wymieniane są w mediach. A nowa płyta? Tak, będzie. Jutro, pojutrze, za tydzień, może za rok, za dziesięć lat, albo nigdy.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 01, 2012, 09:22:58 am »
-1
Prince np.


Zarówno Prince jak i Lenny mają w klipach muzyków, vide "Purple rain" czy "Are you gonna go my way?" :P więc przynajmniej zachowują pozory :P

Dobra, dość tego offtopa  :rolleyes:


Co do pojednania Axl uważa, że to nie on powinien pierwszy wyciągnąć rękę do zgody? Nie byłbym taki pewien.

A skąd my mamy wiedzieć, że to faktycznie on czy nie on ma wyciągać pierwszy rękę do zgody? :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2012, 09:26:29 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 01, 2012, 10:35:54 am »
0
Otóż to  my nie wiemy co się tak naprawdę wydarzyło .Mnie interesuje jedno muzyka.Liczę że Axl jednak zabierze się za płytę,popracuje nad głosem.Wywiad ciekawy spokojny ton ale też wiadomo że jak śpiewała Łobaszewska "czas nas uczy pogody" każdy z nas będąc młody tak jak teraz większości Wy jesteście tu na forum szalał,darł się w niebo głosy ,wygłupiał się, świat leżał u stóp ale z wiekiem uwierzcie mi człowiek łagodnieje już zastanawia się nad tym co robi i mówi .W sumie Axl nikogo nie obrażał ,płytę planuje miejmy nadzieję ,że w najbliższym czasie.I dobrze że się pokazuje oby częściej.Ja nie zmieniłam stosunku do Axla bo miał słaby występ chociaż zgadzam się z niektórymi wypowiedziami .Nie mam zamiaru przestać go słuchać i oglądać .Cierpliwie czekam na wiadomości z koncertów i czekam na nową płytę GN`R nic więcej nie mogę zrobić jako fanka  ;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 01, 2012, 10:57:33 am »
0
Cytuj
Co do pojednania Axl uważa, że to nie on powinien pierwszy wyciągnąć rękę do zgody? Nie byłbym taki pewien.

A skąd my mamy wiedzieć, że to faktycznie on czy nie on ma wyciągać pierwszy rękę do zgody? :rolleyes:

No właśnie nie wiemy. Nie wiemy co się tam wydarzyło te 16 lat temu, ale jak wiadomo wina leży zawsze po obu stronach. Więc skoro po obu to i Slash, może i Duff, może pozostali, ale także i Axl mieli swój niebagatelny wkład w rozpad tamtego zespołu. Z tym że (wspomniałem o mediach w tamtym poście) dotychczas swoje żale na Slasha wylewał Axl. I znowu mój post wrócił do tematów wałkowanych na tym forum setki razy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2012, 11:00:32 am wysłana przez TheWlo »

Offline sweetcali

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +351
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 01, 2012, 12:21:39 pm »
0
"dotychczas swoje żale na Slasha wylewał Axl. " z tym się nie zgodzę bo niby gdzie miał wylewać te żale jak nie udzielał wywiadów przeciwnie do wspomnianego tutaj Slasha :P
Jak na pierwszy od iluś tam lat wywiad całkiem spoko ,nadzieja że wreszcie zacznie się pokazywać częściej  ;)


Uploaded with [URL=http

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 01, 2012, 01:18:20 pm »
+3
//UYI, uważane są za częściowo solowy album Rosa i Stradlina.
a co to znaczy częściowo solowy? i przez kogo uważane?
bez napinki - ciekawy jestem po prostu  :D
miło że pytania dotyczą trudniejszych spraw niż drzewko halloween  ;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 01, 2012, 01:21:04 pm »
0
"dotychczas swoje żale na Slasha wylewał Axl. " z tym się nie zgodzę bo niby gdzie miał wylewać te żale jak nie udzielał wywiadów przeciwnie do wspomnianego tutaj Slasha :P

Widzisz, a jednak, a jednak.

vegtcia

  • Gość
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 01, 2012, 02:02:16 pm »
0
A ja wierzę Axlowi, po co miałby kłamać? Wydaje mi się, że Axl wszystkie słowa (bliskich mu osób) bierze mocno do serca, może i za mocno ;)  I widać, że jest bardzo pamiętliwy ;)

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 01, 2012, 02:44:07 pm »
+4
nie interesuje mnie kto miał większy udział w UYI, przez kogo się rozpadł zespół itd.
Ważne są fakty- Slash po rozpadzie Gunsów z nagranego materiału mógłby nagrać z 5 płyt przypominających starych Gunsów, niż samotne dzieło ChD.
Slasha i Duffa widziałem na żywo, jak i Axla i niestety to z tym ostatnim obchodzi się jak z jajkiem, to on ze sceny wkurza się na wszystkich wokół .Nie wierzę więc w te słowa o idiocie.
Cytuj
Jeden słabszy występ spowodowany chorobą
upadek jego formy był stopniowy i dla mnie zaczął się od 2010 roku wraz z brakiem kontaktu z publicznością i przybieraniem na wadze.

Cieszę się jednak, że Axl w ogóle się pojawia i słychać o nim w mediach.

Offline Mr.Brownstone

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +69
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 01, 2012, 05:01:28 pm »
+3
Przyznam, że nie bardzo rozumiem ten tekst o Slashu i Duffie. W 1992 Axl przyznał przed kamerami, że to co robi i jak to robi jest możliwe tylko dzięki zespołowi z którym występuje i muzyce jaką ten zespół gra. Temu zespołowi zawdzięcza bycie sławnym. To jego słowa, można (było) zobaczyć i usłyszeć w "GN'R - Past, Present N' Future" na MTV. Teraz okazuje się, że Slash i Duff w zmowie z jego panienką walili mu psychę, a jego zatkało przez to na lata i nie mógł zebrać myśli. Skoro był z niego taki ZA***STY koleś, to czemu wszyscy odeszli, przecież mieli frontmana wszech czasów!

Do tego kolegi co baja o YUI jako solowym projekcie Rose'a: weź lepiej wróć do grabi, o graniu na gitarze nie masz zielonego pojęcia.

Offline littlemf

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Respect: -26
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 01, 2012, 05:41:46 pm »
-1
Tu nie chodzi o lata 91-92 tylko 94-96.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 01, 2012, 05:46:18 pm »
0
Dla mnie ten wywiad jest dziwny. Axl żalący się dziennikarzowi jak to Slash i Duff, go ograniczali i dołowali? Z tego co kojarzę, to raczej Axl był na tyle silną osobowością, że potrafił zmusić wszystkich członków do zrzeknięcia się praw do nazwy itp. Albo ktoś przeinaczył słowa kierownika, albo Axl się robi jak Adler. Może też być tak, że to całe p*****e o nowej płycie to bzdury i Axl może mieć dużo kawałków, ale żadnego ciekawego i może się zasłania wywiadami. Niby taki aktywny itp. a na końcu okaże się, że to wszystko nic nie warte... tak sobie tylko głośno myślę.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Mr.Brownstone

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +69
Odp: Axl dla USA Today
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 01, 2012, 05:47:59 pm »
0
Tu nie chodzi o lata 91-92 tylko 94-96.

Z czego wnosisz?

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13479
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax