Autor Wątek: "Perfekcjonizm" Axla opóźnia nowy materiał?  (Przeczytany 11319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 09, 2013, 08:51:52 pm »
0
Canis, nie to było sednem mojego posta, szczególnie, że wspomniałem, iż zgadzam się z kwestią kultury wypowiedzi. A zgadzam się z nią przez szacunek do współforumowiczów czytających moje posty, a nie dlatego, żeby kogoś nie urazić. Ktoś może się poczuć urażony treścią wypowiedzi, a nie kwestią słownictwa. Bo jeśli czyjeś zachowanie sprawia, że prawdę można opisać "dosadnymi" sformułowaniami, to znaczy, że może mieć pretensje tylko do samego siebie.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2013, 08:54:41 pm wysłana przez Kurczak »
Patafiaństwo się szerzy...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 09, 2013, 08:56:03 pm »
0
Ależ ja rozumiem. Ale czasami można przestać przesadzać z "dosadnymi" sformułowaniami, bo 90% owych dosadnych sformułowań na tym forum to tylko kalka jednego odważnego, który na domiar złego został przeoczony i nieupomniany. A od nadmiaru dosadnych sformułowań, które się tu pojawiają, tak jak napisałam - niedobrze się robi (i to nie tylko mnie, bo sprawa posta Bendera została mi zgłoszona przez użytkowników).
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 09, 2013, 08:58:46 pm »
+2
Tym niemniej, co do zasady, krytyka tak, obrażanie - nie. Zwłaszcza, że jest na to paragraf w regulaminie, na którego przestrzeganie każdy, kto się rejestrował wyrażał zgodę. Argument, że Axla fuck off traktuje się inaczej nie trafia do mnie, bo w jego przypadku jest wyrazem artystycznej ekspresji. Axl nie jest zarejestrowany na NTS :D Pewnie by bana dostał po kilku postach ;)

A wracając do wywiadu " Gra z nami ZZ Top i Rose Tattoo - to po prostu świetny line up i możecie liczyć na trzy godziny rock'n'rolla non-stop! " - dziś chyba krócej było, ale liczę na to, że się rozkręcą :) Zresztą zawsze tak jest.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 09, 2013, 09:01:41 pm »
0
Śmiem twierdzić, że bardziej tu chodziło o wyzwanie DJ'a, a nie o słowa, które padły.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 09, 2013, 09:04:30 pm »
0
Myślę, że nikt, niezależnie kogo lubi najbardziej z Gunsów, czy ex Gunsów nie chciałby słyszeć podobnych wyzwisk pod adresem swojego idola. Dziś dotyczy to DJ-a, jutro może dotyczyć Slasha, Axla, czy Duffa. Na pewno chcecie, żeby w takiej sytuacji nie było reakcji? A może - jak Kali ukraść krowę, to dobrze, jak Kalemu ukraść krowę, to będziemy bić? ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 09, 2013, 09:06:01 pm »
0
Śmiem twierdzić, że bardziej tu chodziło o wyzwanie DJ'a, a nie o słowa, które padły.

reakcja byłaby taka sama bez względu na to czy te słowa padłyby pod adresem DJa, Slasha czy pani Gieni z warzywniaka.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 09, 2013, 09:06:28 pm »
0
Chyba wyczerpaliśmy temat, bo regulamin forum jest w tej kwestii jasny i tylko dobroci Canis i innych rządzących forum co niektórzy mogą zawdzięczać, że forum się nie zazieleniło. Ale widocznie pobłażliwość nie ma sensu.
Wracajmy do tematu.
Ktos ma coś konstruktywniego, nawet w formie krytycznej, ale nie obrażającej, do powiedzenia o słowach DJ-a?
Wróciłbym do słów DJ-a o perfekcjoniźmie Axla. Jedni będą nazywać go perfekcjonistą, inni leniem, jeszcze inni znajdą mase innych określeń, mniej lub bardziej określająych to, co się kryje za taką postawą Axla wobec nowego materiału. A ja przypominam sobie to, co Axl mówił o procsie wydawania CHD, jaką męką był dla niego ten proces. Może po prostu woli tworzyć, ale niekoniecznie ma siłę na to, by znów walczyć o wydanie materiału w takiej formie, w jakiej chciałby, żeby to było wydane. Nagrywanie CHD naszarpnęło jego siły fizyczne i psychiczne. Przyjęcie albumu też było takie sobie. Może w tym tkwi problem?
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2013, 09:11:45 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 09, 2013, 09:22:54 pm »
0
A nie uważasz, że przyjęcie nowego albumu było marne, bo fani czekali...15 lat? I, że po wydaniu Książę nie kwapił sie do autopromocji?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 09, 2013, 09:28:17 pm »
+2
O tym pisałem już wielokrotnie i zdania nie zmieniam. To, zwłaszcza brak promocji, było błędem, czy nawet "wielbłądem" ;)  Na 15 lat czekania złożyło się więcej przyczyn, choć oczywiście też miało to wpływ na przyjęcie płyty.

Pamiętam, co Axl mówił o kolejnych nagraniach przed wydaniem CHD i po, widzę wyraźną różnicę w porównaniu z tym, co dzieje się wokół nowej płyty teraz. Może ta nieskrywana sympatia DJ-a wobec Axla jest w jakimś stopniu pozytywnym działaniem, o tyle, że Axl mógł w siebie zwątpić, a DJ trwając przy nim, broniąc go przed atakami dziennikarzy, tak naprawdę działa na korzyść fanów, bo dodaje sił Axlowi, żeby go w pewnym momencie zmobilizować do działania? Próbowaliście spojrzeć na to z tej strony?
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2013, 09:30:26 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 09, 2013, 09:35:26 pm »
0
Mi się przez to nasuwa wniosek, że DJ już lepiej gra na gitarze niż udziela wywiadów :D . Bo po co oszukiwać fanów, że jako zespół mają masę nowego materiału i tylko muszą wejść do studia, jak w innych wywiadach jego kolega z zespołu, drugi gitarzysta dementuje te plotki?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 09, 2013, 09:40:04 pm »
+1
Ja na to patrzę inaczej. DJ w żadnym wywiadzie nie powiedział, że wchodzą do studia. Plany - plany to w Gn'R pojęcie, które tak naprawdę nie istnieje ;) To, że DJ coś tam tworzy, bo pewnie tworzy, to, że Axl coś tam tworzy, a tworzy na pewno - nie oznacza, że to będzie kiedykolwiek nagrane. To, że my myślimy w kategoriach - o, mają nowe kawałki, będą je nagrywać, to nic nie znaczy. Gunsi w zupełnie innym składzie nowe kawałki mieli już w 1988 i co? ;) Ile czasu zabrało im wejście do studia? A tu mamy jeszcze kwestię starego materiału, w który wytwórnia, a pewnie i sam Axl włożyli sporo kasy i teraz nie do końca wiadomo, co z tym zrobić, bo skład z czasu nagrywania CHD się posypał. Jest pewnie burza mózgów, co dalej. Chłopaki się spierają, a nam pozostaje czekanie. Oby nie trwało kolejnych 15 lat :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline KFCBucket

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 09, 2013, 11:11:25 pm »
0
Jeśli problemem jest dla Axla wydawanie materiału w sensie fizycznym oraz walki z promotorami, dystrybutorem itd. to ja nie widzę przeszkód w wydaniu albumu jedynie w Internecie i jedynie w mp3. Widzę za to w tym plusy - internetowa społeczność GN'R jest ogromna, co widać w konkursach, sondażach itp. Drugi plus jest taki, że jak kierownik zobaczy pozytywny odbiór i recenzje to nie ma przeszkody w podjęciu decyzji o wypuszczeniu albumu na cd :) Trzeci plus - można nagrywać nawet po kawałku. Albo wypuszczać stary materiał po kawałku .Naprawdę wydaje mi się, że przy takiej suszy jaka panuje w GN'R to nawet odrestaurowana wersja OMG wzbudzi masę radości :)

Co do masy materiału - myślę, że skoro chłopakom chodzi o tworzenie to nagranie nowych numerów można połączyć z wyborem najlepszych odrzutów z ChD (oczywiśćie z gitarami Ashby i Bąbla) i voila! :)

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 09, 2013, 11:15:33 pm »
0
Na pewno " stary" nie wydany materiał jest w jakimś sensie problemem .Nie wierzę ,że chłopcy z zespołu a tym bardziej DJ nie chce wejść do studia.Tutaj problem jest tylko w Axlu i wydaje mi się w Team Brasil . Axl kiedyś wspomniał w wywiadzie ,że zespół zarabia tak naprawdę w większym stopniu na koncertach a nie na płytach.I być może chcą trochę odrobić strat z powstania ChD . Mam nadzieję,że jednak dotrze wreszcie do TB  fakt słabszego wokalu Axla i zaczną namawiać kierownika do pracy w studio.

 

Slash: Następny krok to nowy album Guns N’ Roses [slash] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4066
Ostatnia wiadomość Lutego 01, 2019, 12:03:57 pm
wysłana przez Tymeg_2