Autor Wątek: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016  (Przeczytany 11695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 23, 2016, 01:38:06 pm »
0
eee... a ja to miałem wrażenie, ze nawet wczoraj na fejsie była informacja że wyjdą o 19:45. Albo na Instagramie... :> jakoś tak...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline RichardEski

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 23, 2016, 01:50:56 pm »
0
Pochwalę się, że też byłem, no i co tu dużo mówić - było świetnie! Oprawa koncertu to najwyższa światowa klasa, Angus latający po scenie i świetny Axl. Dwa zaskoczenia w setliście - Dog Eat Dog oraz Touch Too Much, z czego drugiego mogliśmy się spodziewać po gadce z TMZ na lotnisku. Axl nie rzucił słów na wiatr :) Ogromne telebimy sprawiały, że nawet z dalszej odległości można było cieszyć się koncertem, tak samo dźwięk - słychać było bez problemów.

Z minusów to rozdzielenie (barierki) między Golden Circle a tańszymi miejscami było tak jakby na podwyższeniu, co sprawiało że ja, będąc wysokim człowiekiem, musiałem się natrudzić by znaleźć w miarę równe podłoże z którego nikt mi nie zasłaniał sceny. Do tego sklepy były i dookoła, i w środku... wszędzie, co należy zapisać na minus. Od znajomych z Goldena słyszałem że wybieg był bardzo wysoki, przez co nie można było stać na jego czele bo nic nie było widać, no i ogólnie małe zaangażowanie publiczności, mało kto skakał.

Ponarzekałem, ale to kwestie organizacyjne. Bo sam koncert, zespół, Axl, wrażenia wizualne... to kto był, na pewno nie żałował :)
Well, well, well !

Offline bobow

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Respect: +24
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 23, 2016, 01:52:56 pm »
0
Mam wrażenie, że Pan Rose złapał lekką zadyszkę... osobiście nie byłem na koncercie ale śledzę wszystkie na bieżąco i wokalnie chyba najsłabiej ze wszystkich. Na razie chyba w Marsylii najlepszy wokal był podczas tej trasy ;) Ale skoro obecni mówili, że była brzytwa no to super :D

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 23, 2016, 02:14:29 pm »
0
Na Touch Too Much myszkowo-mickeyowo Axlu śpiewał. Niestety. YouTub mi powiedział.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Rikiddo

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +9
    • Facebook
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 23, 2016, 02:28:14 pm »
0
W paru żołnierskich słowach postaram się to ująć, bo nie jestem przekonany czy to aby nie był sen: AC/DC z Axlem na żywo brzmi tak samo wspaniale jak w składzie klasycznym, osobiście bardziej brakowało mi obecności Malcolma Younga (Stevie nie ma takiego feelingu rytmiki) niż Briana; Wyjście na scenę o 19:47 mojego czasu - kurka wodna, kto jak kto ale Axl mnie tym autentycznie zaskoczył; Duży tłok, dojście pod scenę od głównego wejścia makabrycznie źle umiejscowione i blokowane przez tłumy z płyty, jednak czeskie livenation też potrafi coś zrypać :P ; Ogólnie nagłośnienie było do bani stąd też na filmikach to brzmi jak brzmi, nie sądziłem że coś pod tym względem może pobić Stadion Narodowy ;). Ze wszystkich razy gdy widziałem Axla tu wokalnie najlepiej, wyglądał świetnie i nawet jeżeli wstanie na nogi przywołało myszkę miki to nie miała ona wpływu na fakt dokonany czyli urwanie moich czterech liter. Ze wszystkich razy AC/DC na żywo ten na standardowo wysokim poziomie. Pozdrawiam panów, którzy zbyt dosłownie wzięli sobie do serca czas poświęcony na solówkę - dobrze że Axl nie widział jak się bili bo jeszcze by dał nura w tłum i wszyscy wiemy jak by się to skończyło... :D Touch Too Much -  :wub: 
11/10 :D

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 23, 2016, 03:23:12 pm »
0
Axl wymiata i fajnie, gdyby jeszcze raz AC/DC z Axlem przyjechali do Europy. Natomiast też wychwyciłem, że w Touch Too Much wrócił Mickey i to trochę niepokojące. A tak poza tym chrypa jest jak należy. Myślę, że ci co byli na koncercie nie mogą być zawiedzeni ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 23, 2016, 04:36:51 pm »
0
eee... a ja to miałem wrażenie, ze nawet wczoraj na fejsie była informacja że wyjdą o 19:45. Albo na Instagramie... :> jakoś tak...
Ja nie siedze w internetach,  oczekujac na koncert wiec wczesniejsze wyjscie bylo dla mnie zaskoczeniem.  Dementuje tez,  ze okulary na nosie Axla byly dla mnie rozczarowaniem.  Nie wiem skad Ci sie to wzielo,  Śpiochu :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline DennisB-B

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 23, 2016, 06:38:25 pm »
0
Pozazdrościć!
Axl wstał z fotela i mickey wrócił? może powinien siedzieć bo to mu służy?! :D :D :radocha:
Piszecie o zaskoczeniu że Rudy na scenie przed czasem.....a to nie pierwszy raz  - odrazu przypomnieli mi się Gunsi w Warszawce w 2006 :) :D :P
...lubię kiedy sie zieleni , lubię jak sie piwo pieni , gdyby to zrozumieć chciała moja mała.....

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 23, 2016, 06:57:48 pm »
0
Mickey wrócił ale i tak jest nieźle. Zazdroszczę tym którzy byli na koncercie.  :D

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 23, 2016, 06:58:47 pm »
0
Kurcze, po posłuchaniu klipów, które wysłał @Zqyx, to rzeczywiście można zacząć się niepokoić, że wraca Mickey i na trasę z GN'R z ostrego jak brzytwa wokalu z początku maja niewiele zostanie. Ale z drugiej strony w takim Back In Black wciąż drze się jak trzeba, więc mam nadzieję, że po prostu momenty Mickey'a brzmią lepiej na żywo. Mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto był w Pradze, czy to było aż tak słychać?

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 23, 2016, 07:18:14 pm »
0
Pisanie ze  Back In Black brzmi nadal świetnie może być z tym tak samo jak z better które miało momenty kiedy Axl zawsze brzmiał dobrze. Niepokoję się bo chciałem usłyszeć taki wokal jak był na pierwszych koncertach z ac/dc czyli taki kiedy rudy nie łapie żadnej zadyszki, "manewruje wokalem i brzmi to świetnie.  hells bells  i Thunderstruck to kawałki w których słychać, że jego głos cierpi.

Oby to wszystko było nieprawdą i następny koncert będzie lepszy od tych wszystkich co już były a trasa gunsów będzie z głosem ŻYLETA

Touch Too Much   mogli zagrać z dwa koncerty wcześniej, fajnie by mogło brzmieć :)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2016, 07:21:55 pm wysłana przez DooOminO »

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 23, 2016, 07:27:16 pm »
0
chciałem usłyszeć taki wokal jak był na pierwszych koncertach z ac/dc czyli taki kiedy rudy nie łapie żadnej zadyszki

Na pewno łatwiej było Axlowi łapać oddech, gdy siedział na tronie, podczas chodzenia po scenie jednak jest trudniej. Ale z drugiej strony może teraz formę złapie :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 23, 2016, 07:54:36 pm »
0
Pięknie było zobaczyć Axla w takiej formie. Skakał, tańczył, śmiał się, widać, że po prostu nieźle się bawi.
Co do głosu to nie wiem co tam marudzicie, dla mnie super.
Warto było pojechać i zobaczyć.
I wielki szacunek dla Angusa, w takim wieku tak wymiatać :)

Jak Lania pisze na Forum, to wiedz, że coś się dzieje.  :sorcerer:

Może i czasem skrzeczał, ale jako całość było wykurwiście. Najważniejsze, aby minusy nie przesłaniały nam plusów.
Axl w dobrym nastroju, widać, że dobrze się czuje w trasie z AC/DC, ale widać także jakim szacunkiem darzy Angusa i zespół.

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 23, 2016, 09:11:37 pm »
0
Samo wydarzenie - Axl + AC/DC to już coś. Zobaczyć na żywo - bezcenne. Każdy koncert dla fana rocka to fajna rzecz, ale nie każdy pozostaje na zawsze. Ten pozostanie.

Dla mnie bomba, kto nie był ten trąba - ze szczególną dedykacją dla Wojtka ;-)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8584
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 23, 2016, 10:30:09 pm »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Tracii Guns i Teddy Andreadis uczestnikami Rock N' Roll Fantasy Camp 2016

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3241
Ostatnia wiadomość Marca 30, 2016, 05:57:17 pm
wysłana przez Zqyx