Autor Wątek: U2  (Przeczytany 38332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: U2
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 04, 2009, 08:10:30 pm »
0
Jeśli wierzyć tej stronie to w sierpniu na dwa koncerty przyjedzie do nas U2. Koncerty mają się odbyć w Chorzowie 26 i 27 sierpnia.

Super!!! O kurczę, niech to będzie prawda... To byłoby spełnienie jednego z moich marzeń :wub: A nowa płyta chyba rzeczywiście ma się ukazać w lutym lub marcu - nie mogę się już jej doczekać... :rolleyes:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: U2
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 08, 2009, 09:28:24 pm »
0
jeśli wpadną na Sląski, to pewnie się wybiorę ;) lubię U2, ale koncert raczej potraktuję jako "zaliczenie" występu live mega gwiazdy... ;) grają przyjemnie dla ucha, ale to jednak zbyt mało, aby mnie porwać  :)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: U2
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 08, 2009, 09:51:36 pm »
0
Może i bym się wybrał ale sam nie pojade :P chociaż jakoś nie przepadam za U2, czekam na inne koncert np. GNR :D

guest211

  • Gość
Odp: U2
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 09, 2009, 04:36:07 pm »
0
Cytuj
Fałszywy U2

Ktoś chce wyraźnie zaszkodzić U2.

Już drugi raz w ciągu 6 miesięcy zespół musi dementować plotki o rzekomej trasie koncertowej. Tym razem sytuacja jest jednak poważniejsza, bowiem w sieci pojawiły się do kupienia bilety na koncerty U2!

Problem w tym, że kapela jest dopiero na etapie negocjacji i żadne daty występów nie zostały jeszcze potwierdzone. Na oficjalnej stronie internetowej U2 zwrócono się do fanów z prośbą o nie kupowanie fałszywych biletów.


Źródło: http://www.vh1.pl/article/222611_Falszywy_U2.htm


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: U2
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 16, 2009, 06:49:34 pm »
0
Okładka i tracklista nowej płyty U2.

SSolid

  • Gość
Odp: U2
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 18, 2009, 01:32:18 pm »
0
nowy album na sieci juz

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: U2
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 18, 2009, 06:40:51 pm »
0
Jakiś koleś na laście napisał coś takiego:

Cytuj
2 koncerty w Chorzowie na początku sierpnia, scena obrotowa, bilety na przełomie marca i kwietnia, umowy podpisane, organizator czeka tylko na oficjalne ogłoszenie trasy przez zespół.

Nie chce napisać skąd ma takie dane, ale sporo się na Live Nation powołuje. Ja mu jakoś nie wierzę, ale gdyby pisał prawdę wcale bym się nie pogniewał.

A nowej płyty już ktoś słuchał? Moonsun?

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: U2
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 18, 2009, 08:13:10 pm »
0
A nowej płyty już ktoś słuchał? Moonsun?

Nie, ja jeszcze nie słuchałam (nie ściągam na kompa nielegalnej muzy), chociaż po kilkudziesięciokrotnym przesłuchaniu "Get On Your Boots" strrrrasznie jestem ciekawa całości... :wub: Ale jakoś wytrzymam te 2-3 tygodnie :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

SSolid

  • Gość
Odp: U2
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 25, 2009, 11:26:14 pm »
0

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: U2
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 25, 2009, 11:47:53 pm »
0
Na szczęście jeszcze nie słuchałem.  :P

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: U2
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 27, 2009, 12:45:38 pm »
0
http://www.miastomuzyki.pl/play.html?id=1 właśnie leci cała nowa płyta :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: U2
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 27, 2009, 06:41:58 pm »
0
No to Moonsun, widziałem w innym topicu, że masz już płytę, w radiu też dzisiaj słuchałaś, to poproszę o opinię, bo mi się ciągle jakoś nie składa jej przesłuchać.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: U2
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 27, 2009, 09:50:27 pm »
0
Hubik - moja opinia o twórczości  U2  chyba już nigdy nie będzie obiektywna ;)  Zbyt duży wpływ mają na jej odbiór moi Przyjaciele i to, co razem dzięki muzyce U2 razem z Nimi przeżyłam, ale napiszę tak:
- każda kolejna płyta U2 jest zupełnie inna od poprzedniej,  a jednocześnie każdy ich kawałek można bez problemu rozpoznać po kilku taktach… Głos Bono, gitara The Edge’a, bębny Larry’ego i  bas Adama są po prostu nie do podrobienia – od razu wiem, że to właśnie U2.
- „No Line On The Horizon” jest IMO płytą fantastyczną, choć jednocześnie dziwną i bardzo zaskakującą…  Płytka niesamowicie urozmaicona – jest jakby zlepkiem różnych stylów i dźwięków, zebranych z kilku ostatnich wydawnictw U2.
Na bardziej konkretną opinię przyjdzie czas (po kilkudziesięciokrotnym przesłuchaniu ;)) ale, póki co, moim absolutnym faworytem jest  „White As Snow" - ten kawałek urzekł mnie maksymalnie... :wub:
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2009, 06:28:07 am wysłana przez Moonsun »
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: U2
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 28, 2009, 12:15:44 am »
0
Dzięki Moonsun.  ;)

Taki mały przeciek...

Oficjalne ogłoszenie trasy odbędzie się 9 marca i wtedy się dowiemy, że U2 zagra na stadionie Śląskim 1 i 2 sierpnia. Bilety mają być w sprzedaży od 14-15 marca.

Oczywiście nie jest to oficjalna wiadomość, więc trzeba poczekać na jej potwierdzenie w marcu.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: U2
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 01, 2009, 11:45:47 am »
0
Występ U2 na balkonie stacji BBC w Londynie z okazji promocji płyty :)

<a href="http://www.dailymotion.pl/video/k1vzYWfshslIsgY3ZG" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.pl/video/k1vzYWfshslIsgY3ZG</a>