Autor Wątek: Queen  (Przeczytany 88764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • szyderca?
  • Respect: 0
    • BASH- biblia szyderców
Odp: Queen
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 23, 2007, 12:13:08 am »
0
lubie nawet bardzo ale slucham sporadycznie fakt ze szkoda Fredyego tworzyl naprawde genialna muzyke
-idziesz na melanż?
-nie, muszę być w domu o ósmej

Offline Tatdoul

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Queen
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 23, 2007, 01:44:51 pm »
0
Zanosi się na płytę we wrześniu  :D Nagrano już 9 - kilkanaście piosenek, aczkolwiek niektóre Paul umieści byc może na solowym albumie... Chodzą też ploty o trasie w 2008  ;D

Offline Anahita

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Respect: 0
Odp: Queen
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 24, 2007, 02:31:11 pm »
0
Zespol legenda. Znam ich od kiedy pamietam ;] Dzieki tatusiowi zreszta ;] Jak dla mnie zespol, ktorego nagrania przetrwaja wiecznosc :) Cos pieknego... Jednym slowem: POEZJA :D
'When I find out all the reasons
Maybe I'll find another way
Find another day
With all the changing seasons of my life
Maybe I'll get it right next time '
[/font

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Queen
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 01, 2007, 04:19:26 pm »
0
nowe nagranie Queen, pierwsze od 10 lat dostepne na ich stronie.  http://muzyka.onet.pl/0,1650853,newsy.html
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Queen
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 01, 2007, 04:59:06 pm »
0
imo kaszana...

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Queen
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 01, 2007, 05:00:56 pm »
0
Fajne wejście gitarowe... poza tym nic ciekawego... jak juz mają wydać płytę to mam nadzieję, że nie taką

Offline nieckulka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Respect: 0
Odp: Queen
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 01, 2007, 05:53:25 pm »
0
Nie słyszałem jeszcze tej wersji, ale przecież ten kawałek już był na Return Of The Champions - zapisie koncertu z Sheffield z 2005 roku  : )

nawet go Paul zapowiada, że to napisane dla Nelsona Mandeli i jest o wirusie HIV i  pie****i o kondomach po piosence :-)

a plyte niech nagraja byle jaka pod warunkiem ze rusza w trase : )))

jak beda kiepskie piosenki to bedzie przerwa na piwko na koncercie ;-) na ktory bankowo pojde jesli nadarzy sie taka okazja, zeby posluchac starych kawalkow :-)
Jestem Piotrek :)

Offline maciusgalactico

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Respect: 0
Odp: Queen
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 02, 2007, 04:01:41 pm »
0
Zespół jest legendą to nie ulega wątpliwości. Ale czy zasłużenie ?? Jak dla mnie na miano gwiazdy rocka trzeba zasłużyć graniem właśnie rocka. A w pewnym momęcie kariery Queen poszedł w strone DISCO. Taka jest prawda a, że prawda zawsze jest po mojej stronie............ :P
Co więcej uważam że Freddy to żaden geniusz tylko człowiek obdarzony wyjątkowo czystym głosem. W każdej chwili jestem w stanie wymienić 10 lepszych wokalistów.

Dobra teraz bijcie :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2007, 09:33:40 pm wysłana przez mawier »

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Queen
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 02, 2007, 04:35:20 pm »
0
Zespół jest legendą to nie ulega wątpliwości. Ale czy zasłużenie ?? Jak dla mnie na miano gwiazdy rocka trzeba zasłużyć graniem właśnie rocka. A w pewnym momęcie kariery Queen poszedł w strone DISCO. Taka jest prawda a, że prawda zawsze jest po mojej stronie............ :P
Co więcej uważam że Freddy to żaden geniusz tylko człowiek obdarzony wyjątkowo czystym głosem. W każdej chwili jestem w stanie wymienić 10 lepszych wokalistów.

Dobra teraz bijcie :lol:

bardzo orginalna teoria.. no i gratuluje dilera.. niezly towar wciagasz pewnie..
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2007, 09:34:10 pm wysłana przez mawier »
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Queen
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 02, 2007, 06:51:23 pm »
0
Zespół jest legendą to nie ulega wątpliwości. Ale czy zasłużenie ?? Jak dla mnie na miano gwiazdy rocka trzeba zasłużyć graniem właśnie rocka. A w pewnym momęcie kariery Queen poszedł w strone DISCO. Taka jest prawda a, że prawda zawsze jest po mojej stronie............ :P
Co więcej uważam że Freddy to żaden geniusz tylko człowiek obdarzony wyjątkowo czystym głosem. W karzdej chwili jestem w stanie wymienić 10 lepszych wokalistów.

Dobra teraz bijcie :lol:
Disco jak disco... dla mnie to raczej pop... W każym razie nie uważasz, że za co by się nie wzieli to wychodziło to dobrze :>

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Queen
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 02, 2007, 06:56:35 pm »
0
Oj, nie. Nie lubię tego zespołu. Nie podobają mi się piosenki, nie lubię ich teledysków.
Nie, nie, nie. Queen nie jest dla mnie. Gdy słyszę gdzieś Queen, to przełączam.

Offline maciusgalactico

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Respect: 0
Odp: Queen
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 02, 2007, 07:06:23 pm »
0
Zespół jest legendą to nie ulega wątpliwości. Ale czy zasłużenie ?? Jak dla mnie na miano gwiazdy rocka trzeba zasłużyć graniem właśnie rocka. A w pewnym momęcie kariery Queen poszedł w strone DISCO. Taka jest prawda a, że prawda zawsze jest po mojej stronie............ :P
Co więcej uważam że Freddy to żaden geniusz tylko człowiek obdarzony wyjątkowo czystym głosem. W karzdej chwili jestem w stanie wymienić 10 lepszych wokalistów.

Dobra teraz bijcie :lol:

bardzo orginalna teoria.. no i gratuluje dilera.. niezly towar wciagasz pewnie..


Orginalna czy nie ważne że prawdziwa..... :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Queen
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 02, 2007, 08:35:27 pm »
0
Zespół jest legendą to nie ulega wątpliwości. Ale czy zasłużenie ?? Jak dla mnie na miano gwiazdy rocka trzeba zasłużyć graniem właśnie rocka. A w pewnym momęcie kariery Queen poszedł w strone DISCO. Taka jest prawda a, że prawda zawsze jest po mojej stronie............ :P
Co więcej uważam że Freddy to żaden geniusz tylko człowiek obdarzony wyjątkowo czystym głosem. W karzdej chwili jestem w stanie wymienić 10 lepszych wokalistów.

Dobra teraz bijcie :lol:

bardzo orginalna teoria.. no i gratuluje dilera.. niezly towar wciagasz pewnie..


Orginalna czy nie ważne że prawdziwa..... :P
Kwestia spojrzenia na to :>

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Queen
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 02, 2007, 08:56:17 pm »
0
Zespół jest legendą to nie ulega wątpliwości. Ale czy zasłużenie ?? Jak dla mnie na miano gwiazdy rocka trzeba zasłużyć graniem właśnie rocka. A w pewnym momęcie kariery Queen poszedł w strone DISCO. Taka jest prawda a, że prawda zawsze jest po mojej stronie............ :P
Co więcej uważam że Freddy to żaden geniusz tylko człowiek obdarzony wyjątkowo czystym głosem. W karzdej chwili jestem w stanie wymienić 10 lepszych wokalistów.

Dobra teraz bijcie :lol:

bardzo orginalna teoria.. no i gratuluje dilera.. niezly towar wciagasz pewnie..


Orginalna czy nie ważne że prawdziwa..... :P
Kwestia spojrzenia na to :>
no tak, jeśli ktoś mówi że Queen jest gwiazdą rocka niezasłuzenie to  chyba  naprawde ma coś z głową...... to w takim razie dawaj 10 lepszych wokalistów, hm..?
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline maciusgalactico

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Respect: 0
Odp: Queen
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 03, 2007, 02:29:14 pm »
0
no tak, jeśli ktoś mówi że Queen jest gwiazdą rocka niezasłuzenie to  chyba  naprawde ma coś z głową...... to w takim razie dawaj 10 lepszych wokalistów, hm..?

Nie ma sprawy oczywiście to kwestia gustu ale proszę:
Ronnie James Dio, Michael Kiske, Sebastian Bach, Robert Plant, Bruce Dickinson, Rob Halford, Steven Tyler, Bon Scott, Udo Dirkschneider,Andi Deris
No i jest 10 i to nawet obyło się bez rudego (chociaż jest my number 1)