Autor Wątek: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010  (Przeczytany 15493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« dnia: Października 02, 2010, 11:31:18 pm »
0
Wybiera sie ktoś na koncert w Barcelonie? Ostatni podczas europejskiej trasy koncertowej.

Offline poison_ivy

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #1 dnia: Października 02, 2010, 11:45:26 pm »
0
A Ty? bo ja się zastanawiam ale musze lecieć sama jakby co a troszkę się boję...pozatym bilet pod scene teraz juz mozna kupić za 800zł lub więcej a ja się za późno obudziłam że bycie na 4 innych koncertch mi nie wystarczy...

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #2 dnia: Października 02, 2010, 11:58:19 pm »
0
My tam mamy bilet general admission. Znajoma z Barcelony od Europe odbiera nam bilet  więc zaoszczędzimy o koszt wysyłki.  Lot też najtańszy wybraliśmy ,że lecimy Ryanairem z Poznania i wracamy do Wrocławia. Jeszcze w piątek bilety były na te loty.Cena okazyjna oczywiście  .Więc jak sama nie masz odwagi lecieć to zapraszamy ....do wspólnej gromadki :-)Pewnie ,że razem raźniej.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2010, 12:00:28 am wysłana przez NIKITA »

Offline kate

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #3 dnia: Października 03, 2010, 05:47:44 pm »
0
hej, tez o tym myślałam ale chyba bilet nie zdąży do mnie dotrzeć, poza tym lotów z Poz już nie ma, dobrej zabawy!
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2010, 06:19:02 pm wysłana przez kate »

Offline SeleneRose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #4 dnia: Października 03, 2010, 07:04:20 pm »
0
Hej, także się wybieram na ten koncert, Kate dzwoniłam przed chwilą i są jeszcze billety z Poznania z Ryanair, około 400 zł w obie strony, gdybyś była chętna, podam ci namiary na stronkę z biletami, pisz do mnie na PW.  Wybieram się jeszcze z 2 kumpelami :)
poison_ivy, może się zabierzesz z nami ;)
Czy ktoś byłby jeszcze chętny na ten koncert?
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2010, 07:58:40 pm wysłana przez SeleneRose »

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #5 dnia: Października 03, 2010, 08:35:40 pm »
0
no własnie, jedziemy razem z Seleną...

Offline poison_ivy

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #6 dnia: Października 03, 2010, 08:49:33 pm »
0
noooo ja jestem chetna prosze o jakis kontakt-wyslalam Wam prywatne wiad

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #7 dnia: Października 22, 2010, 05:47:04 pm »
0
heja, heja. Czy jeszcze ktoś będzie w Barcelonie?
Jedziemy !!!!!! Hura!!!!!!!! Nikt sie nie odezwał więc wyglada ,ze bedziemy w trojke reperentowac Polskie. Ivy juz Barcelone obstawia a DJ Ashba tez ponoć tez w Bracelonie robi zwiad :-). Pozdrwiamy więc was z lotniska w Poznaniu i mamy nadzieje ,ze damy godnie znac ,ze  Gunsi maja fanów w Polsce i warto do nas przyjechac. ( mamy flage polska 3m na 1,5m).
Trzymajcie kciuki
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2010, 02:06:31 am wysłana przez NIKITA »

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #8 dnia: Października 22, 2010, 08:21:53 pm »
0
heja, heja. Czy jeszcze ktoś będzie w Barcelonie?
Jedziemy !!!!!! Hura!!!!!!!! Nikt sie nie odezwał więc wyglaa ,ze bedziemy w trojke reperentowac Polskie. Ivy juz Barcelone obstawia a DJ Ashba tez ponoć tez w Bracelonie robi zwiad :-). Pozdrwaiamy więc was z lotniska w Ponaniu i mamy nadzije ,ze damy godnie znac ,ze  Gunsi maja fanów w Polsce i warto do nas przyjechac. ( mamy flage polska 3m na 1,5m).
Trzymajcie kciuki

wow Niki, to jest FLAGA, a nie flaga :) jak wam sie uda ja przemycic na scene, a  Axl sie w nia jeszcze owinie w Barcelonie to chyba osobiscie przyjade do wawy dac Tobie buziaka  :P
a tak na marginesie to bawcie sie dobrze i starsznie zaluje, ze moj wyjazd sie nie udal niestety. Chcialabym byc tam z wami dziewczyny.
Dajcie czadu

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #9 dnia: Października 22, 2010, 09:26:06 pm »
0
Czekamy na relacje, fotki, przeżyciaaaa ;) udanego koncertu jutro :)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #10 dnia: Października 23, 2010, 02:19:05 pm »
0
Bawcie się tam ;) reprezentujcie nas ładnie ;)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #11 dnia: Października 25, 2010, 02:03:22 pm »
0

no moze setlista nie zaskakuje, ale mi nie przeszladza  :)

za to wykonanie Whole Lotta Rosie jest jedno z lepszych jakie widzialam. Niesamowity power i najlepszy wokal Axl'a (poczatek boski). Chlopak sie tak rozkrecil, a tu koniec trasy na razie hmm. Az szkoda marnowac takiej rozgrzewki glosu  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MljooXwmJQ4&amp;feature=player_embedded" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=MljooXwmJQ4&amp;feature=player_embedded</a>
!


Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #12 dnia: Października 25, 2010, 03:13:54 pm »
0
Kurcze, dawno nie słyszałem Axl'a brzmiącego na tyle naturalnie :o zazdroszczę nawet no ;)

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 25, 2010, 08:40:13 pm »
0
Bardzo przepraszam, &nbsp;że nie daję jeszcze relacji ( ale praca). POstaram się opisać dziś. Ale powiem tak : Axelek normalnie głos z koncertu na koncert ma lepszy i brzmi jak w latach 80/90. Cudo. O Polsce daliśmy znać. Na Night Train w 3 minucie i 18 &nbsp;( luknijcie na Youtube) Ashba bawił się tuż przy nas. ( polskiej reprezentacji narodowej :-)

hmm, powiem tak. Im więcej widzi się koncertów tym bardziej chce się JESZCZE !!!! Dobrze ,że Australia tak daleko bo byśmy pobankrutowali. I powiem tak: stary skład to stary, nie da się do niego niczego porównać. Jednak nowy to też dobra kapela i każdy z muzyków to osobowość. Niestety tym razem nie mogę dać filmiku na Youtube bo głos jest wyłaczany ( prawa autorskie) a bez głosu film traci. Więc jeśli ktoś sobie życzy obejrzeć jak było w Barcelonie to zapraszam na Facebook . Zjandzcie panią Ankę Lawendowską. w zakładce Video - Filmy jest filmik z Barcelony w dwóch częściach.
Minął miesiąc jak skończyła się europejska trasa. Od czego zacząć?
 &nbsp;Na Barcelonę zdecydowałyśmy się późno. Biletów normalnie już nie było więc zakupiliśmy u jakiś pośredników ( szkoda ,że Selena i Nata jednak nie mogły jechać bo jeden bilet zmarnował się ). Nie dziwię się , że biletów zaraz nie było bo w Barcelonie była najmniejsza hala w jakiej byłam na koncercie Gunsów. Dostałyśmy więc bilety tylko general do siedzenia - na płytę już nie było. Nie wiem czemu ale ja się nie stresowałam i wiedziałam, że będzie dobrze. Mojej towarzyszki "płakały" , że nie potrzebnie kasę wydały na Barcelonę jak będą siedziały gdzieś tam daleko. Ja wiedziałam w głębi ducha,że będzie to najfajniejszy koncert . Nie wiem czemu ale ja się nie martwiłam miejscami siedzącymi...
 &nbsp;
 &nbsp;Pod hale przyjechałyśmy po 14-tej. Wpuszczać mieli dopiero o 19? Seba miał zacząć grać o 20-tej a o Gunsach nie był nigdzie napisane , o której mają rozpocząć grać. Ale kto by się martwił o głupią kwestię" o której &nbsp;mają zacząć grać" :-)
 &nbsp;Dotarłyśmy pod halę metrem i już około 100 osób grzecznie siedziało w kolejce przed jakimś wejściem. Grzecznie więc i my usiadłyśmy. A że to Hiszpania, słoneczko pięknie świeciło to nie było problemem czekać. Czas bardzo szybko leciał i z czasem wężyk rósł. Po jakimś czasie organizator dał znać gdzie będzie można wchodzić na płytę a gdzie na miejsca siedzące. Uformowały więc się dwa wężyki. Jak miło było czekać bo fani to naprawdę widać było po ubiorze ,że są od Gunsów. &nbsp;Był nawet bardzo miły Slash hiszpański, który a to relaksował się w jednej kolejce a to w drugiej popijając dobry alkoholik i częstując innych. Naprawdę śmiać się chciało jak widziało się Slasha śpiewającego Inreque Iglessiasa ( czy jak tam się to pisze :-) (. Wiele ludzi chciało sobie z nim robić fotki. Więc w zasadzie nie wiadomo ,z &nbsp;której kolejki on był : czy tej z płyty , czy z tej na siedzenia.
 &nbsp;Było naprawdę sypmatycznie w kolejce. :-)My stałyśmy jakieś 40 w kolejce do wejścia.
Już na początku się rozdzieliłyśmy ( podział na funkcję , o które miejsca i w jaki sposób się w razie czego bijemy :-D ),że biegiem lecimy na siedzenia po lewej stronie. Hmm i poleciałyśmy. Miałyśmy pierwsze miejsca przy barierce :-) Fakt ,że najbardziej po lewej stronie naszej &nbsp;ale nie martwiłyśmy się tym bo wiedziałyśmy jak scena jest zbudowana i że po bokach też nie jest "pusto". Hmm, miałyśmy taką miejscówkę ,że hej. z 4 metry od sceny i to na podwyższeniu bo wiadomo, że krzesełka są wyżej niż płyta. Dla naszego wzrostu była to kapitalna miejscówka, bo zresztą nikt nie korzysta z siedzeń. Spokojnie też mogłyśmy na balustradzie rozwiesić polską flagę, bo była ona dosyć duża :-)
 &nbsp;cześć druga opowieści wkrótce.

http://www.myspace.com/555710271
http://www.myspace.com/555710271
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000724609221#!/photo.php?fbid=160708153963337&set=t.100000724609221
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2010, 08:42:43 pm wysłana przez NIKITA »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Gunsi w Barcelonie - 23.X.2010
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 25, 2010, 08:46:02 pm »
0
Bardzo fajna recenzja.  :)

 

Guns w Birmnigham 17.10.2010

Zaczęty przez DOMIN

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6533
Ostatnia wiadomość Października 21, 2010, 10:09:17 pm
wysłana przez DOMIN