Autor Wątek: Nasza Muzyka  (Przeczytany 218173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #405 dnia: Kwietnia 26, 2011, 09:44:48 pm »
0
No wokal chyba daje radę. Chyba polepsza. Kurde najgorsze jest to, że nie mogę dojść do tego video, bo fajnie to musi wyglądać, gdy napierdzielając ten kawałek "dokazujemy" na scenie. Na koncert zapraszamy do Jarogniewic w ten piątek...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #406 dnia: Kwietnia 26, 2011, 10:57:46 pm »
0
nie bić, ale...
gubicie rytm niesamowicie, chyba, że zmiany tempa co chwile to specjalne xD
riff główny przypomina mi slithera i to wyciszenie nieco, gitara w zwrotkach mnie przynajmniej razi,  solo jest be i ogólnie perkusista wydaje mi się bez inwencji, wali byle jak najgłośniej i  popisowoi, nie koniecznie dobrze do tego co reszta gra ten werbel pod koniec wyciszenia pierwszego wali za długo.....

przepraszam, ale to tylko moja opinia. Nie wiem na czym grasz, ale mam nadzieje, że na basie, bo tylko bas mi się podoba. :D

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #407 dnia: Kwietnia 26, 2011, 11:14:09 pm »
0
haha Arek trafiłeś, gra na basie :P
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #408 dnia: Kwietnia 26, 2011, 11:19:06 pm »
0
uf xD

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #409 dnia: Kwietnia 26, 2011, 11:24:33 pm »
0
No spoko... przecież nie wszystkim się musi podobać to, co gramy. W każdym razie nagranie jest z próby, więc kiepawo słychać. Co do bębniarza, to kurna chłopak jest naprawdę ZA***STY, ale to z kolei tylko moja opinia. Z resztą... k***a gramy rock and rolla i tyle i to się liczy najbardziej. Zabawę mamy przednią.

ps. nie tylko Tobie przypomina Slithera, ale doszliśmy do wniosku, że przypominać se może skoro to nie jest kopia tylko własna kompozycja... Ja tam uważam, że Slither to ZA***STY kawałek i jeżeli nasz kawałek przypomina Slithera, to chyba git, co nie?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2011, 11:30:10 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #410 dnia: Kwietnia 27, 2011, 08:26:08 am »
0
Witam,

Zapraszam do obczajenia filmiku z koncertu mojej kapeli (The Floorators). To już bisowy numer, strasznie pokaleczony, ale to wszystko przez alkohol, no i zmęczenie:P Jakość dźwięku średnia, ale zawsze możecie sobie obczaić co my tam wyprawiamy. Jest nawet i przewracający się mikrofon i śpiewająca publika:)

Nowy album nagrany, stare demo wyprzedane, ale jak ktoś się uprze to znajdzie je na necie do ściągnięcia. Traktować to demo proszę jako ciekawostkę, albowiem graliśmy wtenczas w trzy osobowym składzie, i solówek ni ma. Co do nowej płyty, to nie chciałbym zapeszać, ale mamy małe plany, być moze się uda, a jak nie, to puszczamy je sami. Z tym, że to już jest poważne nagranie, poważnie brzmiące, 45 minut, 12 numerów + cover, czysty rock n' roll. Gdybyście gdzieś u siebie widzieli plakacicho z zapowiedzią naszego koncertu, to serdecznie zapraszam!

Tymczasem Sweet Hanna z Wałbrzycha:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DVz56n8Hefc&amp;feature=channel_video_title" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=DVz56n8Hefc&amp;feature=channel_video_title</a>

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2011, 08:28:48 am wysłana przez Jourgen »
Born to rock, drink and fuck!

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #411 dnia: Kwietnia 27, 2011, 06:31:34 pm »
0
Kurde. Wszystko git. Jest rock and roll tylko mogliście go szybciej zagrać, to byście mieli niezły rozpierdol, a tak ot jakoś tak wolno. Jakby nie mogło się rozkręcić.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #412 dnia: Kwietnia 28, 2011, 10:50:13 am »
0
Hehehe, dzięki, dzięki:) Powiem tak, numer ogólnie w założeiu numerem jest szybkim, ale nie najszybszym z naszej "twórzości" (chociaż na płycie wali jak z karabinu). Podczas koncertów różnie bywa, raz jest wolniej a raz szybciej, wszystko zależy od:
a) siły
b) poprzednich numerów i ich tempa
c) nastroju
d) publiki
e) tzw. randomu, czyli jak wypada tak jest.

Gramy rock n roll, bez metronomów itp. dlatego tak czasem bywa, a nie inaczej. Dlatego nasze koncerty są unikalne, nigdy nie wiesz czego się spodziewać :)
Born to rock, drink and fuck!

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #413 dnia: Kwietnia 28, 2011, 11:10:02 am »
0
Macie jakąś trasę teraz czy coś?:)

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #414 dnia: Kwietnia 28, 2011, 11:26:26 am »
0
Nie, na trasy nie ma czasu (praca), a ludzie z koleji nie przychodzą gromadnie na występy bliżej nie znanej kapeli 9zbyt duże zatem ryzyko klęski finansowej).

Ogólnie teraz głaszczemy tą płyte, i pojedyńcze koncerty dajemy w okolicach. Od końca maja ruszą zloty motocyklowe, więc co tydzień gdzieś się jeździć będzie. W sumie granie na zlocie to strasznie niewdzięczny kawałek chleba. Zabawa świetna, bo jakiś tam pieniążek wpada do kasy zespołowej, browaru multum, żarełko z grilla, czasem nocleg wpadnie jak gdzieś dalej, ale motocykliści bardziej zaintersowani są sobą wzajemnie (O! Stary kupa lat!) jeśli ci przyjdzie grać w miarę wcześnie, jeśli zaś późno w nocy, towarzystwo mega zalane, co bys nie zagrał i tak się podoba, no i slużą dobrą radą ("Chłopaki, jest dobrze, ale musicie zrobić Whiskey Dżemu"). Całe szczeście zawsze znajdzie się kilka osób,którym się NAPRAWDĘ spodoba i są trzeźwiejsi od nas:)

Na jesień na pewno ruszymy z większą iloscią gigów, więc pamiętać o mnie proszę:) http://thefloorators.pl/?cat=3  tu zaglądaj jakby co!

 
Born to rock, drink and fuck!

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #415 dnia: Kwietnia 28, 2011, 11:29:09 am »
0
OK, dzięki :) a płyta kiedy? No to my zapraszamy do Katowic w razie czego ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2011, 11:31:00 am wysłana przez Witek »

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #416 dnia: Kwietnia 28, 2011, 11:45:41 am »
0
Na Katowice to ja jestem bardzo chętny, ale niestety, nie jest to wszystko takie proste.

Mamy menagera i kierowce w jednym, to nasz przyjaciel ze starych czasów, on to wszystko ogarnia logistycznie i finansowo. On też planuje koncerty. Nie bierzemy do domu ani grosza z koncertów, a czasem jakiś tam nie mały wpadnie. Żeby zagrać w Katowicach musimy zagrać dzień przed i po gdzieś obok. Przykład: piątek Zabrze, sobota Katowice, niedziela Gliwice. To przykład tylko, ale pokazujący, że żeby przyjechać do Katowic musielibyśmy od organizatora kasiory nie małej oczekiwać (paliwo, koszty, etc) jeśli zaś grasz w trzech miejscach blisko siebie, koszty rozkłądają sie na trzy, i każdy właściciel płaci grosze a ma dobra imprezę. Niestety teraz właściciele chcą, żeby imprezę robić biletowaną, i nam nic nie płaci, a my bierzemy kasę z biletów. Wszystklo fajnie, ale kto przyjdzie na kapelę której kompletnie nie zna, i jeszcze kupi bilet?

Ale co do płyty, to nagrana jest, zmiksowana też, mastering i tłoczymy. Albo jakaś mała wytwórnia to wyda, albo sami rozprowadzamy. Wtedy jedziemy do Katowic, biletów na gig nie ma, właściciel daje piwo i pare groszy, my sprzedajemy 10 płyt i dokładamy do benzyny:)

Macie jakieś fajne kluby w Katowicach? Rockowe, gdzie ludzie przychodzą na piwo regularnie?
Born to rock, drink and fuck!

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #417 dnia: Kwietnia 28, 2011, 12:12:07 pm »
0

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #418 dnia: Kwietnia 28, 2011, 01:00:44 pm »
0
W poznańskiej Kultowej nawet Mr Robin Finck bywał ;)

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Nasza Muzyka
« Odpowiedź #419 dnia: Kwietnia 28, 2011, 01:19:46 pm »
0
Wygląda rewelacyjnie, więc mam nadzieje, że spotkamy się na jesień!

Teraz jest najgorszy okres na koncertowanie :) Od maja do września jest sezon parkowy, więc mało komu chce się w dusznej knajpie siedzieć :)
Born to rock, drink and fuck!

 

Darmowa muzyka - forum

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3534
Ostatnia wiadomość Maja 24, 2008, 08:32:17 pm
wysłana przez el_loko