Autor Wątek: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta  (Przeczytany 5269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« dnia: Maja 02, 2013, 07:00:39 pm »
+1
photo: Kat Benzova

Ron ‘Bumblefoot’ Thal udzielił niedawno dość nietypowego wywiadu dla Men Style Fashion. Tym razem nie było pytań o muzykę. Pojawiły się za to tematy mody, kosmetyki i definicja porządnego mężczyzny.

Jak byś opisał swój styl poza sceną? Pół-formalny ekscentryczny rock?
Poza sceną, gdy nie jest to jakaś formalna uroczystość czy coś, to bardziej „zwykły rock”. Jestem typowym facetem lubiącym jeansy i t-shirt. Zwykle na scenie nosze te same rzeczy co poza nią – interesujący t-shirt, który kupiłem w czasie zakupów w SoHo lub East Village (NYC), albo coś, co dostałem w prezencie, albo coś w stylu vintage lub bardziej osobistego. Przez jakiś czas miałem problemy ze zdrowiem i nosiłem długi, czarny płaszcz, a na twarzy malowałem czarne i czerwone krople krwi spływające mi z oczu – wizerunek zewnętrzny często odzwierciedla ludzkie uczucia. Możesz wyrazić siebie bez większego zastanawiania się nad tym. Czasem jest to prawie niewidoczne, a czasem bardzo odważne i wyraźne.

Podążasz za trendami czy wolisz je tworzyć?
Po prostu noszę to, co sprawia, że czuję się jak "ja", kimkolwiek to „ja” jest w danym momencie, haha. Lubię kontrast i zazwyczaj kończy się na tym, że robię coś dziwnego lub głupiego z włosami, ze swoją twarzą, z tym co mam na sobie, po to, by się bawić (i wprowadzić innych w błąd ...?) Mój styl odzwierciedla to, co dzieje się w moim życiu, bez względu na to, w jakim kierunku zmierza.

Co sądzisz o obecnej ewolucji mody męskiej w Twoim środowisku?
W miarę upływu czasu stajemy się coraz większą sumą różnych stylów, zarówno w muzyce, modzie jak i społecznych przekonaniach... Mamy coraz więcej „składników” z przeszłości, które „modernizujemy” w taki sposób, żeby dostosować je do teraźniejszości. W ostatnich latach widzę coraz więcej stylu retro glam rocka lat 80. u młodych zespołów na całym świecie... Dopóki ludzie dobrze się bawią i czują się sobą, jest ok.

Co jest Twoją ulubioną częścią garderoby lub dodatkiem, który zawsze nosisz i dlaczego?
Mój „łańcuch z brody”. Mam złote pasemka i łańcuszki wplecione w brodę. Bez niego straciłbym kontrolę nad własną brodą, haha

Korzystanie z zabiegów kosmetycznych przez mężczyzn jest coraz popularniejsze. Robisz sobie maseczki? Peeling ciała?
Nie za bardzo o to dbam. Zawsze byłem bardziej jaskiniowcem w tej kwestii. Obcinam paznokcie u rąk i nóg i to wszystko, hahah.

Jako mężczyzna z długimi włosami – masz jakieś porady w tej kwestii lub produkty, których używasz do włosów?
Odżywki, odżywki, odżywki! Nie nadużywaj szamponu, potrzebne jest trochę naturalnego natłuszczenia, więc jeśli możesz to odpuść sobie jeden dzień i nie myj włosów. Aby uniknąć splątania i łamania prostych lub kręconych włosów: chwyć je kilka centymetrów od końcówek i rozczesuj końcówki. Następnie chwyć je kilka centymetrów wyżej i znów szczotkuj aż do końca. Rób tak co kilka centymetrów aż dojdziesz do szczotkowania na całej długości włosów. Rób tak także przed ich myciem.

Masz jakąś ulubioną firmę obuwniczą lub rodzaj butów, które nosisz?
Nie mam żadnych ulubionych, jedynie wolę dobre, porządne buty od trampków...

Czasami gwiazdy mają jakieś specjalne życzenia dotyczące tego, co powinno się znaleźć na backstage’u zanim wejdą na scenę, jakie są Twoje?
Żadne. Staram się przybyć na miejsce wcześnie, jem kolację z ekipą, idę na meet and greet, rozgrzewam palce i wchodzę na scenę. Nie mam żadnych rytuałów, przesądów, specjalnych zachcianek. Myślę, że mój backstage rider (lista, na której znajdują się żądania, prośby i warunki zespołu, którą dostaje organizator koncertu – przyp. Emma) powiedziałby, że „borówki”. Ale jeśli ich nie ma, to ok. Jestem tam dla publiki, nie dla borówek.

Co dla Ciebie oznacza być porządnym, godnym zaufania mężczyzną?
Gdy cenisz sobie uczciwość ponad akceptację. Gdy nie rywalizujesz z innymi i nie rzucasz wyzwań z byle powodu. Gdy mówisz i piszesz z szacunkiem. Gdy kobieta czuje się przy Tobie bezpieczna. Gdy nie robisz założeń, tylko na nie reagujesz. Gdy masz więcej mózgu niż ego, wtedy jesteś porządnym facetem.

Gdybyś mógł zaprojektować w tym roku jedną rzecz z zakresu mody dla mężczyzn, co by to było?
Inne niż "łańcuch z brody"? Haha ... Za mało robimy w kwestii męskich spodni. Łatki, dziury, warstwy, koronki, różne tkaniny, różne cięcia... Chcę podartych jeansowych spodni z łatami i skórzanymi paskami splecionymi po bokach, które są wąskie w udach i rozszerzone na dole - gdzie one są? Oczywiście, że to nie pasuje do obecnej mody i że jest wielu niezależnych projektantów szyjących wiele niestandardowych ubrań, ale ogólnie czuję, że spodnie męskie, tak generalnie, są dość proste i zwyczajne. Więc jeśli mógłbym zaprojektować coś w tym roku, to byłyby to spodnie, trochę bardziej skomplikowane niż te dostępne na rynku.

Kogo sklasyfikowałbyś jako Twoją ikonę mody i dlaczego?
Ci, którzy przychodzą mi do głowy to Steven Tyler, Keith i Mick (Rolling Stones), the Ramones... Podoba mi się to, że po prostu wyrażają siebie.

źródło
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2013, 07:02:12 pm wysłana przez Emma »

Offline Oplariska

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +187
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2013, 07:13:23 pm »
0
Dobrze, że obcina paznokcie u rąk i u nóg. Cenię sobie zadbane dłonie.
o tempora, o mores!

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 02, 2013, 08:10:14 pm »
0
Z Ronem można porozmawiać na każdy temat  :D ,zapewne tak trochę kokietuje ,że tylko obcina paznokcie . Ogólnie widać że jest zadbanym facetem. Wnioskuję, że go kusi  chyba projektowanie  ;) Ogólnie fajny , przyjemny wywiad  :)

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 02, 2013, 11:34:47 pm »
0
Ron jak zwykle pozytywnie mnie zaskoczył - chciałabym się z nim spotkać i porozmawiać.
Potrafi korzystać z "komputera pokładowego" \m/ I jak widać, sława nie zmieliła jego mózgu w papkę.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 02, 2013, 11:39:05 pm »
0
W końcu jakiś wywiad z którego dowiadujemy się czegoś nowego.
Piszę to bardzo poważnie. Dzięki Emma za tłumaczenie :)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4397
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 03, 2013, 10:02:32 am »
0
Zabawnę, że osoba z ksywą 'Bumblefoot' opowiada o higienie :D ale wywiad faktycznie przyjemny. Miło czasem posłuchać kogoś z GN'R jak nie opowiada o GN'R ;)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 03, 2013, 10:44:15 am »
0
Wywiady z Ronem są chyba najciekawsze obok wywiadów z Axlem. Dobrze że nie jest pozerem, tylko naturalnym kolesiem który zaje*cie gra na gitarze!  :D

Offline bozenkamalutka3

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Gunsów w starym i nowym składzie
  • Respect: +34
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 05, 2013, 12:56:42 pm »
+1
Normalny,poukładany facet.   :)  Niby nic nie "robi" koło siebie a i tak przyjemnie patrzy się na niego.Nie wspomnę o słuchaniu. Nie gwiazdorzy i tym zjednuje sobie ludzi  :rolleyes:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 05, 2013, 03:11:10 pm »
0
"Co dla Ciebie oznacza być porządnym, godnym zaufania mężczyzną?
Gdy cenisz sobie uczciwość ponad akceptację. Gdy nie rywalizujesz z innymi i nie rzucasz wyzwań z byle powodu. Gdy mówisz i piszesz z szacunkiem. Gdy kobieta czuje się przy Tobie bezpieczna. Gdy nie robisz założeń, tylko na nie reagujesz. Gdy masz więcej mózgu niż ego, wtedy jesteś porządnym facetem."

Dobrze wiedzieć. Forumowiczki sie zgadzają?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 05, 2013, 03:30:48 pm »
+1
W 100%.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Ron o włosach, modzie i definicji porządnego faceta
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 07, 2013, 10:05:39 pm »
0
Podoba mi się wszystko, co powiedział, jeszcze bardziej go lubię po tym wywiadzie :D

 

Ron: "Wydaje się, że GnR odpoczywa, ale to może się w każdej chwili zmienić."

Zaczęty przez balumala

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6752
Ostatnia wiadomość Września 15, 2013, 10:02:27 pm
wysłana przez Emma