Autor Wątek: RHCP  (Przeczytany 79986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2200
    • As Koncertowy
Odp: RHCP
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 19, 2012, 11:28:27 pm »
+1
Na koncert każą brać skarpetki. Nie wiem czy to oznacza, że będzie Axl i będziemy go ubierać ? :???:
http://www.students.pl/kultura/details/62682/Na-koncert-Red-Hot-Chili-Peppers-wezcie-biale-skarpety

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: RHCP
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 20, 2012, 11:10:53 am »
0
:o jak będą dylać w samych skarpetkach na... to jadę! :D Tylko, żeby nie kazali nam się tak ubierać.
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: RHCP
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 21, 2012, 01:39:55 pm »
0
Machamy na drugim utworku (prawdopodobnie can't stop, albo around the world), ale nie wyrzucamy ich na scenę - zespół może różnie to odebrać ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline CocoNatal

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • I don't need your civil war.
  • Respect: 0
Odp: RHCP
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 21, 2012, 08:59:07 pm »
0
suchajcie !  :megafon:  schdze z ceny bo kilka dni dosownie do koncertu a ja nadal mam te bilety... :???:
proponujcie ceny jakie chcecie, moge duzo zejsc z ceny  :D
GC ! golden circle, iszcie na mejla thermapolis02@gmail.com
Take me down to the Paradise City
where the Guns'n Roses are young and all together.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2200
    • As Koncertowy
Odp: RHCP
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 25, 2012, 08:37:17 pm »
0
Flea zaprasza :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HBfOdYMRu7E" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=HBfOdYMRu7E</a>

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: RHCP
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 26, 2012, 03:57:06 pm »
0
I co z tym mini-zlotem?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2200
    • As Koncertowy
Odp: RHCP
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 28, 2012, 01:50:05 am »
0
Spotkamy się już na Bemowie, jakieś piwko się tam zrobi. Ja będę ok. 18:30, wcześniej nie da rady bo z pracy wcześniej mnie nie wypuszczą. Po koncercie też coś można ogarnąć. Mexi podeślij mi swój nr tel na priv to się zdzwonimy jutro.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

RHCP ssie. Strasznie się wymęczyłem i jestem bardzo niezadowolony. Przed każdą piosenką Jam (oficjalnie oświadczam, że nie narzekam już na ilość Jamów na Gunsach), jakby im wyjąć te Jamy to by się ze 40 minut uzbierało. Cały koncert trwał 1:45 z zegarkiem w ręku. Nie wiem czy nas olali czy zawsze tak grają. Bardzo mnie wkurzał ten cały ich nowy gitarzysta, dźwięki wydawane przez jego gitarę skutkowały zatykaniem uszu. Było naprawdę niewiele fajnych momentów - np. Under The Bridge i pochwalę sobie jeszcze Kiedisa o którym miałem bardzo złą opinię, ale śpiewa naprawdę bardzo dobrze i czysto.

Poza tym to Kasiabian wymiata !!! Lepsi od RHCP bez dwóch zdań - i trzeba będzie się zapoznać z ich dyskografią bo wybawiłem się świetnie.

Innych zespołów nie widziałem. Zlot również nie doszedł do skutku ze względu na: po pierwsze moje zapominalstwo, po drugie dotarłem dopiero na Kasabiana bo miałem wątpliwą przyjemność rozmowy wychowawczej z jakimś tłukiem z policji co mnie opóźniło o co najmniej godzinę. HWDP !

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: RHCP
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 28, 2012, 11:14:12 am »
0
A jak wyszła akcja ze skarpetkami ?

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: RHCP
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 28, 2012, 01:29:42 pm »
0
Mafioso - RHCP tak zawsze grają słabo :P generalnie nigdy bym nie zapłacił za ich koncert...muzykami to oni są średnimi :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: RHCP
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 28, 2012, 07:22:18 pm »
0
Przed każdą piosenką Jam (oficjalnie oświadczam, że nie narzekam już na ilość Jamów na Gunsach), jakby im wyjąć te Jamy to by się ze 40 minut uzbierało.

Ja jakoś nie widzę różnicy w porównaniu z koncertami Gunsów. ;) Generalnie dla mnie to jest strata czasu, bo mogliby w tym czasie (zarówno Gunsi jak i Red hot Chili Peppers) zagrać "normalne" utwory.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: RHCP
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 28, 2012, 08:01:19 pm »
0
W skrócie - koncert był przezajebisty, oficjalnie jest on moim najlepszym w życiu :) No ale cóż, każdemu co innego się podoba. Jamy - w wykonaniu Gunsów średnio to wychodzi, chłopaki nie dorastają do pięt Flea i Joshowi jeżeli chodzi o improwizację i pomysł na grę. Mi te jamy bardzo się podobają, nie nudziłem się na nich, fajnie zobaczyć umiejętności chłopaków. A co do Josha - ani przez moment nie odczułem dyskomfortu z powodu braku Johna. Josh jest rewelacyjnym gitarzystą, nie kopiuje Fru i gra po swojemu. Dość specyficzna gra, bardziej jazzowa niż rockowa. Jak sam mówił w wywiadzie - on jest bardziej gitarzystą rytmicznym. Co nie znaczy, że gorszym. Wolę jego solówki w Californication niż Fru (ale się walnął na koncercie ;)). Setlista - świetna, nie było ani jednego utworu, na którym bym powiedział "mogli by coś innego zagrać". Czy olali koncert? Nie wiem po czym tak twierdzisz mafioso. Jak dla mnie dali z siebie 110%, widać że się postarali i było widać, że się dobrze bawią i chcą jak najlepiej wypaść. 100% szczerości ze strony zespołu - to nie było sztuczne "jesteście wspaniali". Akcja skarpetkowa - o dziwo udała się! Podobno Chad jak to zobaczył to zaczął ręcznikiem machać, Flea chyba też kilka słów powiedział :) No i najpiękniejszy moment koncertu - flaga, na której m.in się znalazłem (jak ktoś chce dokładnie info o fladze to zapraszam na rhcp.pl). Myślę, że dzięki też temu chłopaki dali takie dobre show :) Best band in the world!
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2200
    • As Koncertowy
Odp: RHCP
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 28, 2012, 08:26:19 pm »
0
No proszę jak ten sam koncert można kompletnie różnie odebrać :) A mówi się, że muzyka łączy :) Mnie te jamy męczyły, za dużo tego, 3-4 razy w czasie koncertu można, ale nie przed każdym kawałkiem. Co do Josha, to może i gra po swojemu, ale dźwięki jakie wydaje w czasie gry to dla mnie pisk i skrzypienie,a tego nie lubię.
Czemu uważam, że olali? Bo grali tylko godzinę i 40 minut, jeszcze się nie spotkałem, żeby gwiazda tego formatu grała poniżej 2 godzin, ale może oni mają tak zawsze - nie wiem.

Bo do całej oprawy to nie mogę się przyczepić, ruchome telebimy, zmiany wystroju sceny, fani na bocznych podestach sceny, Flea chodzący na rękach.

Ale jak widać wszystko zależy od gustu. Jedni wolą blondynki, inni brunetki :D


Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: RHCP
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 29, 2012, 09:40:14 pm »
0
Dla mnie koncert też był fantastyczny. Widać, że chłopakom się chciało. A już to co się działo w tłumie na By The Way zapamiętam do końca życia.
Flea po raz kolejny pokazał, że muzykiem jest wybitnym, ta jego energia, dzikość, solówki no nie do opisania. Jako wielki fan Johna ubolewam, że już go nie ma, ale absolutnie nie ujmuję nic Joshowi, który bardzo fajnie wpasował się się swoją grą, Dużo sprężeń, opóźnień, ale wychodzi mu to całkiem nieźle. Końcówka solówki podczas Californication była nieziemska. No i Give it Away z tym przejściem między pulsującym basem a pierdzielnięciem Josha, które urywało głowy.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: RHCP
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 30, 2012, 11:01:25 am »
0
Mafioso - RHCP tak zawsze grają słabo :P generalnie nigdy bym nie zapłacił za ich koncert...muzykami to oni są średnimi :P

no wiemy... RHCP są średni, Meta, U2, Slash, ACDC są wtórni, generalnie najlepsi są chłopaki z Guns N' Roses, no i oczywiście NIN. My to już wszystko wiemy, nie musisz nam tego przypominać. Przykro mi że nigdy nie zapłaciłbyś za koncert RHCP. To raczej oni powinni zapłacić za obecność na koncercie "A"dmina z NTS.

Mexi, zazdroszczę  :wub:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: RHCP
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 30, 2012, 02:36:27 pm »
0
Oni jeszcze do nas przyjadą, ja to czuję :)

Josh z naszą flagą (potem jak schodzili zabrał ją ze sobą)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MAFx0YbEBTM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=MAFx0YbEBTM</a>


W 25 sekundzie Chad machający ręcznikiem jak zobaczył nas ze skarpetkami ;)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kbJIvbx7KBI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=kbJIvbx7KBI</a>
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)