Autor Wątek: Proszę o wypowiedzenie się. Wasze wrażenia z koncertu +y i -y  (Przeczytany 4016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikee23

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
0
Witam "wsie" obecnych.  Chciałem napisać kilka słów o koncercie w Rybniku bo leży mi to na sercu.  Jestem fanem GNR jeszcze z moich czasów licealnych czyli koniec lat 80ych początek 90ych.  Należę do tych szczęściarzy którzy mieli okazję zobaczyć GNR live na koncercie w Giants Stadium w 1992 roku (niestety wtedy nie było takich zajebistych telefonów z kamerą itp. więc przemyciłem walkmana kaseciaka wmajtach którym coś tam próbowałem nagrać - głównie moje ryki nagrały się)  Koncert był ZA***STY, emocje, publika szalała po prostu energia dwóćh słońc zamknięta w jednym pomieszczeniu.  No tu nie ma co się rozpisywać BYŁO NIEZIEPOD KAŻDYM WZGLĘDEM.  15 lat później GNR w tym samym miejscu Giants Stadium też byłem :)  I przyznam że jedna myśl przewodnia towarzyszyła mi przez cały koncert AXL DALEJ DAJE RADĘ. VOKAL niemalże bez zmian.  2012 Rybnik - hmmmm nie wiem jak wy ale ja byłem "mocno zaniepokojony" :) przez większość utworów.  Co się stał: czy się przeziębił, może mu nie służy tutejsza woda, gdzie się podziały te wysokie oktawy.  Może coś z nagłośnieniem nie tak albo z moim słuchem.  Szydzę? - nie, ale mam wrażenie że coś się skończyło i to se nevratim jak mówią nasi sąsiedzi.  Szkoda - a wy którzy np. byliście na koncercie w PL w 2006 roku jak to odbieracie.
Tak poza tym koncert pod był przedni.  Scena wielka, dobry show, pirotechnika itp wzorowo.  Dziękujemy Rybnikowi i organizatorom za przygotowanie.   

PS: dodam że wstyd mi trochę było za publiczność bo jeszcze gdzie w sektorze A na płycie było mocno - doping, ręce w górze itp., to już im dalej od sceny tym bardziej atmosfera była "kanapowa"- ot przyszli my se posłuchać muzyki".  Ja byłem w sektorze B i ludzie obok i wokół mnie po prostu słuchali, mało skandowania, dopingu itp.   Szkoda.  No ale cóż

Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Proszę o wypowiedzenie się. Wasze wrażenia z koncertu +y i -y
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 14, 2012, 03:39:40 pm »
0
WOW! Ja to gówniara w stosunku do Ciebie... na początku lat 90 to ja w pieluchach leżałam. A co ja bym dała, żeby urodzić się choćby dekadę wcześniej kiedy to muzyka była prawdziwa i nie tak komercyjna jak dziś.. serce i duszę bym oddała żeby być na koncercie Gunsów w starym składzie i wtedy, kiedy to Axl zapierdzielał po scenie tam i z powrotem aż się kurzyło, a w Jego głosie nie było słychać ni szeptu zmęczenia... Piękne czasy, ale Bogu dziękować, że miałam okazję być w Rybniku - to było coś, czego nie da się opisać! Tyle pozytywnych emocji ile przy tym wydarzeniu mi towarzyszyło to ja nie pamiętam żebym w swoim dotychczasowym życiu zaznała. Według mnie Axl jak na swoje lata wciąż daje radę i za to mogę mu oddawać pokłony. Niech trwa wraz z nowymi Gunsami w zdrowiu i szczęściu jak najdłużej i niech ponownie Nas odwiedzą to ja będę najszczęśliwsza na tej Ziemi!

A co do ludzi to fakt, zachowali się jakby nie byli na koncercie rockowym tylko w operze tudzież w teatrze... Ale dla mnie liczyło się to, że mogłam tam być. Jedyne co - nigdy więcej biletów na trybuny. Mój pierwszy i ostatni raz, zdecydowanie lepiej się gnieść pod sceną z tymi, którzy czuja muzykę. Dziękuję i pozdrawiam  8)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

Offline destruction666

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Płeć: Kobieta
  • "Nothin' lasts forever..."
  • Respect: +41
Odp: Proszę o wypowiedzenie się. Wasze wrażenia z koncertu +y i -y
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2012, 04:33:55 pm »
0
mikee23 - nawet sobie nie wyobrażasz jak zajebiście mocno Ci w tym momencie zazdroszczę. Co do wokalu Axla w 2006 i 2012 to nie słyszałam go w '06 ale sądzę, że 6 lat mimo wszystko zrobiło swoje ale jak na 50-latka to według mnie sobie poradził. Ja w zasadzie powinnam się cieszyć, że nie jebnął wszystkiego w kąt po tym jak się rozpadli tylko gra dalej i mimo wszystko mogę usłyszeć chociaż namiastkę tego co było i nie wróci (niestety) :'(
apetytnadestrukcje - popieram w 100%

--------------------------------------
Welcome to the JUNGLE!

Offline ewa.ptak330

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Proszę o wypowiedzenie się. Wasze wrażenia z koncertu +y i -y
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 22, 2012, 02:45:45 pm »
0
A ja jestem zachwycona koncertem!!!!Spełniło się moje marzenie!!!!Zaczęłam słuchać Gunsów ponad 20 lat temu i wciąż są dla mnie nr1!!!I jaram się jakbym znów miała 14 lat :D.Na dodatek-po koncercie poczekałam ze swoją starą paczką przy wyjeździe z hoteliku stadionowego i doczekałyśmy się!!!!!!!Chłopcy wsiadając do autokaru-machali nam i posyłali buziaki,a my darłyśmy się jak małolaty :radocha:.Axla oczywiście tam nie było.....ale to nic...........moja euforia trwa do dziś ;)pozdrawiam wszystkich!!! DO NASTĘPNEGO RAZU!!!

Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Proszę o wypowiedzenie się. Wasze wrażenia z koncertu +y i -y
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 23, 2012, 12:33:12 am »
0
i to się nazywa prawdziwy i oddany fan oraz podejście takie jak trzeba  :D
do następnego ;)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

 

O tym, jak Canis zapomniała o oddychaniu czyli recenzja koncertu

Zaczęty przez Canis_Luna

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7329
Ostatnia wiadomość Lipca 20, 2012, 01:29:38 am
wysłana przez bozenkamalutka3