Autor Wątek: Adler znów zatrzymany  (Przeczytany 5876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Adler znów ćpa
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 02, 2009, 10:23:38 pm »
0
niestety, na tą chwile wygląda na to że pan Adler jest coraz bliżej końca...
to smutne, ale nie zapominajmy że ten człowiek współtworzył zespół-legendę, na którym wychuwują sie całe pokolenia i mówienie że dla kogokolwiek śmierć tego człowieka jest nie na miejscu

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Adler znów ćpa
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2009, 08:09:23 am »
0
UPDATE: 6:22 PM ET Steven's people say he was arrested because he hadn't finished his community service in the time frame given by the judge. They say Adler went to register as a drug offender -- also court ordered -- on the 26th, when cops acted on the arrest warrant stemming from the unfinished community service. He was charged with "being under the influence of a controlled substance" because that was the original charge from his July arrest.

Steven's people want to make it clear he was not under the influence of drugs.
http://www.tmz.com/2009/02/01/appetite-for-self-destruction-adler-busted-again/
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2009, 08:11:41 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Adler znów ćpa
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2009, 09:15:22 am »
0
Może po prostu wypił Acodin a nie jakieś ciężkie drugi wziął a Wy sie tak przejmujecie  ;]

A tak na serio to szkoda gościa bo przegrana walka z nałogiem to ciężka sprawa


Mam ochote na chińskie :P

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 03, 2009, 05:22:18 pm »
0
Niech się zaćpa na śmierć... skończy się ta jego katorga.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Adler znów ćpa
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 03, 2009, 05:30:10 pm »
0
Lepiej gdyby umarl. I dla niego, dla jego bliskich i dla nas.

Niech się zaćpa na śmierć... skończy się ta jego katorga.

R.I.P.

jak widac nie jestem odosobniony w mojej opinii
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 03, 2009, 05:55:56 pm »
0
Nie rozumiem,jak można życzyć Stevenowi śmierci. To nieludzkie. :ph34r:
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2009, 06:00:25 pm »
0
Skoro tyle czasu brał narkotyki, to trzeba się liczyć z tym, iż za każde aresztowanie, bądź inne tego typu sprawy, będzie kojarzony z powrotem do nałogu. A media również zrobią swoje "upiększając" tak, aby zainteresowanie tematem było większe.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 03, 2009, 06:07:18 pm »
0
Ciekawe czy ci wszyscy którzy życzą śmierci Adlerowi,jak oglądają stare teledyski lub koncerty  też tak z pogardą na niego patrzą...... :'(Nierozumiem jak dany fan jakiegoś zespołu, życzy nawet byłemu członkowi jego kapeli jak najgorzej.Można nielubić ale żeby do tego stopnia?

Springsteen

  • Gość
Odp: Adler znów ćpa
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 03, 2009, 06:22:00 pm »
0
nie chce mi się osądzać człowieka , można co najwyżej współczuć , choć oczywiście duża w tym jego wina ale nigdy nie wiadomo jak sie moze potoczyc zycie ... z piedestału (87-90) łatwo jest upaść a pozbierać jeszcze trudniej   

a co do ćpania koledzy z Adlers Apettite na pewno  mu w tym pomogli

Offline mario78

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 293
  • Respect: +5
    • http://
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 03, 2009, 06:27:17 pm »
0
  Nie wiem dlaczego używacie takich mocnych ,argumentów oceniając nie swoje życie ,skazując kogoś na śmierć-bo tak prosto napisać kilka zdań raczej nie przemyślanych ,mając kilkanaście lat i minimalistyczne życiowe doświadczenie.
  Przecież od początku rock n rolla ,hollywood ,jak i w innych dziedzinach artystycznych narkotyki  odgrywały dla tych ludzi taką rolę jak chleb w naszym stosunkowo nie ciekawym życiu.
  Narkotyki  są w tym ''świadku''  jak przysłowiowy 'zakazany owoc,''a uwzględniają wszechobecną dostępność tej substancji ,nie trudno zgadnąć ,dlaczego 99% bywalców salonowych sięgnęło po to ZŁO.A o tym jednym procencie najprawdopodobniej nikt nie słyszał.
  Idąc dalej historia showbiznesu,pokazuje,a co więcej artyści nawet tego nie kryją ,ze ich najwspanialsze dzieła powstały pod wpływem środków ZŁYCh,były dla nich swoistym natchnieniem,ich muzą dostarczającą chorych wizji odpowiednio przelanych na płótno,płytę,kliszę,czy taśmę filmową .
To są młodzi ludzie ,którym wydaje się ze świat nigdy się nie zmieni i ogólnie jest pięknie.Ale po kilku latach bycia na haju (wszystko sie nudzi)chcesz z tego wyjść z różnych powodów np.,chcesz założyć rodziną,moze organizm się buntuje(Nikki Six).
I tutaj wiele czynników natury,fizjologicznej ,emocjonalnej,towarzyskiej jednemu pozwalaja wyjść z nałogu dość łatwo,inni strzelają sobie w łeb,a jeszcze inni zyją z tym ,az organizm powie stop.
  Jestem przekonany ze AFD,nigdy by nie był tak doskonałą płytą nagraną z marszu(to harakreryzuje doskonałe płyty ze zespół wchodzi do studia staje jak na koncercie i nagrywa najwspanialsze dzieło swojego życia,i dzieje się to w kilka godzin,a cała produkcja kilka dni), gdyby nie narkotyki w zyłach tamtego składu ,do którego również należał Adler.
 To było ich życie ,oni się poświęcili dla nas ,abyśmy mogli delektować się wytworem ich zakażonej pracy. Teraz ponoszą za to odpowiedzialność(ci którym nie udało się wyjść-a MY  którzy  wychwalamy tamte dzieła potrafimy napisać o ich części -NIECH ZDYCHA-wstydzcie się młodzierzy,chyba nie tego was mama i szkoła uczyła.

Offline KFCBucket

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 03, 2009, 06:31:58 pm »
0
Jestem ciekaw, ilu z Was powiedziałoby tak o Ryśku, gdyby to on nadal żył i słyszelibyśmy o takich ekscesach ...

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 03, 2009, 07:18:34 pm »
0
Jestem naprawdę niemile zaskoczona tymi "życzeniami śmierci" pod adresem Adlera. Nie wiem czy przypisać to jakiemuś totalnie płytkiemu myśleniu, o które nie chcę żadnego z Was posądzać, czy być może to jakieś niefortunne stwierdzenie powodowane niechęcią do gościa, ale ludzie...chrzanicie po prostu !!!  :rolleyes: Przecież w muzyce rockowej, w świecie artystów oraz szeroko pojętej sztuce, dragi były od zawsze i zniszczyły wiele ludzkich istnień. Walkę z nałogiem częściej przegrywano niż wygrywano. Najwięksi idole, ludzie bez których być może nie byłoby GN'R, wpadali w to bagno przekreślając tym samym  swoje życie i talent. Pytam, czy nie zasługują oni na szacunek ? Czy są gorszymi ludźmi od nas? Czy fakt, że brali używki jednym ruchem ręki skreśla ich dorobek ? Słusznie ktoś wspomniał Ryśka (zresztą już wcześniej pisałam chociażby o Morrisonie). Ci ludzie to najczęściej hiperwrażliwe jednostki, które są na emocjonalnym dnie, a brak silnej woli nigdy nie pozwoli im na normalność... :/ Czy w związku z tym maja iść do piachu ...? Tylko dlatego, że są słabi...?? Cholera, to myślenie mohera...a piszą o tym fani rocka... :'( Nie rozumiem Was kompletnie. Wprawdzie Adler mnie irytuje i jego poczynania po okresie z Gunsami są niewarte uwagi, ale mimo wszystko jego cegiełka w powstaniu AFD jest znacząca i o tym NIE ZAPOMINAJMY...no chyba, że ktoś ma w dupie stary skład i album, który po ponad 20 latach nadal wgniata w fotel i nie traci na swieżości...
Już abstrahując od faktu, że stawiacie życie przecietnego ćpuna na równi z tym jakiegoś kundla, ale ludzie...przecież to członek Waszego ulubionego zespołu... :'( :rolleyes:

Zyczę Wam abyście nigdy nie znaleźli się na życiowym zakręcie....tylko tyle...

Offline mario78

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 293
  • Respect: +5
    • http://
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 03, 2009, 07:49:45 pm »
0
 Mam nadzieje ze piszą to pryszczate gówniarze nie mające żadnego pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Kiedyś dorosną i zrozumieją ,że życie to nie tyko przyjemność z masturbacji,i ciepłe słowo mamusi wołającej na posiłki.
Jestem juz zbyt dojrzały ,aby czytać takie ścierwa,ale sięgając pamięcią pietnaście lat temu , nie przypominam sobie .abym był takim płytkim człowiekiem ,wygłaszając  słowa,które budzą odrazę i dają do myślenia na temat wartości moralnej młodych ludzi.

SSolid

  • Gość
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 04, 2009, 07:04:42 am »
0
Ej ludzie spokojnie.

Offline okenden

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: +1
Odp: Adler znów zatrzymany
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 04, 2009, 01:58:19 pm »
0
Szkoda chłopa. Wyskoczył kiedyś z pociągu zwanym rzeczywistość i nie potrafi powrócić ;(.

 

Steven Adler o "Back From The Dead"

Zaczęty przez mikus666

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3130
Ostatnia wiadomość Listopada 27, 2012, 08:32:30 am
wysłana przez DOMIN