Autor Wątek: Relacja z backstage i afterparty z zespołem  (Przeczytany 27693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 18, 2012, 07:32:02 pm »
0
wulgaryzmy gwiazdkują się automatycznie ale nawet z gwiazdkami to dalej wulgaryzmy ;)// ta sprawa w tym temacie jest zamknięta ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 18, 2012, 09:08:26 pm »
0
Był jakiś problem z tematem, mam nadzieję, że już ok :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 18, 2012, 09:15:08 pm »
+1
Axl czytał pewnie ;) :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 18, 2012, 09:25:26 pm »
0
Siur. A więc:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428521_495672750448351_988419815_n.jpg zaproszenie + złapana kostka DJ'a
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580771_495614460454180_858997128_n.jpg z DJ'em - na tym zdjęciu wszyscy jesteśmy okropnie najgorsi

Ogólnie to zdjęcie z DJ'em jest strasznie parszywe, bo jak inaczej może wyglądać człowiek po koncercie i 24h bez snu? :)

faktycznie, nic ciekawego

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 18, 2012, 09:34:18 pm »
0
Genialna sprawa poznać Axla i poimprezować z nim. Zazdroszczę.  :) Relacje miedzy nim a Ashbą w ogóle mnie nie zaskoczyły. Wydaje mi się, że Kierownika śmieszy w sumie ta służalczość i potakiwanie (Andrea), ale skoro już koło niego latają to odmawiać nie będzie ;). Moja opina o Axlu została tylko odrobinę nadszarpnięta, bo nigdy nie miałam w głowie jakiegoś wyidealizowanego jego obrazu. :) Bardzo interesują mnie te miksy, może to zaczątek nowej płyty(tak wiem :P, ale pomarzyć zawsze można), mimo wszystko hip hop to chyba nie to co chciałabym usłyszeć :lol:. Axl może oprócz zostania tatuażystą, marzy o byciu hiphopowcem(oby nie!). A i też szacun za odwagę, myślę, że niektórzy na twoim miejscu raczej spijali by słowa z jego ust i zachwycali się każdym gestem.



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 22, 2012, 06:21:40 pm »
0
Niezmiernie mnie nurtuje kwestia czy to były takie skarpetki czy też nie ;) https://m.ak.fbcdn.net/a2.sphotos.ak/hphotos-ak-snc7/581950_442453305794762_276319804_n.jpg

Offline Nydidhe

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
    • Last.fm
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 22, 2012, 06:30:19 pm »
0
Skarpetki Axl'a są tak nurtującą kwestią, że chyba każdego to zastanawia. ;D
Byc może na tym zdjęciu jest pewne podobieństwo, też chciałabym się dowiedzieć ;D

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 22, 2012, 06:35:01 pm »
0
Mi sie te skarpetki bardzo podobaja :D zwlaszcza jak mu tak wystawaly z tych czarnych glanopodobnych ( nie wiem jak nazwac) butkach za czasow krotkich gatek :D Tez mam takie buty i Axlowe skarpetki bardzo by mi sie przydaly.

PS. Jest osobny temat o skarpetkach Axla? Bo to chyba o After.... chociaz tam tez bylo o skarpetkach

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 22, 2012, 06:40:27 pm »
0
PS. Jest osobny temat o skarpetkach Axla?
Nie no błagam :D

WindOfChange

  • Gość
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 22, 2012, 08:23:24 pm »
0
No i jestem bardzo rozczarowana Ashbą. Tj całkiem fajnie prezentuje się na scenie, chociaż jest czasem zbyt przerysowany i stara się być bardziej slashowaty od Slasha, ale jak się go trochę pozna, to bardzo duuużo traci. Właściwie nie można z nim pogadać o niczym bez podtekstów. No i już rozumiem, czemu cały czas nosi kapelusz - ma tak dziwny kolor oczu (powiek?), że nie wiadomo, kiedy są one zamknięte a kiedy otwarte! To było upiorne...
wiem, że czepiam się najgłupszej rzeczy, jakiej tylko mogłam, ale co masz na myśli z tymi podtekstami? :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 22, 2012, 08:25:44 pm »
0
Pewnie myślał kogo by tu do łóżka zwabić w łatwy sposób :P

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 23, 2012, 01:45:35 pm »
0
Niezmiernie mnie nurtuje kwestia czy to były takie skarpetki czy też nie ;) https://m.ak.fbcdn.net/a2.sphotos.ak/hphotos-ak-snc7/581950_442453305794762_276319804_n.jpg

zdecydowanie to na pewno byly takie skarpetki :D on innych nie nosi. W ogole od kiedy pojawilo sie to zdjecie i Sonix relacja ja inaczej sobie Axla po koncercie nie wyobrazam, no moze kozuch zamienia na szlafrok  ;) :facepalm:

Offline RagDoll

  • Nieoficjalna żona Axla;)
  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • I might be a little young, but honey I ain't naive
  • Respect: +42
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 23, 2012, 05:07:09 pm »
0
No i jestem bardzo rozczarowana Ashbą. Tj całkiem fajnie prezentuje się na scenie, chociaż jest czasem zbyt przerysowany i stara się być bardziej slashowaty od Slasha, ale jak się go trochę pozna, to bardzo duuużo traci. Właściwie nie można z nim pogadać o niczym bez podtekstów. No i już rozumiem, czemu cały czas nosi kapelusz - ma tak dziwny kolor oczu (powiek?), że nie wiadomo, kiedy są one zamknięte a kiedy otwarte! To było upiorne...
wiem, że czepiam się najgłupszej rzeczy, jakiej tylko mogłam, ale co masz na myśli z tymi podtekstami? :P


Hahah, mnie też to nurtuje :D
Ogólnie chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej o Ashbie, jak i innych członkach zespołu, których udało Wam się poznać. :)
https://www.facebook.com/DeltasticFantastic
komiksowooo :)

"Life sucks, but in a beautiful kind of way" - W. Axl Rose

Zapraszam do oglądnięcia moich wypocin: http://themannylala.deviantart.com/ :)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 23, 2012, 09:34:46 pm »
0
Szczerze, to nie wiem jak podchodzić do tego typu "relacji" i ile w tym prawdy...Tzn nie to, żebym podważał czyjeś słowa itp ale w niektórych momentach ta opowieść jest dla mnie trochę podkoloryzowana. Z tego co tu wynika, DJ był razem z Axlem, a wiem też, że tuż po koncercie razem z Ronem machali do fanów gdy wyjeżdżali ze strefy stadionu...Trochę więc jest to dziwne.
Krótko - w jedne rzeczy wierzę bardziej, inne przepuszczam przez sitko ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2012, 09:36:21 pm wysłana przez eXtreme »

Offline Sonix

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 24, 2012, 12:09:30 am »
0
Jeśli chodzi o skarpety, to chyba były takie zwykłe, białe... nie pamiętam, żeby miały w sobie coś nadzwyczajnego ;)

A co do Ashby. Ogólnie moje odczucie co do niego jest dość negatywne, straszny z niego dzieciak... Nie wiem, jak to inaczej ująć, bo w sumie z nim nie rozmawiałam zbyt wiele (bardziej pochłaniały mnie opowieści o Cobainie i Courtney Love), ale moja koleżanka próbowała z nim rozmawiać na różne tematy i średnio to wychodziło (np. gadka o hobby; koleżanka jeździ konno w stylu western, Ashba - jak się potem okazało - też. Na co jego reakcja "jeździsz konno, mhmmm...... " z uśmiechem pt. if you know what i mean. No może temat o jeździe konno nie należy do tych najmniej podtekstowych, ale proszę... żadne z nich nie ma już 17 lat - i tak było z większością rozmów z nim, jeśli akurat nie był zajęty przytakiwaniem Axlowi).

eXtreme - my czekałyśmy trochę, zanim się z nimi spotkałyśmy. Myślę, że było to między 25 a 40 min (nie potrafię teraz określić) więc może potem wrócili do tego budynku za stadionem. Kiedy wpuszczono nas do garderoby, był tam Fortus, Bumblefoot, DJ, Axl i chyba (nie jestem pewna) Stinson. Posiedzieli chwile, a potem poszli i został tylko Ashba, Rose i menago. Starałam się nie koloryzować i raczej przekazać dość wiarygodne sprawozdanie. ;)

 

Moja własna choć prasowa relacja.

Zaczęty przez itsmekarol

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3561
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:11:52 pm
wysłana przez itsmekarol