Autor Wątek: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku  (Przeczytany 21607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #105 dnia: Października 07, 2013, 12:26:13 pm »
0
Trudno się z Tobą nie zgodzić  Artur  :).Jak dla mnie to takie bezczelne zarabianie kasy  :P

Bender gdyby to miała być biografia GN`R  to pal sześć ale to niby miała być biografia o Axl`u tak była reklamowana i na co wskazywał tytuł  :P

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #106 dnia: Października 07, 2013, 12:55:27 pm »
+2
Kwestie  typu (jak wogóle o nim pisze)  Axl  myślał że....Axl myśląc w ten sposób.....Axl robiąc to miał na myśli.W takim stylu autor przedstawia głównego bohatera z którym nie miał ogólnie styczności.Sam narzuca nam tok myślenia Rose'a według własnego zdania,widzimisię,wyrobionej opini.Tekst z ''Ringu'' siedzi głęboko w jego świadomości do tej pory.

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #107 dnia: Października 07, 2013, 01:21:54 pm »
0
hahahaha :D no mówiłam ze to będzie niewypał :D nawet już nie muszę czytać samej książki dzięki wam :D dziękuje za wyręczenie mnie : teraz mogę spokojnie "Pana Tadeusza" męczyć dalej :P

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #108 dnia: Października 07, 2013, 02:41:59 pm »
+2
To napiszmy wspólnie biografię GN'R, bo NTS to kopalnia wiedzy o Gunsach :D

Z tym że w takim wypadku trzeba by było wydać (przynajmniej) dwie wersje: zwolenników i przeciwników zespołu po erze Use Your Illusion, albo inaczej mówiąc "obozu Axla" i "obozu Slasha" :P.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #109 dnia: Października 07, 2013, 06:46:33 pm »
0
Pomijając oczywiście kwestię tego, że nasze biografie opierałyby się na takiej samej wiedzy jaką posiadał Wall bez kontaktu z poszczególnymi członkami zespołu to ja pewnie najchętniej sięgnęłabym po dzieła tych osób, które na przykład wiedzą, co w tej chwili robi Axl, o czym myśli i jaki jest kolor kanapy, na której siedzi ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4399
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2463
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #110 dnia: Października 07, 2013, 06:51:17 pm »
0
Dlatego biografię Duffa ludzie lepiej odbiorą :)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #111 dnia: Października 07, 2013, 10:20:18 pm »
0
wystarczyloby przetlumaczyc wszystkie oswiadczenia Axla, wywiady oraz odpowiedzi na pytania fanow na forach
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #112 dnia: Października 07, 2013, 10:52:03 pm »
+1
Ja się tam od początku nie spodziewałem epickiej powieści. Niemniej jednak po jakichkolwiek komentarzach tutaj i tak sięgnę po tę książkę, żeby poznać opinię pana Walla na temat Axla. Cały czas ten autor nie pasuje mi do takiej biografii. Z Axlem nigdy nic nie wiadomo, ale może za 10 lat uzna, że warto by było spisać swoje wspomnienia i dostaniemy coś w 100% wartego uwagi.

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #113 dnia: Października 07, 2013, 11:13:01 pm »
0
Axl juz dawno spisuje swoje wspomnienia, w 2008 r. mowil ze ma 40 000 slow. Czy i kiedy ewentualnie je wyda to inna kwestia

Quote from: ThinkAboutYou on Today at 12:08:20
Axl sebastian bach mentioned you were writing an autobiography how is that progressing?

It's not exactly an autobiography as much as legal record of every last detail of what went down with the breakup. I have about 40k words on it (don't know where 1200 came from) but it's generally really depressing so I don't go back to it so much.

istnieje ponoc tez ksiazka "Honor Zlodziei" napisana przez Axla o rozpadzie GNR, o ile to prawda (a moze to to samo co wyzej)
http://www.newgnr.com/forum/index.php?topic=51051.0
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2013, 11:14:58 pm wysłana przez ricardoelpaso »
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #114 dnia: Października 08, 2013, 05:59:14 pm »
+5
ja pewnie najchętniej sięgnęłabym po dzieła tych osób, które na przykład wiedzą, co w tej chwili robi Axl, o czym myśli i jaki jest kolor kanapy, na której siedzi ;)

Gdyby coś takiego się ukazało, a w książce padłoby np. zdanie, że "Axl jest zadufanym w sobie, szarogęszącym się kutafonem", po chwili odezwałoby się całe grono osób twierdzących, że dana osoba wuja wie, że co ona może wiedzieć skoro nie jest Axlem i w ogóle Axl miał trudne dzieciństwo w Indianie i jest artystą, więc ma inną wrażliwość i w ogóle to odwalcie się od Axlika...

Czasami mam wrażenie, że jedyną słuszną prawdę o Axlu znają tylko i wyłącznie forumowicze z obozu nowego GN'R

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #115 dnia: Października 08, 2013, 07:03:15 pm »
+2
Cytuj
Czasami mam wrażenie, że jedyną słuszną prawdę o Axlu znają tylko i wyłącznie forumowicze z obozu nowego GN'R
A ja odnoszę zupełnie odwrotne wrażenie, czytając forum, mimo iż jestem zagorzałą entuzjastką wszystkich składów :P ;) (bo w końcu czemu nie skoro Axl był we wszystkich :lol: I jest... )
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #116 dnia: Października 08, 2013, 07:30:07 pm »
0
...
istnieje ponoc tez ksiazka "Honor Zlodziei" napisana przez Axla o rozpadzie GNR, o ile to prawda (a moze to to samo co wyzej)
...

Czy ktoś cos o tym więcej wie??

"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #117 dnia: Października 08, 2013, 08:35:04 pm »
0
Cytuj
Mister Saint Laurent, rzekomy posiadacz poufnych dokumentów związanych z Guns N’ Roses, ujawnił listę plików do których ma dostęp. Wśród 101. pozycji znaleźć można m.in. maile Axla, w których rozwiązuje on zespół.

Strona Metal Sludge, powołując się na MSL’a przedstawiła wczoraj listę posiadanych przez niego dokumentów. Witryna zaznacza, że nie widziała żadnego z tych plików, ale przypomina równocześnie, że o zwolnieniu Doca McGhee, managera Guns N’ Roses, jako pierwszy poinformował właśnie Saint Laurent.

Na liście dokumentów znajduje się kilka maili, podpisanych jako „Axl rozwiązuje GN’R”. Są one datowane na grudzień 2009 oraz kwiecień i czerwiec 2010. W innych wokalista rzekomo narzeka na Bumblefoota. Pisze również o planach wyrzucenia z zespołu DJa Ashby i Tommy’ego Stinsona. Miejsce tego ostatniego miałby zająć Duff McKagan, oryginalny basista Guns N’ Roses. Rose wypowiada się o piosenkach, które powinny trafić na kolejną płytę. Korespondencja Axla obejmuje również tematy takie jak Slash, reunion, dawni członkowie, Velvet Revolver czy Beta.

Na liście MSLa znajdują się także inne interesujące pliki, m.in. książka Axla o rozpadzie starego zespołu, zatytułowana „The Honor of Thieves 2″ (Honor Złodziei 2) czy też list z rezygnacją Robina Fincka, byłego gitarzysty zespołu. Pliki multimedialne obejmują nową wersję utworu „Better”, podpisaną jako „Better_Gone”, filmowe obróbki piosenek „Chinese Democracy”, „Better”, „Street of Dreams” oraz prezentację planów GN’R na 2011 rok, wykonaną w PowerPoint.

Z pełną listą plików zapoznać można się Tutaj.

O rozwoju sprawy postaram się na bieżąco informować.


Taki tekst krąży po sieci od ok 2 lat. Tutaj jest mowa o Honorze Złodziei 2, natomiast o części pierwszej nie znalazłem za wiele poza krótkimi wzmiankami na ten temat. Ogółem cała sprawa z tymi książkami (albo książką, nie łatwo stwierdzić jak to wygląda naprawdę) jest jak z nową płytą GN'R. Niby ktoś coś słyszał, ktoś coś widział, a tak naprawdę to sprawa grubymi nićmi szyta. Zwykle stoję po stronie Axla, ale trzeba przyznać, że to jego pier.dolenie o płytach, książkach i innych duperelach jest już mało wiarygodne. I pewnie nawet jeśli jeszcze dziś zapowiedziałby datę premiery płyty na jutro i zrobił to z jednym egzemplarzem w ręku, pewnie niejeden nie by to tylko wyśmiał...niestety...bo jest rudy :P
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2013, 08:41:15 pm wysłana przez Korso »

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #118 dnia: Października 08, 2013, 08:45:39 pm »
0
Korso, w ktorym miejscu Axl zapowiadal jakas ksiazke???, chyba Ci sie z Mickiem Wallem popier.dolilo
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2013, 08:52:00 pm wysłana przez ricardoelpaso »
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34699
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "W. Axl Rose" Micka Walla wkrótce po polsku
« Odpowiedź #119 dnia: Października 08, 2013, 09:15:11 pm »
0
Być może pewnego dnia przeczytamy w książce, jaka jest wersja wydarzeń według Axla. Czas pokaże.
W formie niekoniecznie książkowej wersję znamy, ale fajnie byłoby to wszystko mieć zebrane i potem porównać sobie sposób, w jaki poszczególni muzycy tworzący kiedyś lub teraz zespół patrzą na te same wydarzenia.
Najbardziej interesująca byłaby niewątpliwie wersja Axla, jeśli chodzi o porównanie z tym, co pisali inni, bo wydaje mi się, że jego sposób widzenia pewnych wydarzeń, z różnych względów, diametralnie różni się od tego, co zaprezentowali pozostali ( z wyjątkiem Izzy'ego, który zasadniczo milczy, jeśli chodzi o książkę ).
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2013, 09:50:59 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Duff o koncercie w Troubadourze [duff] [axl] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2438
Ostatnia wiadomość Czerwca 12, 2019, 09:01:09 am
wysłana przez owsik