Autor Wątek: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"  (Przeczytany 4490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
photo: Kat Benzova

DJ Ashba jest współczesnym człowiekiem renesansu. Zajmuje się wszystkim po trochu i dobrze mu to wychodzi. DJ niedawno znalazł czas w swoim napiętym grafiku, aby porozmawiać z magazynem CONFRONT o tym, co zamierza, o wszystkim, od ubrań i projektowaniu motocykli, koncertowaniu i tworzeniu muzyki dla dwóch wielkich zespołów po pomaganie w szerzeniu świadomość o nękaniu i znęcaniu się.

CONFRONT: Ponieważ jest to pierwszy raz, gdy magazyn CONFRONT ma okazję z Tobą rozmawiać, czy możesz w skrócie opisać naszym czytelnikom, jak rozpoczęła się Twoja przygoda w przemyśle muzycznym?

DJ: Zacząłem grać na pianinie w wieku trzech lat. W wieku dziewięciu lat, chwyciłem  gitarę i tak gram do dziś. Mając ok. 20 lat, przeniosłem się do Los Angeles i założyłem zespół o nazwie Beautiful Creatures, który podpisał kontrakt z  Warner Brothers. Koncertowaliśmy, a ja pisałem i produkowałem piosenki także dla innych artystów. Tak to się wszystko zaczęło, a reszta to już historia.

CONFRONT: Obecnie jesteś w kilku zespołach; Nad czym aktualnie pracujesz?


DJ: Teraz jestem w trasie z Guns N 'Roses, a także pracuję nad kolejnym albumem Sixx: AM. Wiele z moich projektów nie jest związanych z muzyką. Jestem właścicielem ASHBA Media Inc, która jest agencją reklamową działającą na różnych płaszczyznach. W 2008 roku, w ramach ASHBA Media, razem z moją stylistką, z którą współpracuję od 15 lat (Cody Varona), która przynosi rockowe ciuchy na ulice, założyłem swoją własną linię odzieżową. Współpracuję także z Ryan’em Friedlinghausem, prezesem West Coast Customs tworząc Limited Edition ASHBA Challenger, który pojawi  się w tym roku. Osobiście zaprojektowałem każdy szczegół i West Coast Customs po prostu przeniosło moją wizję do życia. ASHBA Media obecnie pracuje również nad kilkoma projektami z Cirque du Soleil, tutaj w Las Vegas. To świetna zabawa.

CONFRONT: Gdybyś mógł wybrać jednego muzyka lub zespół, z którym chciałbyś pracować, kto by to był i dlaczego?

DJ: Elvis Presley. Jest i zawsze będzie moją największą inspiracją.

CONFRONT: Co uważasz za swoje największe osiągnięcie jako muzyk?

DJ: Wierzę, że jesteś tak dobry jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie. Zawsze szukam czegoś więcej i stawiam sobie wyzwania, żeby być lepszym.

CONFRONT: Co jest najważniejszą rzeczą, której nauczyłeś się o przemyśle muzycznym?

DJ: Nauczyłem się, że trzeba znać biznes równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż własny instrument.

CONFRONT: Ze wszystkich miejsc, w których byłeś podczas trasy, które najbardziej Ci się podobało?

DJ: Nie potrafię wybrać. Istnieje zbyt wiele pięknych miejsc na tym świecie, aby wybrać tylko jedno.

CONFRONT: Masz bardzo dużo tatuaży – czy istnieje jeden, który najbardziej lubisz?

DJ: Trailer Trash na rękach, bo to mi przypomina skąd jestem. Mieszkałem w przyczepie, po tym jak zostałem wyrzucony z mojego małego miasteczka za granie muzyki rockowej

CONFRONT: Na naszej stronie mamy sekcję z propozycjami utworów zasugerowanych nam przez muzyków. Jakie trzy utwory/artyści lub albumy najczęściej powtarzają się na Twoim odtwarzaczu?

DJ: Elvis, Danny Elfman, John Williams.

CONFRONT: Co spowodowało, że chciałeś podjąć współpracę Bullyville.com?

DJ: Byłem zastraszany, prześladowany więcej razy, niż mogę zliczyć, więc jest to dla mnie bardzo ważne, aby pomóc jak tylko mogę. Nawet jeśli ma pomóc tylko jednej osobie, to warto.

CONFRONT: Na czym polega Twoja praca dla tej organizacji?

DJ: Jestem rzecznikiem Bullyville.com, od czasu, gdy portal w ogóle powstał. Obecnie pracujemy nad stworzeniem kampanii „Brains Over Bullies Tour”, która ruszy jesienią. Będziemy podróżować razem z innymi znanymi osobami do miejscowych szkół średnich i szkół wyższych, nie tylko, by mówić o naszych doświadczeń, ale także uczyć, co robić, gdy jesteśmy prześladowani lub zastraszani, pokazać rozwiązania i ludzi, z którymi mogą rozmawiać. Do akcji przyłączyła się Las Vegas Police Metro, a także psychologowie, mentorzy, media, itp. Naprawdę nie możemy się doczekać tej kampanii.

CONFRONT: Jakie rady dałbyś dzieciom (lub dorosłym), którzy są prześladowani?

DJ: Nie bój komuś o tym powiedzieć. Nikt nie zasługuje na bycie prześladowanym i jesteś wiele wart. Jesteśmy tu dla Ciebie.

źródło

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 16, 2013, 12:21:19 pm »
0
" Wierzę, że jesteś tak dobry jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie. Zawsze szukam czegoś więcej i stawiam sobie wyzwania, żeby być lepszym."

Gdzieś to kiedyś słyszałem, ale dobrze wiedzieć, że DJ w to wierzy i ciągle się stara. Mam nadzieję, że wyjdzie to GN"R na dobre.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Buckethead

  • Gość
Odp: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 16, 2013, 02:07:23 pm »
0
" DJ Ashba jest współczesnym człowiekiem renesansu. Zajmuje się wszystkim po trochu i dobrze mu to wychodzi. "
Hahahaha, no chyba jednak nie :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 17, 2013, 08:45:32 am »
+2
Chyba tak:)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 17, 2013, 01:40:32 pm »
+1
Cytuj
CONFRONT: Masz bardzo dużo tatuaży – czy istnieje jeden, który najbardziej lubisz?

DJ: Trailer Trash na rękach, bo to mi przypomina skąd jestem. Mieszkałem w przyczepie, po tym jak zostałem wyrzucony z mojego małego miasteczka za granie muzyki rockowej
Za granie muzyki rockowej czy imprezy jej towarzyszące?  ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 17, 2013, 01:43:29 pm »
0
Jedno z drugim mogło się łączyć ;)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 19, 2013, 11:17:53 am »
+2
Czuję lekki niedosyt, że nie wspomniał o żadnej niespodziance  :P
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Ashba: "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni utwór i ostatnie osiągnięcie"
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 19, 2013, 12:03:19 pm »
+1
Jak nie lubię DJ to podziwiam go  za to co robi dla Bullyville. Dla mnie to bardzo ważne, ponieważ kiedyś czytałam, że za szczęśliwego dzieciństwa to on nie miał, w związku z tym dobrze, że dzieli się i chce pomagać. I powiem tak, nigdy nie sądziłam że to powiem, ale bardzo zyskał w moich oczach.
Muzyka to całe moje życie.

 

Duff: Jak zacząłem grać na gitarze basowej [duff]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1689
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2019, 07:50:01 am
wysłana przez owsik