Autor Wątek: po Gdańsku  (Przeczytany 19190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 08, 2016, 09:38:06 am »
0
Ktokolwiek jest w stanie zrobić taką fajną opisówkę Pragi?  :P :P
@Lapny koncert Gunsów jest w tym samym miejscu w Pradze co AC/DC. Jeśli skorzystasz z Wyjazdowni (jeśli będą mieć kurs) to zawiezie Cię pod Tesco (tam można coś zjeść, bo są knajpy - coś jakby galeria). Stamtąd trzeba dojść kawałek. Nie wiem jak to będzie wyglądać teraz, ale na AC/DC spęd przed stadionem wyglądał jak odpust. Stragany z gadżetami i piwem. Z tym, że piwo drogie było (ale za to w fajnych kuflach!), więc jak się zaopatrzysz w browara w Tesco to też możesz wypić. Jeśli pojedziesz Polskim Busem lub pociągiem to niestety nie pomogę.
Ze swojej strony polecam Wyjazdownię. Kurs w porównaniu z PB drogi (chyba że się spóźnisz z biletami na PB to wtedy bardziej się opłaca Wyjazdownia :P najdroższy kurs PB do Pragi w jedną stronę to chyba 99 zł, za Wyjazdownie dawałam 116 zł), ale za to można liczyć na fajne towarzystwo (pozdrawiam! :D ) i odstawienie do Polski od razu po koncercie. Utrudnieniem jest tylko to, że Wyjazdownia do Pragi wyjeżdża chyba tylko z Poznania i Wrocławia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2016, 09:42:49 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 08, 2016, 06:24:12 pm »
0
Nie wiem jak to będzie wyglądać teraz, ale na AC/DC spęd przed stadionem wyglądał jak odpust.

Przepraszam, ale zwyczajnie lubię się Ciebie czepiać :P

Jeśli mamy na myśli ten sam koncert, to nie był on na stadionie :P

Stragany z gadżetami i piwem. Z tym, że piwo drogie było

Przy wyjściu z metra ludzie handlowali całymi zgrzewkami za śmieszne pieniądze :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 08, 2016, 10:49:17 pm »
0
Tak, przepraszam. Przed lotniskiem! :P Korektor Hubik czuwa.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2016, 08:12:20 am »
0
Dobra zgubiłem się. To ja mam pytanie do Was @SOSNA! i @whatashame

Jak byłem na Bon Jovi w 2013 roku to byłem zdziwiony jak wielki był burdel wokoło Stadionu (wtedy jeszcze PGE). W rok po Euro 2012 spodziewałem się wykończonej infrastruktury a tutaj wszędzie były rozkopy. Jak to wygląda teraz?

@Śpiochu, teraz jest elegancko wszystko ogarnięte, a obok znajduje się rondo pod którym jest wlot do tunelu pod Martwą Wisłą:)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 11, 2016, 01:16:42 pm »
0
Prawie półtora roku już w Gdańsku mieszkam, to i ja się wypowiem.

Jeżeli chodzi o puby i centrum Gdańska, to w okolicach Neptuna jest Cyk (No to cyk), U Szkota i nieśmiertelna pijalnia wódki. Jak na centrum bardzo tanio (zresztą ja jestem przyzwyczajony do cen warszawskich, to cały Gdańsk jest dla mnie tani ;) ). No i zaletą jest to, że nie zamykają o 23 tylko swobodnie można balować do białego rana.

Jak ktoś chce koniecznie rockowy klimat - http://kulinaria.trojmiasto.pl/Gdzie-na-piwo-z-muzyka-rockowa-w-tle-Przeglad-pubow-n95768.html . Do wyboru do koloru.

Na sam stadion na 100% będzie skm pod sam stadion z Głównego.

No i jeśli chodzi o regionalizmy, to ja słyszałem z kolei że coś nie jest w Gdańsku, tylko na Głównym. Nie w Centrum, nie w Śródmieściu, tylko właśnie na Głównym :)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2016, 09:09:12 pm »
0
O @Gnatek ale Cię wywiało :-) Często jestem w Gdańsku to Cię za którymś razem zwerbuję na browara.

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 15, 2016, 08:11:40 am »
0
Dzięki za ten temat - przydatny.  :D

Offline mi$nik

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Respect: 0
    • http://
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 04, 2017, 10:12:46 am »
0
Cześć Wszystkim,
W temacie było poruszone już prawie wszystko, za wyjątkiem parkingów (chyba że nie doczytałem).
Pytanie do ludzi znających Gdańsk i ogarniających temat - gdzie w trakcie takich eventów polecacie parkować samochody, tak, żeby wydostanie się ze strefy okołostadionowej trwało jak najkrócej).

Rozważamy z moją lubą kilka opcji i próbujemy wypracować najlepszy scenariusz.

Na Bon Jovi nocowaliśmy w Gdańsku i czekaliśmy na podstawiane pociągi, ale tym razem zastanawiamy się nad wyjazdem zaraz po koncercie i czas "ewakuacji" może mieć duże znaczenie...

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 20, 2017, 07:48:01 pm »
0
^^^^
Będąc na twoim miejscu i jak się domyślam nie chcąc płacić za stadionowy parking, postawiłbym auto gdzieś na tych uliczkach:
https://www.google.pl/maps/@54.3915655,18.6588161,424m/data=!3m1!1e3?hl=pl
Obok stadionu jest tunel pod Martwą Wisłą i dalej już bezkolizyjne wyjazdy na S7 do Wawy i na autostradę.

Offline nieckulka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Respect: 0
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 30, 2017, 11:39:07 pm »
0
Idziemy na browara po koncercie ?  :sorcerer:  (jak jest osobny wątek to sorry, mam zaległości, 274 strony nieprzeczytanych wątków  :ph34r:)
Jestem Piotrek :)

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 01, 2017, 11:12:11 am »
0
Ja ze swoją zostajemy w Gdańsku więc jakiś browar jak najbardziej wchodzi w grę
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 15, 2017, 09:37:20 pm »
0
Panowie koledzy z Gdańska @SOSNA! i @whatashame - kojarzycie jakieś miejsca, gdzie można zaparkować za darmo (np. poza strefą parkowania) i dojść powiedzmy w 20-30 minut na stadion? Nocleg mam przy lotnisku, więc miło jeśli uda się wskazać takie miejsce, do którego jadąc nie będę musiał objeżdżać pół centrum i innych korkujących się miejsc :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 18, 2017, 01:03:45 pm »
0
zrobilem Ci mapke lol

https://image.ibb.co/jO0Z55/1.png


jakby sie nie wgrała to opisze te mapke pod spodem :

1,5 km od stadioniu są osiedla, dzielnica Wrzeszcz i tam jest duzo bloków ktore maja typowe miejsca parkingowe pod oknami - takie typowe , za smietnikiem albo pół auta na chodniku a pol na ulicy, a nawet cały zajazd, te sprawy.
A jak cos to tuż obok , na Hallera 167 jest Biedronka z parkingiem. Zobaczysz ją bo jest zaraz przy głownej ulicy z ktorej bedziesz jechał.

Ja kiedys zaparkowałem na biedronkowym parkingu i zapomnialem o tym i moje auto stało tam ponad dobe i nikt mi nie holował ani nie dawał mandatów, ani nic takiego. W nocy psiarnia bedzie koło stadionu holowała pijaków z trawników i sterowała ruchem.
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 18, 2017, 02:23:14 pm »
0
No i elegancko, samemu obmyśliłem identyczny plan, właśnie z tymi uliczkami koło Hallera/Kościuszki, ale nie byłem pewien jak to wygląda, bo mapa jedno, a rzeczywistość drugie :) Dzięki!
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: po Gdańsku
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 18, 2017, 08:47:17 pm »
+1
Ja poproszę namiary na jakieś tanie przewozy osób. Byle nie żadne taxi bo do tych cieci to ja już straciłem resztki szacunku.