Autor Wątek: 4. Forumowicz wzbudzający najwięcej kontrowersji  (Przeczytany 4221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
    • As Koncertowy
Odp: 4. Forumowicz wzbudzający najwięcej kontrowersji
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 08, 2020, 09:46:53 am »
Ja zawsze robiłem tak, że jak poza zwycięzcą były pojedyncze głosy, to od razu ogłaszałem zwycięzcę kategorii, zwłaszcza przy tak przytłaczającej przewadze głosów. Ale na przyszły rok można by zmodyfikować regulamin, żeby wszyscy byli zadowoleni. Regulamin był nieruszany od początku NAJ-ów, a czasy się trochę zmieniły.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
Odp: 4. Forumowicz wzbudzający najwięcej kontrowersji
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 09, 2020, 07:03:50 pm »
Dla mnie w sytuacji, kiedy jeden kandydat ma przeważającą liczbę głosów sprawa jest jasna. Tym bardziej, że to różnica 6 głosów a nie jednego.

Ja zawsze robiłem tak, że jak poza zwycięzcą były pojedyncze głosy, to od razu ogłaszałem zwycięzcę kategorii, zwłaszcza przy tak przytłaczającej przewadze głosów.
Jeżeli uważacie, że regulamin albo cokolwiek innego uprawnia/uprawniał was o rozstrzyganiu zwycięzcy tylko na podstawie własnej oceny czyichś szans to mamy inne zdanie w tym temacie.


Ale na przyszły rok można by zmodyfikować regulamin, żeby wszyscy byli zadowoleni. Regulamin był nieruszany od początku NAJ-ów, a czasy się trochę zmieniły.
Szkoda tylko, że jak o tym piszesz nie wspominasz również czy jakikolwiek punkt regulaminu do tej pory was upoważniał o rozstrzyganiu zwycięzcy w taki sposób. Bo jeżeli żaden to też trzeba powiedzieć jasno, że było to działanie pozaregulaminowe.

Edit z 09.01.2019 roku.
Dziękuję za "odpowiedź". Prawdopodobnie to mój ostatni start w Najach, niestety mój rozum nie pojmuje tego, że można samemu rozstrzygać o zwycięzcy wbrew wcześniej ustalonym zasadom  :)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
Odp: 4. Forumowicz wzbudzający najwięcej kontrowersji
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 09, 2020, 07:13:23 pm »
ale przeciez jak cie ktos nominuje i to tak "wystartujesz" i bedzie mozna glosowac wiec o co cho?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
Odp: 4. Forumowicz wzbudzający najwięcej kontrowersji
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 09, 2020, 07:21:18 pm »
to poproszę, żeby mnie nie uwzględniano ponieważ nie chcę uczestniczyć w grze, której zasad nie rozumiem  :) 

 

10. Najweselszy forumowicz

Zaczęty przez Canis_Luna

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 3014
Ostatnia wiadomość Stycznia 09, 2020, 07:23:58 pm
wysłana przez owsik