Autor Wątek: Guns'n'Roses oraz Slash - Hellfest 2012 15-17 Czerwca  (Przeczytany 7259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lusak

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Guns'n'Roses oraz Slash - Hellfest 2012 15-17 Czerwca
« dnia: Kwietnia 28, 2012, 02:38:05 pm »
0
Witam. Wybieramy się ze znajomymi na Hellfest - jeden z lepszych festiwali w Europie. Odbędzie się on w dniach od 15 do 17 czerwca w Clisson we Francji. Oprócz Gunsów grają m. in: SLASH !! , Ozzy z przyjaciółmi , Lynyrd Skynyrd, Megadeth, Sebastian Bach, Black Label Society, Motley Crue, Blue Oyster Cult, Uriah Heep, Within Temptation, Edguy. Pełna lista wykonawców tutaj.
http://www.hellfest.fr/artistes
Cena biletu to 154 euro (149 za bilet + 5 za koszty obsługi).

Mamy jedno wolne miejsce w samochodzie i możemy kogoś zabrać - jedyny nasz warunek to dorzucenie się do paliwa:)
Jesteśmy z Trójmiasta, będziemy jechać też przez Szczecin. Jeżeli ktoś jest z innego miasta, to by musiał po prostu podjechać do Trójmiasta.
Nie wiem czy jest jakiś inny festiwal w Europie, na którym wystąpią zarówno Slash jak i Gunsi, także okazja jest niepowtarzalna.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, podaje moje dane kontaktowe:
gg: 4619314
email: lusak@poczta.onet.pl

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Guns'n'Roses oraz Slash - Hellfest 2012 15-17 Czerwca
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 28, 2012, 07:08:02 pm »
0
Nie wiem czy jest jakiś inny festiwal w Europie, na którym wystąpią zarówno Slash jak i Gunsi,

Gods Of Metal w Mediolanie ;)

Kusi mnie Lynyrd Skynyrd, którzy chyba nigdy do Polski nie dotrą. Ale 154 € + dojazd to masakryczne koszty jak dla mnie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns'n'Roses oraz Slash - Hellfest 2012 15-17 Czerwca
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 28, 2012, 08:52:08 pm »
0
Przepraszam za offtop, ale moją pierwszą myślą było: kurde... Axl zgodził się zagrać na tej samej scenie na której zagra Slash? :rolleyes: Kurde... może zataili przed nim ten fakt? :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Guns'n'Roses oraz Slash - Hellfest 2012 15-17 Czerwca
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 28, 2012, 11:22:27 pm »
0
może ma zamiar przygotować coś fajnego i wreszcie pokazać ludziom kto tu rządzi na świeżo, nie na filmikach na YT :)

...albo szykuje się slash featuring myles kennedy and the conspirators with axl rose from guns n roses  :D :D :D [może być odwrotnie, czyli gnr with slash ale pierwsza nazwa chyba bardziej chwytliwa]

 

Guns N' Roses w Birmingham w Wielkej Brytanii - Ktoś wybiera się na ten koncert?

Zaczęty przez bbmmog

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9307
Ostatnia wiadomość Sierpnia 31, 2013, 12:38:48 pm
wysłana przez Lumnos