Autor Wątek: "Perfekcjonizm" Axla opóźnia nowy materiał?  (Przeczytany 11317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
"Perfekcjonizm" Axla opóźnia nowy materiał?
« dnia: Marca 06, 2013, 08:52:19 pm »
0
photo: Kat Benzova

Guns N 'Roses zagra w Perth Arena w sobotę, 9 marca. Będzie to ich trzecia wizyta w naszym kraju w ciągu pięciu lat. Gitarzysta DJ Ashba mówi PINNEGAR SHANE czego możemy się spodziewać.

Guns N 'Roses od początku swego istnienia wywoływało burzę kontrowersji, mając opinię najbardziej niebezpiecznego zespołu na świecie, pełnego przygodnego seksu i narkotyków wywołującego rock n’ rollowy chaos w całym zachodnim świecie, a postać Axla Rose’a jeszcze bardziej nasilała te opinie.
3-godzinne spóźnienia stały się normą, a nagłe zejścia ze sceny Axl’a Rose’a wywoływały zamieszki. Fakt, że wydanie albumu „Chinese Democracy” w 2008 roku zajęło aż 13 lat, a od tego czasu nie ukazał się żaden nowy materiał, wywołuje spekulacje, że Axl Rose zachowuje się jak diwa.
"Nie, zdecydowanie nie" mówi Ashba, szczery i miły nawet w ogniu najtrudniejszych pytań. "On jest perfekcjonistą. Jest pasjonatem tego, co robi i tego właśnie ludzie nie rozumieją. Kiedy ten facet siada przy fortepianie i zaczyna grać, szczęka mi opada. Pytam go: ‘czy ktoś to słyszał?’ A on na to: ‘Nie, to tylko coś, co mi chodzi po głowie", a ja szukam czegoś na czym można to nagrać, ponieważ ten materiał jest po prostu tak dobry”
"On jest po prostu super, super utalentowany i rzeczą, której niektórzy nie rozumieją jest to, że jest on rzeczywiście jednym z najzabawniejszych ludzi, jakich znam. Ten facet wysyła mi żarty codziennie. Nieustannie robi komuś psikusy. To zabawne rzeczy, ale ludzie tego nie zauważają. Traktuje swój zespół jak złoto, uwielbia kupować wszystkim prezenty. To rzeczy, których nikt nie widzi, bo to wszystko dzieje się za kulisami. Ale jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że go spotkałem, nie tylko dlatego, że mogę grać w zespole, ale jestem bardzo dumny, nazywają go jednym z moich przyjaciół. "


Ashba przekonuje, że australijskie koncerty będą wyjątkowe.

"Jedziemy tam zrobić wielkie, ogromne rock ‘n’ rollowe imprezy", śmieje się. "Gra z nami ZZ Top i Rose Tattoo - to po prostu świetny line up i możecie liczyć na trzy godziny rock'n'rolla non-stop! Dostaniecie wszystko, od ‘Appetite...’ po ‘Chinese...’, więc będzie dużo zabawy”
"Nie ma znaczenia, z której strony się za to zabierzesz " mówi Ashba na temat wymieszanej setlisty, biorąc pod uwagę, że ostatni materiał zespołu bardzo różni się od ich debiutanckiego albumu, "to jest nadal Guns n’ Roses. Dajemy czadu każdego dnia."


Ostatnie słowo poświęcił wyjściu na scenę o czasie, choć Ashba nie potwierdza ani nie zaprzecza, że uda im się wyjść zgodnie z planem w Australii.
„Na koncertach jesteśmy naprawdę świetni, zwłaszcza w ciągu ostatniego roku odkąd jestem w zespole. Problemem jest wyjście na czas! Kiedy już tam jesteśmy - nie chcemy się zatrzymać! Wtedy po prostu gramy, gramy i gramy, a o tym niewielu ludzi wspomina. 'Spóźnili się!’, tak, ale grali trzy godziny!”

"Jesteśmy podekscytowani przylotem tu, chcemy dać ludziom show, którego nie będą w stanie zapomnieć."


źródło
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2013, 12:30:02 pm wysłana przez Witek »

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 06, 2013, 09:06:20 pm »
0
Kolejny wywiadzik z Panem Ashbą. Kolejny raz czytam to samo :facepalm:

Offline Bzyk

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Respect: +51
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 06, 2013, 09:12:35 pm »
0
ja również  :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 06, 2013, 09:13:15 pm »
+1
Skoro dostaje takie same albo podobne pytania... ;)

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 06, 2013, 09:16:37 pm »
+7
Tak, kolejny słodki wywiadzik z JD'em. Axl jest super, Axl perfekcjonista, Axl jest po prostu ZA***STY, a jeśli nie jest ZA***STY, patrz punkt 1. Praktycznie w każdym wywiadzie to samo. On już nie słodzi Axlowi, nawet nie sypie cukrem - Ashba po prostu wylewa mu na głowę cały pociąg miodu. Do tego teksty typu "będzie niezapomniane / zajebiste / fantastyczne / wielkie / genialne / wyj***ane w kosmos i jeszcze dalej / świetne" show oraz "pracujemy nad materiałem którego nie ma i chyba nie będzie" czy "byliśmy w studiu w którym nie byliśmy i pewnie nie będziemy".

Za przeproszeniem, to się już zrobiło po prostu k******o nudne. Oświadczam, iż od tej pory całkowicie bojkotuję absolutnie wszystkie wypowiedzi DJ'a. Już nie tylko wywiady, ale w ogóle wszystko co powie. Mam już dość tej jego nudnej paplaniny, słodkiej jak niuejdżowskie wizje zaświatów.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 06, 2013, 09:17:57 pm »
0
Rozumiem, że pytania są podobne, więc odpowiedzi też, ale mam wrażenie, jakby odpowiedź o Axlu była niemal dosłowną kalką odpowiedzi z innego wywiadu. Nie miałaś podobnego wrażenia przy tłumaczeniu? :) Tamto to też był wywiad z DJ-em.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 06, 2013, 09:19:38 pm »
0
Jakby mi ktoś zadawał te same pytania, to bym też tak samo odpowiadał. Swoją drogą może oni po prostu mają jakieś szablony odpowiedzi na tego typu rzeczy i jak pyta ktoś np mailowo to wysyłają taki standard?:)

Buckethead

  • Gość
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 06, 2013, 09:19:50 pm »
0
Lol, faktycznie kolejny wywiad, w którym Aszba liże odbyt Axlowi. Nic, tylko jaki to Axl jest wspaniały, idealny, zabawny, jest perfekcjonistą...

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 06, 2013, 09:46:03 pm »
0
Rozumiem, że pytania są podobne, więc odpowiedzi też, ale mam wrażenie, jakby odpowiedź o Axlu była niemal dosłowną kalką odpowiedzi z innego wywiadu. Nie miałaś podobnego wrażenia przy tłumaczeniu? :) Tamto to też był wywiad z DJ-em.
Tak, sprawdzałam to, ale wygląda na to, że albo Ashba udzielał wtedy wywiadu kilku gazetom na raz i każdy wybrał co chce dać, albo po prostu odpowiedział (prawie) tak samo, bo różni się kilka słów, kolejność zdania itp.

Ok, rozumiem frustrację, bo mi też już się nudzi tłumaczenie praktycznie takich samych wypowiedzi (a nie tylko DJ się powtarza, to samo jest z Ronem, Dizzy'm czy całym Adler ;) ), ale jeśli dziennikarze nie raczą być oryginalni, to niczego więcej się nie dowiemy. Daren zawsze próbuje swoich znajomych przedstawić w jak najlepszym świetle (co chyba logiczne), wydaje mi się, o czym już kiedyś pisałam, że na siłę próbuje podkreślić fakt, że o Axlu krążą nie do końca prawdziwe opinie, jako o człowieku, dlatego to ciągłe powtarzanie, że prywatnie jest świetny. To, że mówi, o tym, że nadchodzące koncerty będą "super" "świetne" itp. - no a co ma powiedzieć? Każdy artysta, bez względu na to czy do Bieber czy Slash, zawsze powie dziennikarzom z danego państwa, że mogą się spodziewać dobrego koncertu, że zespół da z siebie wszystko. To są standardowe odpowiedzi, które muzycy chyba mają już automatycznie zakodowane. Szczerze mówiąc, przestałam już zwracać uwagę na te części wywiadów ;p
Jedyne co tak naprawdę przykuło moją uwagę i dlaczego wzięłam się w ogóle za ten artykuł, to fakt, że Axl ma jakieś pomysły, coś tam mu "chodzi po głowie", ale nie chce tego nagrać. Może właśnie na tym polega jego problem, że ciągle nie czuje się w 100% przekonanym o tym, że coś jest dobre, dąży do perfekcjonizmu, tylko nie do końca wie gdzie jest jego granica i ciągle mu mało?

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 06, 2013, 09:55:24 pm »
0
hehe, czytając tę wypowiedź Ashby przypomniało mi się jak Slash nagrywając swój pierwszy solowy album po każdym spędzonym dniu w studio nad skończonym kawałkiem molestował twittera wpisami typu "fuck&#$@ awesome!" :P

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 06, 2013, 10:01:37 pm »
+1
niewiadomo ile die spoznimy ale jak wyjdziemy to gramy i gramy... :) z jakiej ten kolo jest planety? marketing, ze ja pir..le. to jest zabawne.

Offline Oplariska

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +187
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 06, 2013, 10:08:06 pm »
0
Może właśnie na tym polega jego problem, że ciągle nie czuje się w 100% przekonanym o tym, że coś jest dobre, dąży do perfekcjonizmu, tylko nie do końca wie gdzie jest jego granica i ciągle mu mało?

Też tak uważam. Myślę, że Axl chce, żeby wszystko, co wychodzi spod jego ręki było idealne w każdym calu. Nie wystarcza mu to, że coś jest dobre - bo to musi być perfekcyjne.
o tempora, o mores!

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 06, 2013, 10:14:23 pm »
+1
Zauważyłem ,ze całe forum od jakiś2 tygodni  gdy pojawia się temat płyty staję się mocno nerwowe , ja w sumie też ale inaczej już tego nie skomentuje jak  : Dj życzę smacznego z lizaniem pewnych partii ciała bądź co bądź swojego pracodawcy :).

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 06, 2013, 10:18:35 pm »
0
perfekcjonista siedzi i dopieszcza swoje dzielo a axl nawet nie wdzedl do studia. to nie perfekcjonizm tylko lenistwo. bo pomysly ma od innych czlonkow zespolu, no chyba, ze to ma byv tylko jego plyta, a wtedy to nie gnr tylko rudy solo.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Perfekcjonizm" Axl'a opóźnia nowy materiał?
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 06, 2013, 10:19:36 pm »
+1
Ja widzę coś innego niż nerwowość. Jakąś niesamowitą chęć lizania. Trochę to przerażające.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash: Następny krok to nowy album Guns N’ Roses [slash] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4065
Ostatnia wiadomość Lutego 01, 2019, 12:03:57 pm
wysłana przez Tymeg_2