Autor Wątek: Ashba: "To była naprawdę niewinna rzecz"  (Przeczytany 1201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Ashba: "To była naprawdę niewinna rzecz"
« dnia: Marca 04, 2014, 11:06:51 pm »
+1
photo: David Becker

DJ Ashba po raz kolejny skomentował zarzuty dotyczące wykorzystania policyjnego helikoptera do celów prywatnych.

(”No remorse and no regrets, for what I’ve done and what I’ve said”? ;) )

Ashba powiedział, że nie żałuje takiego sposobu zaaranżowania zaręczyn ze swoją ówczesną dziewczyną (obecną żoną), Nathalią Henao. „Teraz postąpiłbym dokładnie tak samo, ponieważ czułem, że to romantyczny gest, a każdy kto mnie zna, wie, że zawsze wspierałem służby mundurowe, o czym zapomina się w mediach komentując całą sprawę.
DJ dodał, że przekazał podpisane gitary oraz pieniądze na organizacje charytatywne wspierające rodziny funkcjonariuszy poległych na służbie. Powiedział także, że został przeszkolony przez członków Metro (policja w LV) i że gdyby był świadomy, że coś jest nielegalne lub zabronione protokołem jednostki, to nigdy by tego nie zrobił. „Nie chciałem nikogo skrzywdzić lub wciągać w to bagno.”
W zaplanowaniu przelotu helikopterem nad Las Vegas, zakończonego na polanie, gdzie uszykowany był stół, przy którym  para miała świętować zaręczyny, pomógł Ashbie jego dobry kolega, David O’Leary. To właśnie kapitan jednostki (Metro), pełniący swą służbę od 25 lat, pomógł muzykowi znaleźć pilota helikoptera i zabezpieczyć lot.
DJ został ostro skrytykowany za napisanie o całej sprawie na swoim koncie na Instagramie. Sam zainteresowany twierdzi, że był to jedynie szczery gest podziękowania i że nie miał pojęcia o śmiertelnym wypadku, który miał miejsce w jednostce miesiąc wcześniej.
„Wszystko co robiłem, było zatwierdzone, legalne. Wspieram Policję i oficerów służb porządkowych” mówi DJ „To była naprawdę niewinna rzecz. Gdyby ludzie mi powiedzieli, że obciążam tym resztę podatników, to z chęcią bym zapłacił. Zamiast tego, jestem mieszany z błotem w mediach, a jeden z moich przyjaciół traci pracę.”. Wobec O’Leary’ego zostało wszczęte wewnętrzne śledztwo i groziła mu degradacja do stopnia porucznika, gdy przechodził w grudniu na emeryturę.
„Dave to silny facet, poradzi sobie” twierdzi DJ. „Chodzi o to, że... chciałbym, żeby ludzie nie zapominali o moim wsparciu i poparciu dla policji. To, że za każdym razem, gdy wychodzą na akcję ryzykują życie, czyni z nich bohaterów.”

źródło
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2014, 11:10:18 pm wysłana przez Emma »

 

Ashba nie martwi się o swoje dziedzictwo, bo będzie żył wiecznie

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7121
Ostatnia wiadomość Maja 06, 2013, 03:54:14 pm
wysłana przez Emma