Autor Wątek: Nasza Muzyka  (Przeczytany 217558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 24, 2007, 08:35:48 pm »
0
Z powodu moich już odwiecznych problemów z rapidem, dopiero przed chwilką zdołałam ściągnąć "Survive"...To co usłyszałam przerosło moje najśmielsze oczekiwania i nie ma w tym stwierdzeniu cienia nieszczerości...Nie mam zamiaru prawić Ci pustych komplementów, ale nie sposób nie zauważyć, że masz duże zdolności wokalne i ogromny potencjał w głosie... :) Ponieważ sama okropnie fałszuję, moje ucho jest wrażliwe na talent innych :D...Powinnaś rozwijać się w kierunku muzycznym i starać się tworzyć...Przyznam otwarcie, że spodziewałam się nieco bardziej mrocznej atmosfery tego utworu...być może sugerowałam się za bardzo Twymi postami i pewnym obrazem Ciebie, jaki daje nam forum...
Szczególnie druga część utworu jest naprawdę świetna, być może dzięki ekspresji w Twoim głosie, nie wiem...

Pozdrawiam  ;)

Offline Dead Head

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 25, 2007, 03:59:31 pm »
0
...Powinnaś rozwijać się w kierunku muzycznym i starać się tworzyć...
dokładnie, mimo że już i tak wiele potrafisz. Ale głównie chodzi o to, żebyś się nie poddawała. Możesz być wielka w przyszłości

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 25, 2007, 05:27:12 pm »
0
to i ja dodam. na blogu umieściłem kilka naszych kawałków:)

http://band.blox.pl/

tylko jeszcze nie nauczyłem się wtawiać linków w blogu;)
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2007, 05:30:40 pm wysłana przez SSolid »

SSolid

  • Gość
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 25, 2007, 05:36:02 pm »
0
linke poprawiłem.

Było wrzucić na wrzuta.pl czy inne scierwo, szybciej jest wtedy xD
to stachu ala van halen bardzo fajne  tylko jak nagrywaliscie to mogliscie nie krzyczec xD, niestety reszty nie poslucham bo rapid costam mowi ze trzeba czekac

Offline Queen of Sorrow

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 25, 2007, 08:32:22 pm »
0
Z powodu moich już odwiecznych problemów z rapidem, dopiero przed chwilką zdołałam ściągnąć "Survive"...To co usłyszałam przerosło moje najśmielsze oczekiwania i nie ma w tym stwierdzeniu cienia nieszczerości...Nie mam zamiaru prawić Ci pustych komplementów, ale nie sposób nie zauważyć, że masz duże zdolności wokalne i ogromny potencjał w głosie... :) Ponieważ sama okropnie fałszuję, moje ucho jest wrażliwe na talent innych :D...Powinnaś rozwijać się w kierunku muzycznym i starać się tworzyć...Przyznam otwarcie, że spodziewałam się nieco bardziej mrocznej atmosfery tego utworu...być może sugerowałam się za bardzo Twymi postami i pewnym obrazem Ciebie, jaki daje nam forum...
Szczególnie druga część utworu jest naprawdę świetna, być może dzięki ekspresji w Twoim głosie, nie wiem...

Pozdrawiam  ;)


Dziękuję Ci bardzo. :) Strasznie wielką przyjemność mi sprawiłaś. ;)
Mimo iż nie mam pewności czy uda mi się wydać prawdziwy album, to muzyka zawsze będzie dla mnie najważniejsza, a więc będę wciąż grać i siłą rzeczy się rozwijać. ;) I wciąż coś mi chodzi po głowie, np. gdy wykłady są nudne lub luźne, to zapisuję sobie na kartce to, co gra mi w sercu. ;)
A "mroczne" dźwięki też we mnie siedzą, ale jeszcze nie miałam okazji tego nagrać. ;)

pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję :)


to i ja dodam. na blogu umieściłem kilka naszych kawałków:)

http://band.blox.pl/

tylko jeszcze nie nauczyłem się wtawiać linków w blogu;)


Na razie przesłuchałam 5 i muszę przyznać, że naprawdę dobre to jest. "Van Halen" i Twoja "Ballada" są naprawdę świetne, balladka Twego kumpla i jego "nie-ballada" tez są na poziomie. ;) I przeróbka Yes z końcówką Apollo 440 jest fajna. ;) I naprawdę potrafisz grać z uczuciem na gitarze, mimo iż sam bardzo krytycznie się odniosłeś do solówek z "Ballady". ;)
as water spins in circles twice
spiders, snakes and the little mice
get twisted around and tumble down
when Nature calls we all shall drown

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 25, 2007, 09:22:44 pm »
0
Dzieki za jakiś komantarz co do tego:) solówki będą lepsze:) a co d Twojego nagrania, to masz piękny głos, ale muzyka mi ogólnie nie podchodzi, ale głos... j.w.:)

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 26, 2007, 05:07:26 pm »
0
Dopiero ściągnąłem Survive i już teraz żałuję, że zrobiłem to dopiero teraz. Masz śliczny głos i świetnie śpiewasz :) Kawałek według mnie jest świetny. Uczucie z jakim to śpiewasz wręcz wylewa się strumieniem z głośników. Nigdy w życiu nie przestawaj śpiewac i grac. Masz talent i powinnaś go rozwijac. Myślę, że masz spore szanse na wydanie prawdziwego albumu :)

Looy - z Twoich kawałków mam na razie tylko "Stachu ala van halen". Kawałek jest spoko ;] główny riff szybko wpada w ucho tak, że człowiek nieświadomie zaczyna przytupywac do rytmu. Teraz muszę przesłuchac resztę kawałków i jak lepiej się wsłucham to napiszę coś więcej.
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

SSolid

  • Gość
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 26, 2007, 05:34:43 pm »
0
glowny riff to przeciez yes... xD

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 27, 2007, 02:28:09 pm »
0
Tyy no w stachu a la van halen to nie yes %D

SSolid

  • Gość
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 27, 2007, 02:37:55 pm »
0
popizgalo mi sie z tym co bodajze na szałcie rzucales xD

Offline Queen of Sorrow

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 28, 2007, 08:02:16 pm »
0
Dopiero ściągnąłem Survive i już teraz żałuję, że zrobiłem to dopiero teraz. Masz śliczny głos i świetnie śpiewasz :) Kawałek według mnie jest świetny. Uczucie z jakim to śpiewasz wręcz wylewa się strumieniem z głośników. Nigdy w życiu nie przestawaj śpiewac i grac. Masz talent i powinnaś go rozwijac. Myślę, że masz spore szanse na wydanie prawdziwego albumu :)

Przemiły jesteś. <hug> :)
Nigdy nie przestanę grać, śpiewać i pisać. :) Hm, kto wie, może uda mi się coś wydać kiedyś. ;) Axl miał 25 lat, gdy debiutował, więc mam jeszcze troszkę czasu. ;)
as water spins in circles twice
spiders, snakes and the little mice
get twisted around and tumble down
when Nature calls we all shall drown

Offline Mariusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • i'm rock n'rollin' man
  • Respect: 0
    • http://
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 28, 2007, 08:25:08 pm »
0
No, Queen, muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczyłaś.  :) Bardzo ładna piosenka, na dodatek profesjoalnie wykonana. Masz świetny głos i pięknie grasz na pianinie.  ;) Masz jeszcze jakieś utwory?
Poza tym, może spróbuj swoich sił na myspace? Tam o wiele łatwiej jest się wypromować, znaleźć producenta.  ;)

Offline Dead Head

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 29, 2007, 02:28:45 pm »
0
to i ja dodam. na blogu umieściłem kilka naszych kawałków:)

http://band.blox.pl/

tylko jeszcze nie nauczyłem się wtawiać linków w blogu;)

pierwszy kawałek jest fajny, naprawdę dobry riff, resztę posłucham później, jak rapid się zlituje ;)
QoS, napisałaś, że masz 4 kawałki, więc może wrzucisz tu jeszcze jakiś? ;) i z tym MySpace to może być dobry pomysł ;)

Offline Queen of Sorrow

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 29, 2007, 08:44:29 pm »
0
No, Queen, muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczyłaś.  :) Bardzo ładna piosenka, na dodatek profesjoalnie wykonana. Masz świetny głos i pięknie grasz na pianinie.  ;) Masz jeszcze jakieś utwory?
Poza tym, może spróbuj swoich sił na myspace? Tam o wiele łatwiej jest się wypromować, znaleźć producenta.  ;)

Mam jeszcze parę utworów. :rolleyes:
W Polsce już wszędzie wysyłałam różne swoje nagrania, nawet fatygowałam się na rozmowy z ważniakami, ale nie dało to nic. Może spróbuję na MySpace, może pojawi się propozycja zza granicy. ;)
Ach, no i oczywiście bardzo dziękuję za przemiłe słowa. :)
as water spins in circles twice
spiders, snakes and the little mice
get twisted around and tumble down
when Nature calls we all shall drown

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 29, 2007, 09:09:55 pm »
0
Na co czekasz dawaj następne kawałki :)

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

 

Darmowa muzyka - forum

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3529
Ostatnia wiadomość Maja 24, 2008, 08:32:17 pm
wysłana przez el_loko