Autor Wątek: Axl dla Bilboard  (Przeczytany 11417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Axl dla Bilboard
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 11, 2009, 02:45:15 pm »
0
Ja mam tylko jedno pytanie: po co teraz Gn'R jest Slash? Już to widzę jak skacze z radości kiedy Rudy mówi mu żeby zagrał to i to w TIL albo innych balladach tak jak to było z November Rain albo Estranged...Oni po prostu mają inną wizję muzyki. Axl cały czas próbuje nowych rzeczy, tworzy świetne teksty, wzbogaca kawałki orkiestrą, fortepianem itp aby były nie tylko hard rockowe ale też epickie...A Slash z chęcią dalej by robił coś na wzór Nightrain albo It's so easy (osobiście uwielbiam te kawałki) ale świat się zmienia i trzeba się do tego dostosować...Jak dla mnie nie wytrzymali by za długo ze sobą...znowu...

Offline risotto

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Axl dla Bilboard
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 11, 2009, 03:27:32 pm »
0
Jestem ciekawy jak by się tak spotkali całkiem przypatkiem,tak wpadli z drinkami w ręku na siebie na jakiejś imprezie..... ;)Czy rozmawiali by ze sobą?To dziwne bo mieszkają praktycznie obok siebie i nigdy się nie spotkali od tylu lat.

Właśnie. Rozumiem, że atmosfera w zespole zrobiła się w pewnym momencie niezdrowa i rzeczywiście lepiej się stało, że Slash odszedł z zespołu, niż ciągnąć to dalej, bardzo możliwe, że bez żadnych większych efektów. Ale żeby zerwać wszelkie kontakty na kilkanaście lat, zapomnieć o naprawdę dużej przyjaźni, która przecież ich tyle czasu łączyła, zwłaszcza teraz, kiedy już nie musieli kłócić się o to jak ma wyglądać zespół, płyta, o to czy mają grać tak, czy tak. Przecież zwalanie winy na siebie nawzajem, zarzucanie dyktatorstwa i całej reszty nie było wcale potrzebne. Jakby nie można było jak dojrzali ludzie podać sobie rąk i pójść każdy w swoją stronę bez żadnych afer. Za bardzo przypomina mi to kłótnie typu "Zabrałeś mi lizaka!" "Wcale, że nie!" "Wcale, że tak" "Głupi jesteś!" "To ty jesteś głupi!" "Mamo, on powiedział, że jestem głupi" "Nie, bo ty"  Z tym, że Axl jest o wiele bardziej małomówny w tej sprawie ;)
[size=3.75pt]DON'T YOU TRY TO STOP THEM NOW![/size]

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Axl dla Bilboard
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 11, 2009, 04:07:06 pm »
0
Ja mam tylko jedno pytanie: po co teraz Gn'R jest Slash?

aby poczuć magię Gunsów.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Axl dla Bilboard
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 11, 2009, 10:10:03 pm »
0
Nawet jeśli zagrają razem to wątpię że ta magia się pojawi ;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Axl dla Bilboard
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 11, 2009, 10:21:03 pm »
0
Emmm ja tam magii na linii Axl <-> Slash nigdy nie widziałem :P

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl dla Bilboard
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 15, 2009, 12:06:48 am »
0
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Axl dla Bilboard
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 17, 2009, 10:37:49 am »
0
To SA słowa mężczyzny...nie ma co komentować:

"- Któryś z fanów zapytał mnie, co będzie, jak jeden z nas umrze i patrząc w przeszłość okaże się, że zmarnowałem teraz szansę na zgodę - stwierdził Rose. - Dajcie mi k...a spokój. Jedno wiem na pewno: jeden z nas będzie musiał umrzeć zanim dojdzie pomiędzy nami do zgody. I nieważne, jak smutno, brzydko czy niefortunnie to brzmi - taka jest prawda. Te decyzje zostały podjęte dawno temu i rok po roku jeden człowiek je ponawiał. Są takie działania w relacjach międzyludzkich, których nie da się odwrócić. Dodawanie obelg do ran dzień po dniu, rok po roku, przez ponad dekadę - to jest koszmar. I to, że ktoś czerpie z tego osobistą rozrywkę jest odrażające".

hehehe...zwięźle, dosadnie i bez najmniejszych wątpliwości/ jednym słowem krótko i na temat.
pzdr z Wrocka


 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13395
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax