Autor Wątek: Relacja z backstage i afterparty z zespołem  (Przeczytany 27765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 18, 2012, 07:24:08 am »
0
Aż ciężko uwierzyć w tą historię :) Miałaś niesamowite szczęście. Ale że poruszyłaś temat Slasha... nie zdziwiłbym się gdyby Cię wyprosili z tej garderoby ;) Zaskakująca reakcja Rudego. Fajna relacja, bo rzuca światło na to co dzieje się poza sceną.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 18, 2012, 09:36:50 am »
0
Dzięki za relację :)  Domyślasz się, co zdecydowało, co mogło zdecydować, że to właśnie wy dostałyście się za kulisy? Jakby nie było atrakcyjnych fanek Gunsów było na koncercie mnóstwo plus jeszcze trochę :) Gratuluję odwagi w poruszaniu niewygodnego tematu. Jaka była Twoja reakcja na hiphop Democracy? ;) Powiedziałaś coś Axlowi odnośnie tych nagrań? Pytał o opinię? Fajnie, jakbyś o tym aspekcie spotkania powiedziała coś więcej, bo chyba spora część forumowiczów jest spragniona nowej muzyki Gunsów. Oprócz słów Bacha to w sumie pierwszy ślad tego, że Gunsi mają coś oprócz CHD ;) Dużo tego było? To były przearanżowane piosenki z CHD, czy coś poza tym też? Najbardziej mnie ten nowy materiał dotyczący piosenek zainteresował, bo to jaki jest Axl raczej wszyscy wiemy ;), choć oczywiście parę smaczków dodałaś - skarpetki rulez :D Jego zdanie o Slashu mnie nie dziwi, bo podobne zdanie ma część bardzo proaxlowych fanów, więc tu zero zaskoczenia. Obserwacje dotyczące wszystkich wokół Axla bez backstage'u mam podobne w sumie :) A DJ - no cóż, jest podjarany statusem gwiazdy, wolno mu :) To, że DJ i Axl trzymaja się razem też raczej chyba nie jest zaskoczeniem :)
Reszta zespołu prawdopodobnie wyjechała wcześniej, bo bardzo się spieszyli. No chyba, że bardzo spieszyli się, żeby pić ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 18, 2012, 09:40:07 am »
0
Dzięki za relację :)  Domyślasz się, co zdecydowało, co mogło zdecydować, że to właśnie wy dostałyście się za kulisy?

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580771_495614460454180_858997128_n.jpg
jak to co? ta po prawej  :P
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 18, 2012, 09:43:26 am »
0
Jak mówiłem - atrakcyjnych fanek Gn'R naprawdę było tam mnóstwo, więc wybór ciężki :) Pewnie zdecydował gust "menadżera" ;) Gratuluję i jeszcze raz dzięki za relację :) Pozdrawiam:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 18, 2012, 01:27:30 pm »
0
I w takich momentach żałuję, że nie jestem kobietą... Świetna relacja ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 18, 2012, 01:30:04 pm »
0
Zqyx, ale walory trzeba podkreślić. Na coś ten Andrea musiał zwrócić uwagę. ;) Dziewczyny, mały tutorial "jak poznać Axla": ubierzcie się tak, jak koleżanka po prawej i liczcie na to, ze "menadżer" Was zauważy. :D

A, i myślę, że Rudy by sobie sam zakładał skarpetki, gdyby wcześniej jakiś służalczy piesek nie wpadł na pomysł, by Panu i Władcy w tym pomóc. Wątpię, żeby to był jego rozkaz, raczej ktoś kiedyś chciał mu zrobić dobrze we wszystkim i tak zostało.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 18, 2012, 01:40:24 pm »
0
Czytajac twoja opowiesc mialam strasznie mieszane uczucia. Pierwszym bylo oczywiscie, WOW,  jak ja jej zazdroszcze. Coz bym dala za spotkanie z Axlem. Dalej zazdroszcze niemilosiernie, ALE.
No wlasnie im dalej czytalam, tym bardziej przekonywalam sie, ze chyba po godzinie wyszlabym stamtad zniesmaczona takim Kierownikiem.
Coz za ignorant, narcyz, zadufany w sobie bufon, ja p******e kogo ja mam za idola  :facepalm:
Chyba bym nie wytrzymala i mu cos powiedziala. Ja nie moge zniesc takiego dziecinnego zachowania. Pewnie by mnie i tak stamatad po godzinie wywalili  :D
Czytajac opis w jaki sposob sie zachowywal uwazam, ze chyba lepiej jest zyc w tej nieswiadomosci i wielbic jakas wyimaginowana osobe.
Jak to sam Axl kiedys mowil i tej jego maksymy trzeba sie chyba trzymac. "Nigdy nie staraj sie poznac swojego idola"  "Zawiedziesz sie na kazedj linii"
Dziekuje Ci Axlu drogi, ze nigdy nie dales mi sie poznac osobiscie.  :P
Moja milosc do Ciebie zostala ta relacja wprawdzie mocno nadszarpnieta, ale jakos to przezyje  :D

Dzieki Sonix za Twoja opowiesc. Ciekawa bylabym tez opowiesci tych innych dziewczyn  ;)


« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 02:07:21 pm wysłana przez Nata »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 18, 2012, 02:47:01 pm »
0
A, i myślę, że Rudy by sobie sam zakładał skarpetki, gdyby wcześniej jakiś służalczy piesek nie wpadł na pomysł, by Panu i Władcy w tym pomóc. Wątpię, żeby to był jego rozkaz, raczej ktoś kiedyś chciał mu zrobić dobrze we wszystkim i tak zostało.

Zapewne tak było. Ale pomyślcie, jakbyście zaregaowali, gdyby to wam ktoś chciał zakładać skarpetki ;)  Cóż... mam nowe określenie Axla przynajmniej teraz ;) :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 02:49:44 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 18, 2012, 02:55:36 pm »
0

A, i myślę, że Rudy by sobie sam zakładał skarpetki, gdyby wcześniej jakiś służalczy piesek nie wpadł na pomysł, by Panu i Władcy w tym pomóc. Wątpię, żeby to był jego rozkaz, raczej ktoś kiedyś chciał mu zrobić dobrze we wszystkim i tak zostało.

Też tak myślę. Ludzie mu po prostu nadskakują, bo ma moc sprawczą. Może sprawić że ten czy inny jutro czy pojutrze nie będzie już dla niego pracować. I każdy pewnie stara się uniżyć jeszcze bardziej, byle tylko Kierownik go docenił, zapamiętał, nie wywalił z pracy.
Ja uważam, że to pracownicy przeginają, robiąc z siebie sługusów.


A że DJ jest maskotką Axla to cholernie widać nawet na koncertach, więc nie jestem tym raczej zaskoczona ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 02:57:48 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline toszkieuko

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +20
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 18, 2012, 04:40:08 pm »
0
Zqyx, ale walory trzeba podkreślić. Na coś ten Andrea musiał zwrócić uwagę. ;) Dziewczyny, mały tutorial "jak poznać Axla": ubierzcie się tak, jak koleżanka po prawej i liczcie na to, ze "menadżer" Was zauważy. :D

albo z taką koleżanką być ;p
chyba pora zacząć odkładać na operacje plastyczną, ktoś pomoże? :D

Ale pomyślcie, jakbyście zaregaowali, gdyby to wam ktoś chciał zakładać skarpetki ;)
oj... dużo by było ofiar, gilgotki robią swoje


no i gratuluje Sonix i dziekuje za sprawozdanie bo naprawdę byłam tego ciekawa :D
"Vengeance is mine "

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 18, 2012, 05:34:54 pm »
0
Czytajac twoja opowiesc mialam strasznie mieszane uczucia. Pierwszym bylo oczywiscie, WOW,  jak ja jej zazdroszcze. Coz bym dala za spotkanie z Axlem. Dalej zazdroszcze niemilosiernie, ALE.
No wlasnie im dalej czytalam, tym bardziej przekonywalam sie, ze chyba po godzinie wyszlabym stamtad zniesmaczona takim Kierownikiem.
Coz za ignorant, narcyz, zadufany w sobie bufon, ja p******e kogo ja mam za idola  :facepalm:
Chyba bym nie wytrzymala i mu cos powiedziala. Ja nie moge zniesc takiego dziecinnego zachowania. Pewnie by mnie i tak stamatad po godzinie wywalili  :D
Czytajac opis w jaki sposob sie zachowywal uwazam, ze chyba lepiej jest zyc w tej nieswiadomosci i wielbic jakas wyimaginowana osobe.
Jak to sam Axl kiedys mowil i tej jego maksymy trzeba sie chyba trzymac. "Nigdy nie staraj sie poznac swojego idola"  "Zawiedziesz sie na kazedj linii"

Zgadzam się w 100%. Po tej recenzji też ubolewałam, że sobie takiego idola znalazłam, ale pomimo że znam te jego wady, to i tak go uwielbiam ;D

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 18, 2012, 06:56:50 pm »
0
CANIS, prosze nie czytaj tego!!! :ph34r:

Musze to napisać, bo zaraz mi mózg eksploduje! WTF?!!! Co to kur*a za poj*b z tego axla jest :ph34r: Jak Ty tam wytrzymałaś w jego towarzystwie. Ja chybabym wyleciała stamtąd z krzykiem "spier* ty j***ny idioto, fuck you". Szlag mnie trafia jak to czytam, co to za durny jak but poj*b :ph34r: :angry: Od dawna wiedziałam że jest *********m chu** ale nie wiedziałam że aż tak! Kur*a, jak można być tak durnym porytym niedorypem!  Właśnie straciłam resztki szacunku do jego osoby, bo to nie mieści się w głowie. A te lizodupy  :o Co to kur*a jest??? Skarpety mu zakładać? Może niedługo będą mu tyłek podcierać! :ph34r: A axel to pieprz*ny laluś zakchany w sobie i pieprz*na primadona i nic więcej!!! Pożal-sie-Boże-"profesjonalista", jaki kur*a profesjonalista??? Pieprz*ny zj*b raczej! Nie wierzyłam jak czytałam tą recenzję! Mam ochote przywalić mu w ten jego pusty łeb :angry: Moje nerwy zostały nadszarpnięte tak że chyba już nigdy nie powiem o nim niczego pozytywnego, no bo niby co ma być w nim pozytywnego? A no kur** nic!!! Ne wiem JAK można lubić takiego człowieka?! Każdy kto jest fanką/fanem axla powinien to przeczytać! :ph34r: Że też wcześniej tej recenzj nie przeczytałam :angry: DJ pupilek akaczący koło axelka?? Widać DJ chyba nie ma szacunku do samego siebie, tak samo jak ci którzy mu zakładają skarpety albo każą to robić! Wielmożny szacowny pan axel, kur*a, aż sie żyć odechciewa :angry: Ja sie dziwie tym muzyką że chcą z nim grać i każdemu kto przebywa w jego obecności. Nic dziwnego że żadna dziewczyna go nie chce. Chyba był normalniejszy kiedy nie miał tyle kasy, za czasów AFD. Ja nie pojmuje jak można być takim pierdo***ym zadufanym w sobie idiotą?! Brak mi słów po prostu :angry:
Sory Zqyx, ale musiałam :angry:
 § 1. Osoby odpowiedzialne za serwis mogą czasowo lub trwale pozbawić użytkownika prawa do korzystania z usług serwisu, jeśli zachowanie użytkownika narusza niniejszy regulamin, przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a także normy obyczajowe, dobrego wychowania lub moralne.
§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.// Canis nie musiała ale ja przeczytałem. Slither
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Sonix

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 18, 2012, 07:25:17 pm »
0
Jeśli chodzi o te nagrania i remixy, które nam puszczał, to nie mam pojęcia czy zostały/zostaną kiedykolwiek wydane, czy to tylko raczej jego fanaberie. W którymś momencie wyszedł temat, że ktośtam wydał płytę po baaardzo długim czasie i została ona bardzo pozytywnie przyjęta przez krytyków - na co komentarz Axla brzmiał "So my new album's gonna be fucking amazing!" więc... można z tego wnioskować, że minie jeszcze trochę czasu, nim Axl nas czymś zaskoczy ;)

Co do ogólnej charakterystyki Axla. Nie wydaje mi się, że to on kazał innym sobie służyć, tylko jakoś tak... pozostali ludzie traktują go jak kogoś "ponad". W sumie nie wydawał poleceń, rozkazów, etc, po prostu wszyscy wokół niego skakali. Wydawał się trochę zaskoczony, kiedy kilka razy wymsknął mi się delikatny pojazd odnośnie jego osoby, ale chyba raczej było to dla niego miłą odmianą, bo reszta we wszystkim się z nim zgadzała (szczególnie menager i DJ, przykład: pytałam co myśli o wcześniejszej płycie Slasha i powiedziałam, że uważam ją za całkiem niezłą - wtedy Andrea zaraz wtrącił, że to gówno, a Axl zaczął się z niego śmiać). Chyba mu "twardej ręki" brakuje ;)

No i jestem bardzo rozczarowana Ashbą. Tj całkiem fajnie prezentuje się na scenie, chociaż jest czasem zbyt przerysowany i stara się być bardziej slashowaty od Slasha, ale jak się go trochę pozna, to bardzo duuużo traci. Właściwie nie można z nim pogadać o niczym bez podtekstów. No i już rozumiem, czemu cały czas nosi kapelusz - ma tak dziwny kolor oczu (powiek?), że nie wiadomo, kiedy są one zamknięte a kiedy otwarte! To było upiorne...

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 18, 2012, 07:27:43 pm »
0
Cytuj
zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników
 Wulgaryzmy są wygwiazdkowane, a użytkowników nie obrażam, napisałam co myśle i warte to było warna.
Cytuj
Canis nie musiała ale ja przeczytałem. Slither
A czytaj se. Że dostane warna to wiedziałam, chodziło mi o to że Canis bardzo lubi Axla, a nie że mi warna da.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 08:38:32 pm wysłana przez Veronika654 »
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Relacja z backstage i afterparty z zespołem
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 18, 2012, 07:30:34 pm »
0
Cytuj
Jeśli chodzi o te nagrania i remixy, które nam puszczał, to nie mam pojęcia czy zostały/zostaną kiedykolwiek wydane, czy to tylko raczej jego fanaberie.
W każdym razie brzmiało to jak remix czy raczej coś nowego?

 

Moja własna choć prasowa relacja.

Zaczęty przez itsmekarol

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3564
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:11:52 pm
wysłana przez itsmekarol