Autor Wątek: Plany 2011  (Przeczytany 22114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 16, 2011, 08:20:11 am »
0
Mamy prawie kwiecień,a u Gunsów cisza. Jak według Was rozwinie się sytuacja? Mamy na co czekać w tym roku?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest2849

  • Gość
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 16, 2011, 08:56:18 am »
0
Jedynie tylko może się wydarzyć coś takiego jak trasa koncertowa po U.S.A.Narazie jest to  informacja na etapie plotki związanej z Guns N' Roses.Tak więc na ''dwoje babka wróżyła''.Jeżeli chodzi o nowy album Guns N' Roses to raczej nie w tym roku. :)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 16, 2011, 09:42:05 am »
0
Jakaś tam rozpiska jest, ale to nieoficjalnie
http://gnrdaily.com/news_detail.asp?id=2758

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 16, 2011, 10:13:05 am »
0
Jeśli w tej rozpisce byłby cień prawdy odnośnie kwietniowych koncertów,to już byśmy chyba musieli wiedzieć...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 16, 2011, 09:22:35 pm »
0
Jeśli w tej rozpisce byłby cień prawdy odnośnie kwietniowych koncertów,to już byśmy chyba musieli wiedzieć...

dokladnie tez tak mysle,
ja tam nadzieje zawsze jakas mam, ale jakos nuda wieje ostatnio ostro, oprocz akcji sad - Axl / Axl - sad nic sie nie dzieje   :'(

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 16, 2011, 09:50:31 pm »
0
myslicie ze to co zrobił MSL mogło spowodowac, ze jest aż tak 'przeraźliwie' cicho?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 16, 2011, 09:52:51 pm »
0
nie wydaje mi sie raczje. msl ucichl tak jak sie tego spodziewalam. niczego sie nie dowiedzielismy niczego nie posluchalismy, no mysle ze tak mialo byc i mysle tez ze Gnr nie za bardzo przejmowali sie msl, no moze oprocz Rona (zupelnie nie potrzebnie)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 16, 2011, 10:11:41 pm »
0
może go FBI sprzątnęło?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 07, 2011, 12:41:40 pm »
0
Mamy kolejnego wiedzącego,czytajcie od dołu do góry:

Okay folks, I'm out. Keep messages coming and maybe I'll get to them in a day or two. Have faith - the future's bright. about 11 hours ago via web

@BackwordssirhC The way he sees and reports things however...sensationalistic and pretty inaccurate much of the time. about 11 hours ago via web

@BackwordssirhC Haven't kept up with him lately, but so long as it's the same guy from 08, 09...yup, real deal. about 11 hours ago via web in reply to BackwordssirhC

@BackwordssirhC No brand new stuff, but lots of talk of spit n' polish being added to unreleased CD-era tracks for the next album. about 11 hours ago via web in reply to BackwordssirhC

If I could pick one thing from the proposed Chi-D set to come out? The mini doc. Puts paid to any claims that 'this isn't a real band'. about 11 hours ago via web

I should have mentioned sooner but...yes, Axl is alive and well. In fact, in better shape than he has been in a few years. Watch out Rio! about 11 hours ago via web

@carvalho_rafa Unfollow if that's what you think. What do I care? about 11 hours ago via web in reply to carvalho_rafa

Live DVD? At least 3 concerts have been professionally filmed & edited for release since '01. Why no release? Your guess is as good as mine. about 11 hours ago via web

Combination of getting footage approved, the Azoff fall out & BestBuy's bitching slowly killed it. The feeling is, now is too late. about 11 hours ago via web

4 bonus tracks, deluxe liner notes and a DVD mini-documentary were all produced and ready to go. about 11 hours ago via web

R.E. The proposed Chi-D. re-release - very unlikely to happen now, unless it's part of a big box-set thing down the line. about 11 hours ago via web

@carvalho_rafa If I made that public, I couldn't run this account about 11 hours ago via web in reply to carvalho_rafa

Okay, I'm up for a few questions so long as you get them in fast. Shoot. about 12 hours ago via web

And one last thing - those 30+ songs that were left off Chi-D won't be wasted. And they saved the best for last. Lang leve de revolutie! ;) about 12 hours ago via web

Guns N' Roses - Raining down violent torpedos of truth AND untruth since '85, muthafuckers! about 12 hours ago via web

Think of this year as 2006. There's gonna be show(s). There's an album in progress. Good band line up. Things are generally positive. about 12 hours ago via web

Of course, there may be GNR music on the way that isn't in album form...DVD? Downloads? Wait n' see! Sept/Oct...but things change. about 12 hours ago via web

Lots of legal shit to sort out. What else is new? about 12 hours ago via web

Album in 2011? Maybe a tiny, tiny chance toward the end of the year, but mid 2012 more likely. about 12 hours ago via web

Rock N' Roll Hall Of Fame reunion? Not gonna happen folks

Despite what you may have heard, the official band line up is the same as it was last time our soldiers of fortune ventured onstage. about 12 hours ago via web
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 07, 2011, 02:41:08 pm »
0
Ja to bym chciał wiedzieć czy Axl sobie nowego psa przygarnął :) A nie tam pierdoły o nowej płycie i trasie :P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 07, 2011, 07:22:41 pm »
0
No właśnie i co z Sasha?! Ja się pytam! Pytam się ja!

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 08, 2011, 05:00:48 pm »
0
http://twitter.com/#!/womanvocal

sledz to moze sie czegos dowiesz  :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 18, 2011, 07:14:59 am »
0
W 2008 oprócz Gunsów z czołówki rocka płyty wydało Ac/dc i Metallica. Zainspirowany ciszą w obozie Gn'R pozwoliłem sobie sprawdzić,jak te zespoły wypadają twórczo na tle Gn'R obecnie. I co się okazuje? Metallica planuje prace nad nowym albumem, będzie też koncertować. Ac/dc niedługo wydaje album koncertowe cd/dc z 2 nowymi utworami. Jakie są plany Gunsów na ten rok? Na razie wiemy o Rock in Rio.

Oczywiście Gunsi nie muszą niczego robić tak,jak inni,ale warto mieć świadomość,co robią inni,którzy mniej więcej w tym samym czasie wydali płytę,żeby orientować się jak Gunsi wypadają na ich tle. Wiem,wiem,Meta i Ac/dc są wtórne :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline KeV8

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #28 dnia: Września 25, 2011, 12:23:51 pm »
0
Wpadłem na taki mały pomysł. Ponieważ jak co roku w czerwcu będzie sonicsphere festiwal, i póki co wybierane są zespoły które mogłyby zagrać u nas w Polsce na festiwalu. Można by było napisać, że cały portal, lub w ogóle zrobić petycję z prośbą o koncercie GnR na tym festiwalu. Może akurat by się udało... Trzeba próbować no nie? ;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Plany 2011
« Odpowiedź #29 dnia: Września 25, 2011, 12:35:28 pm »
0
GNR musieliby wtedy zrobic całą trasę po Europie, a nie orientuję się czy jest to w planach na 2012
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna