Autor Wątek: Sebastian Bach  (Przeczytany 55039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Sebastian Bach
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 19, 2006, 02:58:52 pm »
0
Ja go nie kocham, ale fajnie skrzeczy :D Czasami lubię go posłuchać.

Offline skid

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Sebastian Bach
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 20, 2006, 07:51:44 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=l0FC2_Vxuqo&mode=related&search" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=l0FC2_Vxuqo&mode=related&search=</a>
nie wiem czy było

Offline Eowina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Respect: 0
    • http://
Sebastian Bach
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 20, 2006, 07:52:41 pm »
0
Cytuj
Ja go nie kocham, ale fajnie skrzeczy :D Czasami lubię go posłuchać.
a jeszcze fajniej S. B. się ogląda ;)


Przepięknie zarzucał kłakami w Warszawie, miał świetną kamizekę i spodnie ze skóry! Odjazd całkowity! Energia sięgająca zenitu!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2006, 07:54:19 pm wysłana przez Eowina »
podaruj 1%podatku dziecku, które bardzo tego potrzebuje!!!!!
www.kobranocka.pl/kb.php?m=fanclub&i=stas&l=mst

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Sebastian Bach
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 20, 2006, 08:13:30 pm »
0
Pozazdrościć. Bardzo chciałabym obejrzeć go na żywo, ale i na mnie przyjdzie czas. Jest świetnym wokalistą, fajnym - jak sądzę - człowiekiem. I jedno pytanie. Ma ktoś z Was zdjęcia jego dzieci - Parisa i Londona? Widziałam ich na youtube, ale wolałabym zdjęcia. Szukałam, szukam cały czas, ale nie mogę znaleźć. Więc jeśli ktoś ma - niech będzie taki miły i wrzuci link :)

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Sebastian Bach
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 20, 2006, 09:41:29 pm »
0
Mi się zawsze podobało jak Bach śpiewa ale to co dziś widziałam w VH1 zwące się jakoś "supergroup" przeszło moje najśmielsze oczekiwania...Straciłam do niego szacunek. Zachowywał się jak rozkapryszone dziecko któremu wszyscy muszą usługiwać i wszystko musi być tak jak on chce. W dodatku zawsze myślałam że to człowiek który ma trochę oleju w głowie ale się pomyliłam. Ja się czasem wypowiadał to aż mi włosy dęba stawały. Chyba nie powinnam oglądać takich programów żyła bym w słodkiej nie wiedzy. Wiem że Bach to szalony człowiek ale to co sobą reprezentował w tym programie było dla mnie żenujące i poniżej krytyki. Wiem że tu się wypowiadają ludzi którzy Bacha wielbią ale musiałam to powiedzieć bo przeżyłam dziś wielkie rozczarowanie jego osobą...

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Sebastian Bach
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 20, 2006, 09:54:22 pm »
0
Cytuj
Straciłam do niego szacunek. Zachowywał się jak rozkapryszone dziecko któremu wszyscy muszą usługiwać i wszystko musi być tak jak on chce. W dodatku zawsze myślałam że to człowiek który ma trochę oleju w głowie ale się pomyliłam. Ja się czasem wypowiadał to aż mi włosy dęba stawały.
Nie widzialem tego programu.. ale jednak od dawna mam podobne zdanie o nim..  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1483
Sebastian Bach
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:03:21 pm »
0
Większość gwaiazd pewnie jest taka więc mnie nie dziwi, że Sebastian akurat też. Choć mnie też to trochę drażniło. Rzecz jednak, która mnie najbardziej zdziwiła to to, że powiedzieli, że kiedyś Skid Row byli w trasie z Bon Jovi...  :P  

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Sebastian Bach
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:17:37 pm »
0
Na tej trasie z Bon Jovi, Skid Row chyba calkiem dobrze wyszlo... Cytujac jego slowa: " Gwiazda rocka robi co chce i kiedy chce" :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2006, 10:19:11 pm wysłana przez krelke »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1483
Sebastian Bach
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:20:17 pm »
0
Cytuj
Na tej trasie z Bon Jovi, Skid Row chyba calkiem dobrze wyszlo...
Chyba nie, skoro od tego momentu się Seba pokłócił z tym menadżerem. Wiesz wogóle o co im wtedy poszło?  

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Sebastian Bach
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:31:02 pm »
0
Mnie bardzo żenowały jego wypowiedzi typu "Moja piosenka "I remember you" jest w pierwszej 20 Bilboardu" i przy tym jakieś teksty (nie powtórzę bo nie pamiętam) "Nie mam się czego obawiać...na koncercie" To w kontekście tego co napisałam wyżej. W tym programie była też pokazana sesja zdjęciowa to co on z siebie tam robił było dla mnie żenujące...Nikt go chyba jeszcze nie uświadomił że już minęły te czasy kiedy był młody i (jak prawie wszystkie uważają choć jak dla mnie to nie zbyt) piękny...Bożyszcze seksu pożal się Boże. Nie żyjemy w roku 1988 gdzie mógł się zachowywać tak jak się zachowywał w tym programie  

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1483
Sebastian Bach
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:34:14 pm »
0
Cytuj
Nikt go chyba jeszcze nie uświadomił że już minęły te czasy kiedy był młody i (jak prawie wszystkie uważają choć jak dla mnie to nie zbyt) piękny...
Uśiwadomił mu to fotograf podczas sesji mówiąc aby się zapiął bo już nie wygląda jak kiedyś.  :)  

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Sebastian Bach
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:34:47 pm »
0
On chyba sie pokłócił przed albo o to iż Seba z nimi chce jechac... z tego co tam wyslyszałem... Jon ich w sumie finansowo podreperował bo niby sprzedawali mase plyt a nic z tego nie mieli... ogolnie troche zawiła historia... oczywiscie o kase chodzi... Oni chyba tego menagera wkoncu wywalili jak ruszali z Bon Jovim... chociaz on niby ich nawet domem poratował bo nie mieli zawiele... ogolnie jak cos przekreciłem, skłamałem... to przepraszam ale w niejasnej formie to było przekazane a i pamięć juz nie ta... ;)

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Sebastian Bach
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:58:22 pm »
0
Cytuj
Mnie bardzo żenowały jego wypowiedzi typu "Moja piosenka "I remember you" jest w pierwszej 20 Bilboardu" i przy tym jakieś teksty (nie powtórzę bo nie pamiętam) "Nie mam się czego obawiać...na koncercie" To w kontekście tego co napisałam wyżej. W tym programie była też pokazana sesja zdjęciowa to co on z siebie tam robił było dla mnie żenujące...Nikt go chyba jeszcze nie uświadomił że już minęły te czasy kiedy był młody i (jak prawie wszystkie uważają choć jak dla mnie to nie zbyt) piękny...Bożyszcze seksu pożal się Boże. Nie żyjemy w roku 1988 gdzie mógł się zachowywać tak jak się zachowywał w tym programie
wiesz, mnie sie podobało jego zachowanie... znaczy, ekscentryk, egoista także... ale śmieszny przy tym... i sympatyczny także...

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Sebastian Bach
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 20, 2006, 11:20:36 pm »
0
We mnie nie wzbudził sympatii a w ręcz odwrotnie. Np kłócił się o to że chce być w formie przed koncertem a przecież najważniejsze są próby. Kłócił się że nie pojedzie na sesje do półki nie pobiega...Nic dziwnego że jest z tym bandem tak jak jest ;/. Najbardziej mi się podobało jak stwierdził że jest z siebie dumny bo bronił sowich przekonań...No barwo Bach ale jakie przekonania ma co do jednego odpuszczonego joggingu? Ja np mam inne przekonania ich bronie ale oczywiście mogę się mylić :D

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Sebastian Bach
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 21, 2006, 12:27:38 am »
0
To był 2 odcinek tego programu, widziałam oba i również tak jak freak jestem rozczarowana zachowaniem Bacha, ale było też kilka scen które świadczyły o Sebastianie dobrze.

Hm cały zespół pojechałwieczorem na jakąś tam impreze, a Bach czuł, że ma  pomysły co do utworów nad którymi pracowali cały dzień - bo nie był zadowolony z efektu ich pracy, więc nie pojechał się bawić, tylko nad tym pracował - to było akurat w 1 odcinku.
To pokazuje, że Bach jest zaangażowany w muzykę - w dzisiejszym odcinku na przykład, Bach podczas prób bardzo się ekscytował wszystkim i ta jego energia i fascynacja tworzeniem muzyki jest czymś niesamowitym :D

Nie rozumiem natomiast tego jak potraktował ludzi, którzy załatwiają mu promocję, wywiady itp.. przecież tej kapeli nikt nie znał, a ci ludzie byli bardzo potrzebni, a Bach często na nich wrzeszczy, wywala z pokoj etc.
Troche mu odbiło - to widać od razu, ale mimo to, jest pozytywną postacią i to on praktycznie nakręca cały zespół.
Fajnie, że takie programy powstają, bo można obejrzeć sobie znanych ludzi "od kuchni" ;-)

Wie ktoś może kiedy powstał ten program? Tzn w jakim przedziale czasu go kręcono? ;>


nowy nr gg : 12071320