Autor Wątek: RHCP  (Przeczytany 79915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1639
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: RHCP
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 05, 2007, 09:21:59 pm »
0
byłem w chorzowie, w sumie bilet za darmo to byłem :D
niestety liczylem na under the bridge, lub give it away.....  Za mało kawałków z Blood Sugar Sex Magik.
No i nie tak wyobrażałem sobie słynne RHCP, po tym jak widziałem kilka koncertów, no ale cóż ogólnie źle nie było, mogło być lepiej ;)
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: RHCP
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 06, 2007, 09:13:55 pm »
0
Koncert... cóż... ten kto czytał recenzję na cgmie wie mniej więcej już jak ja się i czuję po tym "pseudo" wydarzeniu roku. Bo jeśli to miałoby być największe muzyczne wydarzenie tego roku to już chyba na drugie miejsce dał bym koncert Ich Troje w Kosobudzu Mniejszym (bez obrazy H.  ). Nigdy nie byłem, nie jestem i nie bede zatwardziałym fanem RHCP, pojechałem na koncert, żeby zobaczyć dobry koncert rockowego bandu... daleko im w obecnej wymowie do funky. Sam koncert... ok. Fajne granie, świetny Flea i Frusciante - jako instrumentaliści sprawdzili się znakomicie. Już poczatek, jakiś taki koślawy ale jednak niezwykle klimatyczny jam w ich wykonaniu to przede wszystkim to co będe najpiękniej wspominał po ich występie w Chorzowie. A najmniej milej będe wspominał pana Anthonego... Jak na "wodziereja", to... słabo. W sumie powiedział chyba tylko jakieś dwa zdania na poczatku koncertu apropo tego że "chyba się jeszce nie spotkaliśmy, Polsko". Fajno... ale jak się znika bez papa ani pocałuj mnie głęboko "in the ass" to sorry ale nawet Bayer Full się kłania na finał. A tutaj były w sumie dwa zejścia zespołu ze sceny (bisowe i główne),i nie było rzadnych ukłonów ani podziękowań. PO prostu sobie poszli... myślałem, że to jakiś żart kiedy po bisie od razu zaczeła lecieć muzyczka z cd żeby tylko publika nie zaczeła skandować kolejnego bisu...
Po drugie... długość koncertu. To był chyba najkrótszy z większych gigów na jakich byłem. Raptem 2 h bez pięciu minut bodajże. Tą krótkość się czuło. Raptem 17 kawałków w tym solówka Johna i cover The Ramones.
Po trzecie... ascetyzm przy tej wielkości widowiskach nie wychodzi nikomu na dobre. Doszedłem do wniosku, że nawet jakiś zakichane logo w tle sceny mogłoby jakoś zmienić wygląd całej sceny... Oczywiście niektórzy mogą się zachwycać ale ten kto był na U2 czy choćby Gilmourze wie co oznaczają dobre światła i efekty wizualne. I proszę mi nie wyskakiwać zaraz "że muzyka broni się sama". To nie jest koncert w małym klubie w centrum Paryża czy w Stodole. To jest Stadion Śląski do diaska!

ALE... nie jestem przecież niezadowolony z wyjazdu!  tylko lubie sobie ponażekać 

Fakt, że chorzowiski stadion jest wypełniony po brzegi to rzadkie zjawisko. Ludzie widać, że bawili się przednio. I ja z moją dwu osobową ekipą bawiłbym się przednio w pierwszym rzędzie gdyby nie 20 tyś ludzi napierających na me plecy. Po Scar Tissue wyszliśmy stamtąd, bo nie dało się oddychać... Najpiękniejszymi momentami koncertu były jak dla mnie Don't Forget Me czyli killer koncertowy i totalne zaskoczenie (jeden z moich ulubionych kawałków) Soul to Squeeze. Szkoda oczywiście, że Under The Bridge i Give it away nie poleciało... Jak na pierwszy koncert w danym kraju myślę, ze to były obowiązkowe pozycje... Rozwalił mnie też koniec w wykonaniu zespołu oraz Josha (pana od wszystkiego - drugiego gitarzysty, klawiszowca, pałkarza). Niektórych to nudziło, mnie wręcz przeciwnie... chłeptałem tą muzykę z uwielbieniem.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: RHCP
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 06, 2007, 09:43:57 pm »
0
Cytuj
miałoby być największe muzyczne wydarzenie tego roku to już chyba na drugie miejsce dał bym koncert Ich Troje w Kosobudzu Mniejszym
Tu troche przesadziłeś występ nie był wcale taki zły uważam żę dobrze sobie poradzili
Cytuj
A najmniej milej będe wspominał pana Anthonego... Jak na "wodziereja", to... słabo. W sumie powiedział chyba tylko jakieś dwa zdania na poczatku koncertu apropo tego że "chyba się jeszce nie spotkaliśmy, Polsko". Fajno... ale jak się znika bez papa ani pocałuj mnie głęboko "in the ass" to sorry ale nawet Bayer Full się kłania na finał. A tutaj były w sumie dwa zejścia zespołu ze sceny (bisowe i główne),i nie było rzadnych ukłonów ani podziękowań. PO prostu sobie poszli...
Weź zauważ że Kiedis pożegnał się po By The Way być może tego nie słyszałeś bo publiczność zagłuszała, i to samo zrobili pozostali trzej, ukłonili się wszystkim ładnie,a widziałem nawet żę najbardziej wzruszony był Fru koncertem, bylo to widać po jego twarzy, wkładał w sój występ całe serce i chwala mu za to.Anthony podobno łykał jakieś tabletki przed występem, bo cos z gardlem miał, chociaż mógł nawiązać większy kontakt z publiką, ale nie mam mu to za złe.
Cytuj
Raptem 2 h bez pięciu minut bodajże. Tą krótkość się czuło. Raptem 17 kawałków w tym solówka Johna i cover The Ramones.
I tak było dobrze, 17 nie mało, może na tyle byli umówieni, w innych koncertach rzeczywiście grali po 21

Offline icky thump

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm the devil I love Metal
  • Respect: 0
Odp: RHCP
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 06, 2007, 10:39:32 pm »
0
Jestem tu nowy więc witam. Koncert wd. mnie bardzo dobry,świetne nagłośnienie,beznadziejny support, dobry klimat i najważniejsze PIWO. Tylko za dużo nastolatek który przyjechały tylko ich zobaczyć...

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: RHCP
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 07, 2007, 01:39:22 am »
0
hehe, dobrze gadasz bracie :D

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: RHCP
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 07, 2007, 07:37:27 pm »
0
Mi sie tam podobalo. Owszem brak bylo starych hiciorow ale coz chlopaki pare plyt od "Blood Sugar Sex Magik" juz wydali, wiec nie mozna oczekiwac ze wciaz beda grali to samo.
A jam na koniec to cos czego moglabym sluchac caly wieczor - najlepsza czesc koncertu.
Tylko jakos mi tak ten koncert podejrzanie szybko minal - ktos mi chyba z zegarkiem cos musial zmajstrowac, bo nie wierze, ze to bylo ponad 1,5h ;)
O, to jednak pojechałaś? ;D Też byłem, z taką jedną zajebistą laską. Dziękuję Jej za świetne towarzystwo.:D

Co do koncertu, to duzo słów juz padło, z którymi sie zgadzam.
Supportów nie widziałem, bo woleliśmy leżeć na trawie i browar pić. Red hoci - fajnie, nawet bardzo, ale jakis taki pewien niedosyt nieokreslony pozostaje. Najmocniejsza część wystepu to instrumentaliści. Improwizacje świetne. Tylko szkoda, że podczas ostatniej mi sie na hafta zbierało a basik Flea tak chodził, ze całe trybuny drżały. Najbardziej mnie rozwalil tekst jakiejs panny z autokaru, przezywała koncert i była relacja dla całego autokaru, nawiazywała do trąbki Flea i do tego gitarzysty, który pomykał jeszcze na garach: "no! bo oni to tacy MULTIMEDIALNI są":D:D:D:D
Anthonego mogło w sumie nie być na tym koncercie, muzycy by wystarczyli.
Przyłączam się do tych, co czekali na Under the bridge, obiecałem ze zadzwonie do kogoś i lipa. Ale nie ma co narzekać, koncert zaliczam do udanych.
Pomomo paru "przygód".:D:D:D:D

I Live nation staje się moją ulubioną agencją koncertową. Browar jest. Chyba złożę do nich cv.

Offline Nechebet

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Respect: 0
Odp: RHCP
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 07, 2007, 08:39:07 pm »
0
O, to jednak pojechałaś? ;D Też byłem, z taką jedną zajebistą laską. Dziękuję Jej za świetne towarzystwo.:D
...

Przyłączam się do tych, co czekali na Under the bridge, obiecałem ze zadzwonie do kogoś i lipa. Ale nie ma co narzekać, koncert zaliczam do udanych.
Pomomo paru "przygód".:D:D:D:D
No widzisz - tak w ostatniej chwili jeden koles sie nade mna ulitowal i mnie zabral :) Odwazny, nie powem bo caly dzien spedzil ze mna - wiec rowniez mu dziekuje za towarzystwo.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: RHCP
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 08, 2007, 11:36:23 am »
0
Jest już bootleg z tego koncertu.  ;)

Offline Nechebet

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Respect: 0
Odp: RHCP
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 08, 2007, 11:39:37 am »
0
Najbardziej mnie rozwalil tekst jakiejs panny z autokaru, przezywała koncert i była relacja dla całego autokaru, nawiazywała do trąbki Flea i do tego gitarzysty, który pomykał jeszcze na garach: "no! bo oni to tacy MULTIMEDIALNI są":D:D:D:D
Poza tym z podsluchanych cytatow Flea zostal tym "w czerwonych gaciach" a poza tym pojawilo sie pytanie "czy ten co spiewal to na koniec nie spiewal bo juz nie mogl?"
:)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: RHCP
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 08, 2007, 12:06:11 pm »
0
Jest już bootleg z tego koncertu.  ;)
Skąd można ściągnąć, podaj linka na PW

Offline Zuzzanna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: RHCP
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 08, 2007, 12:24:22 pm »
0
15 lipca ma być jakis program o RHCP na  TVN tylko nie pamiętam o której chyba 22  :D
Changed. Good times.

Offline Kakula

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Respect: +9
Odp: RHCP
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 08, 2007, 12:39:25 pm »
0
15 lipca ma być jakis program o RHCP na  TVN tylko nie pamiętam o której chyba 22  :D

na onecie pisali ze koncert maja puscic 15 lip o 22.


tera apel do osob ktore maja katre tv. zrobcie ripa :mellow:

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Odp: RHCP
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 08, 2007, 01:33:41 pm »
0

na  kulturze  też  już  był  program  o  RHCP i  o  koncercie  z  Polski  ...  może  będą  powtarzać ...
Gn'Ration ! 

Offline Malvado

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 271
  • Płeć: Mężczyzna
  • Scarface
  • Respect: -1
Odp: RHCP
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 10, 2007, 07:34:45 pm »
0
15 lipca ma być jakis program o RHCP na  TVN tylko nie pamiętam o której chyba 22  :D

na onecie pisali ze koncert maja puscic 15 lip o 22.


tera apel do osob ktore maja katre tv. zrobcie ripa :mellow:

Masz to jak w banku :D

Offline Kakula

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Respect: +9
Odp: RHCP
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 10, 2007, 10:18:45 pm »
0
15 lipca ma być jakis program o RHCP na  TVN tylko nie pamiętam o której chyba 22  :D

na onecie pisali ze koncert maja puscic 15 lip o 22.


tera apel do osob ktore maja katre tv. zrobcie ripa :mellow:

Masz to jak w banku :D

DANKE ;D