Autor Wątek: Slayer  (Przeczytany 33805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Slayer
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 11, 2008, 09:26:02 pm »
0
.....

spoko, poki co to raczej z Twoich postow wynika ze Ty masz zaburzenia i to srogie ale niewazne.

ona powinna miec zakaz wypowiadania słów "normalność" czy tam "zdrowe zmysły":D

ale przyłączam sie do wypowiedzi ludzi, dla których Slayer jest marny, dla mnie tez jest, tak jak nie rozumiem fenomenu Iron Maiden, to samo jest ze Slayerem, same umiejętności techniczne muzyków w ogóle mnie nie przekonują, moze wcześniejsze płyty były czyms odkrywczym, robiącym wrażenie, ale nie teraz gdy takich zespołów jest mnóstwo, pewnie z przytoczeniem nazw by było trudno, ale wrzucam ich do jedego worka z resztą antymelodyjnych reprezentantów mocnej muzy
btw dla mnie melodyjne jest Machine Head:D
 za "ona powinna miec zakaz wypowiadania słów "normalność" czy tam "zdrowe zmysły" - ewidentne obrażanie

Zqyx

Springsteen

  • Gość
Odp: Slayer
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 12, 2008, 02:47:54 pm »
0
Według mnie Iron Maiden - jest bardzo melodyjne i kilka kawałków jest naprawdę wspaniałych - fajny szybki i dynamiczny wokal Dickinsona i ciekawe riffy które przeszły do klasyki gatunku .

"Dave nie tylko jest lepszy od Ulricha, on jest powszechnie uznawany za najlepszego bębniarza na świecie."  Wojo.
Być może tak jest jeżeli pod uwagę bierzemy umiejętności techniczne , dla mnie ważniejsze są umiejętności kompozycyjne .

Zanim rozpocznie się tu offtop polecam : http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=223.0 Z pozdrowieniami od Zqyxa
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2008, 05:47:34 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Slayer
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 12, 2008, 08:37:38 pm »
0
.....
spoko, poki co to raczej z Twoich postow wynika ze Ty masz zaburzenia i to srogie ale niewazne.
ona powinna miec zakaz wypowiadania słów "normalność" czy tam "zdrowe zmysły":D

1) nie na temat
2) lepiej być ponad normę, niż takim jadowitym normalsem=przeciętniasem jak Ty  :lol:


Pa
1.Offtop
2.Próba moderacji
3.A ten punkt 2gi mnie obraził
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2008, 09:37:39 am wysłana przez mawier »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Marko

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rock N' Beer
  • Respect: 0
    • Polska strona o metalowym zespole Believer - mojego autorstwa :)
Odp: Slayer
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 13, 2008, 12:20:55 pm »
0
Jedno nie ulega wątpliwości - Slayer jest zespołem kontrowersyjnym i wywołującym skrajne emocje  :lol:

Offline yoda

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: Slayer
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 16, 2008, 11:34:34 pm »
0
karol, czlowieku, diableski nasienie ty, palnij se w leb i oszczedz nam tych "madrosci". trafilem przypadkiem na to forum, ale czegos tak glupiego dawno nie czytalem. umow ty sie z olbrychskim na jakas wystawe to moze ci przejdzie. a tak serio to polecam: nabierz troche dystansu do siebie i otoczenia, a bedzie ci latwiej w zyciu  :sorcerer:

SSolid

  • Gość
Odp: Slayer
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 19, 2009, 09:56:09 pm »
0
karol, czlowieku, diableski nasienie ty, palnij se w leb i oszczedz nam tych "madrosci". trafilem przypadkiem na to forum, ale czegos tak glupiego dawno nie czytalem. umow ty sie z olbrychskim na jakas wystawe to moze ci przejdzie. a tak serio to polecam: nabierz troche dystansu do siebie i otoczenia, a bedzie ci latwiej w zyciu  :sorcerer:
no, jakbym Cie znal to bym Ci piwo kupil <ikona czarodzieja, jestem pijany i nie widze jej>
ujdzie ten nowy song

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slayer
« Odpowiedź #66 dnia: Października 31, 2009, 10:09:30 pm »
0
Coś ten temat ucichł :???: Nowa płyta Slayera już za 2 dni! Całość można przesłuchać na myspace http://www.myspace.com/slayer :) Dla mnie czad!
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Slayer
« Odpowiedź #67 dnia: Października 31, 2009, 10:21:50 pm »
0
Poza paroma kawałkami, nigdy nie mogłem ich przetrawić  ;) Takie granie na jedno kopyto.  A co do nowej płyty, to kuźwa brakuje mi cieżkiego brzmienia :???: Normalnie jakbym słuchał Death Magnetic  :ph34r: A to do Slayera nie podobne.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slayer
« Odpowiedź #68 dnia: Października 31, 2009, 10:34:19 pm »
0
E tam ;) A to, że na jedno kopyto - to mi się akurat podoba. Albo płyta Ci się spodoba, albo nie. Płytka podobna do God hates us all. Wie ktoś czy World Painted Blood to ostatnia ich płyta?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Sheridan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Slayer
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 01, 2009, 12:09:02 pm »
0
Jak dla mnie Slayer jest strasznie męczący na dłuższą metę ;) Niby Slayer to tak samo jak dawna Metallica czy Megadeth trash-metal, a jednak o wiele lepiej mi sie słucha tych dwóch zespołów.
"Pleased to meet you - Hope you guess my name!"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slayer
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 01, 2009, 12:30:59 pm »
0
trash-metal
Błagam was, wiem że się czepiam, ale nie kaleczcie nazwy tego pięknego gatunku muzyki :P Fakt, Slayer różni się od Mety i Megadeth, bo gra ciężej. Mam nadzieję, że zanim skończą karierę, to zawitają do naszego kraju :rolleyes:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: Slayer
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 21, 2013, 07:51:01 pm »
0


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Buckethead

  • Gość
Odp: Slayer
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 21, 2013, 07:56:15 pm »
+1
No też się zdziwiłem. Okropnie się zachowali.

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Odp: Slayer
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 02, 2013, 06:59:29 pm »
0
Lombardo jest wolny, Weiland też, Buckethead też - i tylko jakiegoś basistę i jest superhiper grupa.  :D

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Slayer
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 03, 2013, 04:35:43 pm »
0
Lombardo jest wolny, Weiland też, Buckethead też - i tylko jakiegoś basistę i jest superhiper grupa.  :D

Pisałem o tym w innym temacie ;). Adam Duce (basista) odszedł z Machine Head więc mamy supergrupę jak nic :P.

 

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - Warszawa - 16.06.2010

Zaczęty przez Mike Patton

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 32811
Ostatnia wiadomość Marca 16, 2011, 09:44:25 am
wysłana przez balazianka