Autor Wątek: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!  (Przeczytany 5438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rocket2

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #15 dnia: Września 22, 2018, 12:00:01 am »
0
Ciekawe dlaczego tu cicho przecież właśnie dzisiaj wyszła cała płyta SMKTC?Slash wrzucił całą płytę na jego oficjalny kanał na YT,więc wrzucam link do odsłuchu:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLoY-_hPW6JZu6szwXXLHIqXb8q82KmMx_
Co do samej płyty,nie porywa,ale ma kilka dobrych numerów i jest da się jak najbardziej słuchać.Slash i Myles są w najlepszej formie.Co do piosenek najbardziej mi się podobały:Driving Rain (zdecydowanie najlepszy utwór na płycie,solówka Slasha genialna i bardzo fajna perkusja),Mind Your Manners(fajny energetyczny utwór rodem z UYI) i My Antidote.Ta ostatnia przypomina You Could Be Mine,wsłuchałem się w intro i od razu pojawił mi się uśmiech na twarzy.Z innych utworów ciekawe są solówki w :Lost Inside the Girl,Read Between The Lines i The One You Loved is Gone.Reszta utworów jakoś się nie wyróżnia.Stawiam 8/10.Płyta jest przyjemna i ją polecam.Czuć tu jeszcze tą energię starych Gunsów. Słysząc co Slash gra na tej płycie nie mogę się doczekać nowej płyty z Axlem i Duffem.To się kiedyś stanie,tylko kiedy - za rok,dwa?I sprawdziłem przed chwilą - nowa płyta Slasha jest już na 7.miejscu najchętniej kupowanych płyt rockowych na Amazonie,ale to już taka ciekawostka.
You know where you are? You're in the jungle baby, you're gonna die!”

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #16 dnia: Września 22, 2018, 07:32:49 am »
0
Moim zdaniem Slash się skończył. Przesłuchałem raz i nie mam siły przesłuchać drugi, jest strasznie mdła, nudna a przede wszystkim wtórna. Są dobre momenty, ale już je słyszeliśmy na poprzednich płytach. Solówki nie powalają - są bo są. Może za jakiś czas spróbuję do niej wrócić, ale na chwilę obecną to dla mnie ostateczny argument, żeby odpuścić sobie koncert. Smutne.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #17 dnia: Września 22, 2018, 10:27:04 am »
0
w utworach czuć dużo odnieniesień do brzmień z czasów Snakepit i wcześniejszych solowych płyt ale przyjemnie się tego słucha...choć nie ma tu jakichś patetycznych solówek :)

jest może jakiś osobny temat odnośnie trasy i setlist Konspiratorów?

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #18 dnia: Września 22, 2018, 10:53:30 am »
0
Jest.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #19 dnia: Września 22, 2018, 11:59:52 am »
+2


Slash podziękował w książeczce albumu m.in Axlowi, Duff'owi, Becie i Fernando.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #20 dnia: Września 22, 2018, 11:38:48 pm »
0
Kurna... dwa dni minęły a mi się nie chce sięgać po ten album. To chyba zły prognostyk. Do poprzednich podchodziłem z zapałem, zarzucałem słuchawki, kładłem się z albumem w odtwarzaczu. A teraz nie mogę nawet Spotifaja odpalić... :>

..i jeszcze dochodzą recenzje jak ta powyżej, gdzie Rocket2 pisze, że najlepsze kawałki na płycie już znam... i wcale nie zachwycają...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

guest2849

  • Gość
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #21 dnia: Września 23, 2018, 08:34:21 am »
0
Jednak warto przesłuchać. :P

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #22 dnia: Września 23, 2018, 12:49:22 pm »
0
dla mnie bomba  :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

jest wszystko to czego oczekuję po Mylesie i Slashu  :radocha:

guest2849

  • Gość
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #23 dnia: Września 23, 2018, 01:42:13 pm »
0
Pewnie,że bomba.Nawet jest lepsza od 'Apocaliptic Love. :)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #24 dnia: Września 24, 2018, 06:31:25 pm »
0
Przesłuchałem kilka razy całość i wrażenia bardzo pozytywne. Dla mnie jest lepsza niż WOF i trochę poniżej AL. To jest dokładnie to czego się spodziewałem od Slasha i Konspiratorów. Ocena 8/10

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #25 dnia: Września 24, 2018, 10:25:27 pm »
0
Ale wy marudzicie. Pamiętam te czasy, kiedy ogłoszenie koncertu Slasha elektryzowało z taką mocą, jak koncert GN'R, a licznik komentarzy się przekręcał, kiedyś to było - nie to co teraz.

Trochę się pozmieniało w obozie naszego ukochanego zespołu i Slash solo zszedł na dalszy plan, ale powtórzę się - to co wydaje Kudłaty można nazwać nagranym na jedno kopyto itd. Aczkolwiek to nadal solidny kawał gitarowego grania, co jest świetną odtrutką na obecny radiowy pop-rock.

Kupiłem w piątek nową płytę, czekałem na nią cztery lata, a Konspiratorzy są jednym z moich ulubionych muzycznych projektów XXI wieku. Dodatkowo tego samego dnia przyszedł bilet na koncert. Do zobaczenia w Łodzi. Będę widział Slasha dopiero piąty raz, ominąłem go raz w 2015, czego bardzo żałuję.

GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #26 dnia: Września 25, 2018, 09:33:21 am »
0
Moim zdaniem Slash się skończył. Przesłuchałem raz i nie mam siły przesłuchać drugi, jest strasznie mdła, nudna a przede wszystkim wtórna. Są dobre momenty, ale już je słyszeliśmy na poprzednich płytach. Solówki nie powalają - są bo są. Może za jakiś czas spróbuję do niej wrócić, ale na chwilę obecną to dla mnie ostateczny argument, żeby odpuścić sobie koncert. Smutne.

Zgadzam się z przedmówcą. Jedyny kawałek, do którego może kiedyś wrócę to ballada. Pozostałe brzmią jak kopiuj, wklej.  Lubisz jeden, polubisz wszystkie z matrycy, nie lubisz, to żaden Ci nie będzie pasował.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #27 dnia: Września 25, 2018, 11:30:18 am »
0
Przesłuchałem kilka razy i jestem na razie rozczarowany. Poziomem do "World On Fire" jeśli chodzi o pomysłowość czy nawet "Apocalyptic Love" w kwestii kompozycji nie dorasta. Riffy są jakieś mdłe, solówki przemielone milion razy w ten sam sposób.
Moi faworyci na chwilę obecną to "Mind Your Manners" typowy rocker zapieprzający od pierwszej do ostatniej sekundy, przypomina "World On Fire", "Slow Grind" i "Lost Inside The Girl" cudna ballada, fajnie bujająca. Dodatkowo podoba mi się wstęp do "My Antidote" nie wiem jaką to techniką jest zagrane ale fajna odmiana, za mało takich "smaczków" na tej płycie. Ciekawy jest jeszcze "Great Pretender" - umiem sobie wyobrazić to jako numer Gunsowy i śpiewającego Axla - to dopiero byłby sztos.
Plusa daję też za warstwę tekstową, przynajmniej za te piosenki do których słowa znalazłem. Myles jeśli o to chodzi to jest płodny jak mało kto w muzycznym biznesie - nie powtarza się, ma coś do przekazania i podaje to w pełni zrozumiały i jasny sposób dotykając przy tym całego spektrum tematów.
Podsumowując: na "Living The Dream" bardziej irytuje Slash niż Myles Kennedy. Co prawda niczego odkrywczego się nie spodziewałem, bo nagrywając w pośpiechu, "w okienku" między innymi obowiązkami trudno pewne rzeczy dopracować i zachwycać kreatywnością, ale mogli się panowie pokusić o kilka oryginalniejszych riffów, solówek, przejść, zmian tempa itp.
Z ostateczną oceną wstrzymam się do koncertu w Łodzi, bo jednak odbiór piosenek na żywo jest zawsze inny niż z krążka.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #28 dnia: Września 25, 2018, 01:03:13 pm »
0
! No longer available


Teledysk do Driving Rain

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: „Living The Dream” — nowy album i trasa Konspiratorów!
« Odpowiedź #29 dnia: Września 27, 2018, 12:17:36 am »
0
Uff, w końcu przesluchalem.

Nie jest tak tragicznie jak się spodziewałem, że może być. Kilka numerów fajnie kołysze: otwieracz, serve your right, great pretender, mind your manners, the eye of the tiger boulevard od broken hearts.
Ale reszta to konina. Szczególnie Slow Grind... Jak można było tak schrzanic tak ciekawie zapowiadającą się piosenkę?

Generalnie fajnie, że płytka wyszła, ale czasem sobie puszcze może że 3-4 piosenki, reszcie nawet nie mam zamiaru dawać drugiej szansy, bo tam nic ciekawego nie ma. Mam nadzieję, że to ostatnia płyta Slasha z Mylesem i Konspiratorami. Projekt był fajny, dał nam trochę radości, ale czas iść dalej. Jak nie płyta Gunsow, to może coś innego? Mam nadzieję, że Slashowi pomysłów nie brakuje.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2018, 12:21:05 am wysłana przez Grzon »

 

Guns N' Roses w Ameryce - Nowy Jork "30lecie AFD" 20.07.2017 [set]

Zaczęty przez Śpiochu

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 13140
Ostatnia wiadomość Listopada 25, 2017, 11:16:01 am
wysłana przez sunsetstrip