Autor Wątek: Wasza opinia na temat koncertu  (Przeczytany 24866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 15, 2013, 01:19:30 am »
0
Świetnie sama sobie przeczysz.

Fajnie by było gdyby czytano wypowiedzi do końca, ale mogę się powtórzyć w takim razie. Rozumiem, że tłum z tyłu napiera i niektórzy przeciskają się, by być jak najbliżej sceny. Nie opisywałam innych zachowań, które były gorsze, bo tam byliśmy, więc nie ma po co tego opowiadać.
A że ja się do tego dołożyłam.. może i tak, chociaż po prostu ludzie ścisnęli się i napierali w jedno miejsce, a bardziej z boku (przynajmniej prawego) było luźniej. Tyle ode mnie, peace.

P.S. chodzi mi właśnie o zachowanie opisane przez Akilis.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2013, 01:21:31 am wysłana przez Hollywood*Rose »


Not in this lifetime

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 15, 2013, 08:39:58 am »
0
skoro trochę z boku czy też trochę z tyłu było luźniej to właśnie tam powinny udać się osoby które chciały mieć trochę luźniej  :rolleyes: ochrona nie jest od tego żeby pani w trzecim rzędzie miała swobodę ruchów  :rolleyes: wiele razy na wielu koncertach podnosiłem ludzi z ziemi - tutaj nikt nie leżał (a to faktycznie jest niebezpieczne) - i nikomu nie przyszło do głowy żeby beczeć  :rolleyes:
jest takie powiedzenie 'you play you pay' masz na plecach parę tysięcy osób - spodziewaj się że może być grubo  :rolleyes:
ludzie - rozumu więcej - wnioski na przyszłość i nikomu nie stanie się krzywda
to tak jakby nie wiedzieć że jak jest ślisko to się koła mogą zablokować  :rolleyes: pewne sytuacje rodzą określone konsekwencje - myślenie ma przyszłość  :rolleyes:

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 15, 2013, 09:44:28 am »
0
Widzę, że nie rozumie lamihha . Nie chodzi nikomu raczej,  a na pewno nie mi o ścisk i napieranie z tyłu. Ale kiedy pijane albo niemyślące bydło z boków się do tego dokłada i wszyscy, dosłownie wszyscy tracą równowagę i próbują uniknac zgniecenia zamiast się bawić to znaczy, że ktoś powinien zareagowac. To też kwestia kultury. Jak pisałem - w Pradze na GNR hala większa ale ludzie wiedzieli co wolno a czego nie. Skakali, bawili się ale szanowali osoby obok bo wszyscy zapłaciliśmy za bilet i mamy prawo do dobrej zabawy. Wiele się musimy od europy nauczyć i takich zachowań tolerować nie można. Bezpieczeństwo uczestników to rzecz święta.

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 15, 2013, 11:52:10 am »
0

wiele razy na wielu koncertach podnosiłem ludzi z ziemi - tutaj nikt nie leżał (a to faktycznie jest niebezpieczne)

Mam 180cm wzrost i 75kilo waże, a dwa razy glebe zaliczyłem :facepalm:.

Czyli jednak było niebeziecznie...

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 15, 2013, 12:21:55 pm »
0
Jak zobaczyłem jak wygląda Wojo, jeszcze przed supportem, po kilkudziesięciu minutach pod sceną, to uznałem, że nie pchamy się w ten tłum tylko staniemy sobie z tyłu. Potem przenieśliśmy się w bok, bliżej schodów, skąd był świetny widok i moja dziewczyna przynajmniej coś widziała.

Sam koncert ******* w kosmos, najlepszy na jakim byłem w życiu. Tradycyjną, dłuższą relację napiszę w niedzielę.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 15, 2013, 12:26:22 pm »
0
Jak dla mnie koncert - rewelacja :) Siedzieliśmy z Witkiem wysoko i bardzo z boku (sektor E) ale w sumie jestem zadowolona, bo to, co widzieliśmy z góry nie zachęcało do stania na płycie. Patrząc z góry człowiek ma zupełnie inne doznania - świetnie słychać jak reaguje tłum, wszelkie oklaski, śpiewanie, skakanie (które wygląda jak iluzja optyczna z jakiegoś obrazka :D) - super efekt, na zatłoczonej płycie w ogóle tego nie słychać. Poza tym nie ma aż takich emocji i pisków nad uchem, co jest zarówno zaletą, jak i wadą - zaletą, bo można się skupić na wokalu, zamknąć oczy i dać się ponieść dźwiękom, no a wadą, bo jednak poczucie wspólnoty jest dużo mniejsze. Nie słuchałam nigdy Mylesa (poza AL, dwoma piosenkami z 1. płyty Slasha no i piosenką Alter Bridge "In Loving Memory") i bałam się, jak mu wyjdą piosenki Gunsowe i piosenki z Ain't Life Grand. Szczególnie bałam się o Serial Killera, bo ubóstwiam ten kawałek. Ku mojemu zaskoczeniu, Myles poradził sobie rewelacyjnie (mimo, że jego głos należy trochę do tych z natury irytujących), zachęcił mnie do przesłuchania Alter Bridge, śpiewał czysto, radził sobie z wysokimi i niskimi dźwiękami, świetnie operował głosem, no i to, co powiedziałam Witkowi jeszcze w trakcie trwania koncertu - niestety, z kawałkami GN'R radził sobie lepiej, niż Axl obecnie. Jestem bardzo zadowolona, że poszłam na koncert :) Jeśli miałabym porównać koncert GN'R i Slasha (co jest w sumie trudne i nie powinnam tego robić, ale zaryzykuję ;)) - pod względem muzycznym jednak lepiej wyszło na koncercie Slasha, ale jeśli chodzi o aurę i np. reakcję na flagę - chyba GN'R ma jednak pierwszeństwo, chociaż moje odczucia związane z atmosferą mogą być spowodowane tym, że teraz siedziałam na trybunach, a na GN'R byłam dosyć blisko sceny jednak, na płycie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 15, 2013, 03:18:57 pm »
0
Koncert był magiczny. Tyle. Więcej kiedyś, jak poukładam myśli.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline ashley

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • your Paradise City could be anywhere...
  • Respect: +8
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 15, 2013, 03:49:54 pm »
0
Btw, I want 2 thank the fans n Poland who made that insane banner that covered the whole front row. That thing was huge! dziękuję iiii]; )'

^^ jednak zostało to odnotowane ;D wpis na fb Ukośnika sprzed godziny ^^

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 15, 2013, 07:55:18 pm »
0
ehh trudno mi się do dzis pozbierać. Emocje sięgały zenitu, dziś trochę się stabilizuja, choć chyba ze stabilizacją nie będzie to miało wiele wspólnego, bo zaczynam czuć coś co czułam po GNR czyli nostalgię, tęsknotę , chęc powrotu do tego. To przeżycie którego zapomnieć się nie da i nawet nie zamierzam, wspomnienia na pewno będą pielęgnowane, dobrze że choć trochę pamiątek w postaci zdjęć pozostalo :)

Co do samego koncertu to dziś patrzę trochę trzeźwiej i widzę, ogromną przepaść między koncertem Slasha a GNR, nie jestem obiektywna i oba dla mnie były idealne. Niemniej widać zupełną przepaść w podejściu do swojej pracy i przygotowaniu. W sumie to trochę smutne jeżeli chodzi o Axla ....

Zaczynam oglądać filmiki i docierają do mnei rzeczy, które mi umknęły będąc na trybunach choć z czerwonego całkiem fajny pogląd był :))

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Sonic

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 217
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +123
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 15, 2013, 08:16:54 pm »
+1
Było zajebiście. Następnym razem na pewno również pojadę  ;) Ten koncert był dla mnie niezapomnianym przeżyciem, już nie mogę doczekać się następnego  :wub:
Co do ludzi na płycie... Przez ponad pół koncertu stałam na środku, w drugim rzędzie. Wszystko byłoby okej (byłam już na niejednym koncercie, na którym publiczność była jedną wielką dziczą, więc te wszystkie przepychanki były dla mnie raczej do zniesienia, liczyłam się z tym, że prawdopodobnie tak właśnie będzie), gdyby nie gostek "na fali" (pozdrawiam), który przykopał mi glanem w głowę, aż mnie zamroczyło i niestety musiałam przecisnąć się na bok. No, muszę przyznać, że na środku było ciężko momentami  :P

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 16, 2013, 10:26:13 am »
0
Widzę, że nie rozumie lamihha . Nie chodzi nikomu raczej,  a na pewno nie mi o ścisk i napieranie z tyłu. Ale kiedy pijane albo niemyślące bydło z boków się do tego dokłada i wszyscy, dosłownie wszyscy tracą równowagę i próbują uniknac zgniecenia zamiast się bawić to znaczy, że ktoś powinien zareagowac. To też kwestia kultury. Jak pisałem - w Pradze na GNR hala większa ale ludzie wiedzieli co wolno a czego nie. Skakali, bawili się ale szanowali osoby obok bo wszyscy zapłaciliśmy za bilet i mamy prawo do dobrej zabawy. Wiele się musimy od europy nauczyć i takich zachowań tolerować nie można. Bezpieczeństwo uczestników to rzecz święta.
nie no ok - jeśli ktoś się czuł zagrożony - niefajnie
nie chodzi o to żeby pochwalać takie zachowania - jedynie o to że to nic ponad standard  :rolleyes: niestety trzeba z tym się liczyć pchając pod scenę..
tylko tyle - co miał zrobić ochroniarz? wejść w tłum i wyciągnąć szczyla z ósmego rzędu i nakrzyczeć na innego w rzędzie dziesiątym? bez jaj  - robili to co do nich należało, bez agresji (a różne rzeczy na juwenaliach wszelkiej maści się widziało) - kto potrzebował wyjść -wyszedł..

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 16, 2013, 12:15:47 pm »
0
Nie uważam, żeby to był standard. Na niejednym koncercie byłam, ale z takim czymś się jeszcze nie spotkałam. A ochroniarz powinien tego szczyla z ósmego rzędu wziąć za szmaty i wywalić za drzwi, takie jest moje zdanie.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 16, 2013, 12:31:47 pm »
0
a jakieś kryteria wyciągania? wskażesz mu tych co ci się nie podobają? czy jego widzimisię będzie najważniejsze? a może organizator co dwie piosenki ma przerywać koncert i 'dopóki się nie cofniecie zespół nie zacznie grać'? gdyby było naprawdę grubo sami by przerwali - wierzcie mi.. był ktoś na ursynaliach rok temu ? - chodzi o koncert slayera - chyba nie ma porównania  ;)

ok - każdy ma prawo do oceny według własnych kryteriów - co więcej - również do złożenia doniesienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez organizatora - sprowadzenia zagrożenia zdrowia lub życia wobec bawiących się na koncercie - są filmy, jest raport służb medycznych, jest w końcu mnóstwo świadków z forum  :rolleyes: to chyba nawet jest obowiązek jeśli ktoś widział tak rażące zaniedbania  :rolleyes:

Na niejednym koncercie byłam
i gratuluję ale mając 19 lat za specjalnie jeszcze doświadczenia nie nabrałaś? i nie wypominam ci wieku - sam marzę o tym żeby mieć znowu 19 lat  :)

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 16, 2013, 12:39:09 pm »
+1
zgadzam się z lamihha. :) nie rozumiem czego wy oczekujecie od ochrony... trzeba było wyjść ze środka i iść na tył, nie widzę żadnego problemu.
D <3

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 16, 2013, 01:19:16 pm »
0
OK, czas coś napisać :) cała środa w zasadzie zaczęła się dla mnie spokojnie, byłem w pracy, skończyłem pracować i zacząłem odczuwać, że jednak coś zaczyna się dziać pod spodkiem, po smsie Schalkera i Emily postanowiłem się udać pod Spodek, tam już czekała spora kolejka, klimat trochę zaczął się udzielać. Po jakiejś godzina dołączyła do nas katarynka i za chwilkę wchodziliśmy do Spodka :) tam szybko znaleźliśmy wejście na nasz sektor, spotkaliśmy się z kilkoma znajomymi z NTS, ogólnie wszystko fajnie. Support praktycznie cały przegaliśmy na korytarzu, ale niespecjalnie to przeszkadzało.

Po supporcie kilka minut czekania i zobaczyliśmy Slasha wchodzącego z naszej strony sceny :D dalej to już euforia, koncert bardzo energetyczny, nienaganny muzycznie i organizacyjnie, Slash z Konspiratorami przypomniał mi na czym polega ta cała zabawa, dlaczego zakochałem się w tej muzyce :) podziękowania po polsku były bardzo miłe, trzeba było jednak znaleźć tłumaczenie słowa i się go nauczyć, fajny gest :)

Koncert stawiam na równi z GN'R w Warszawie w 2006.

Moje top z koncertu to chyba Serial Killer, Gotten, Nightrain, Anastasia. Najgorzej chyba Slither. Ale to wszystko to był bardzo wysoki poziom. Czekam na powrót Slasha i ekipy. Swoją drogą uważam, że Slash ma teraz fajny czas dla siebie, ma świetny nowy zespół, dobrego wokalistę, wydaje płyty, chyba od czasu GN'R nie było takiego okresu dla niego jak teraz :)

A i jeszcze jedno - sam koncert to takie doznanie typu pure rock n' roll, bez telebimów, wizualizacji, ozdobników, muzyka broniła się sama :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2013, 01:21:29 pm wysłana przez Witek »

 

Relacja czyli nie opinia a więc mam prawo na nowy wątek!

Zaczęty przez Śpiochu

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5277
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2013, 02:58:27 pm
wysłana przez Bender