Autor Wątek: Michael Jackson  (Przeczytany 62487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SlasheE

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 11, 2011, 02:13:23 pm »
0
jest świetny. media go zniszczyły.. ludzie pragnący jego milionów także..  :angry: . a potem wyszedł na wybielającego się pedofila z siatką na twarzy.
człowiek - zagadka to fakt, ale łeb do muzyki miał niesamowity, głos i jego ruchy władały sceną, i niesamowicie cenię go za muzykę  :wub: :wub: :wub: :wub:

Solidus

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 12, 2011, 01:01:18 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI</a>


Ej no, propsy za hanamontane ale Justin Bieber to profanacja.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 12, 2011, 03:57:20 pm »
0
Profanacją to może być Hanah Montana, albo ten murzyn z aparatem na zębach. Akurat do Biebera nic nie mam bo nie jest żadną gwiazdką Disneya - wypromował się przez YT i wstawienie go w część MJ uważam za bardzo ciekawe porównanie. MJ też zaczynał jako młody chłopak. Z pewnością pod względem talentu, oryginalności wygrywa Jackson ale zupełnie nie rozumiem tego strasznego najazdu na tego całego Justina. Ot sobie chłopak, robi muzykę naszych czasów - cóż poradzić na to że jest słaba i do dupy?

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #183 dnia: Maja 12, 2011, 11:31:01 pm »
0
''twórczość''  Justina b. jest tandetna, a kreuje się go na nowego Michaela Jacksona. Powstają filmy i książki biograficzne o Justinie. A co można pisać o życiu kogoś, kto ma 16 lat? Co wartego zainteresowania wydarzyło się w jego życiu? Opowiada nam jak bardzo boi się nadchodzącej mutacji i że cieszy się, że nie musi się jeszcze golić?
 
[...] ale Justin Bieber to profanacja.
i tu się zgodzę.
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Solidus

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #184 dnia: Maja 13, 2011, 09:01:08 am »
+1
Profanacją to może być Hanah Montana, albo ten murzyn z aparatem na zębach. Akurat do Biebera nic nie mam bo nie jest żadną gwiazdką Disneya - wypromował się przez YT i wstawienie go w część MJ uważam za bardzo ciekawe porównanie. MJ też zaczynał jako młody chłopak. Z pewnością pod względem talentu, oryginalności wygrywa Jackson ale zupełnie nie rozumiem tego strasznego najazdu na tego całego Justina. Ot sobie chłopak, robi muzykę naszych czasów - cóż poradzić na to że jest słaba i do dupy?
ale ja żartowałem z hm, oboje są do dupy ;]

Offline Lexi

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
  • Back Off Bitch!
  • Respect: +11
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 13, 2011, 07:03:52 pm »
0
No więc tak. Fanką Michaela jestem już od dwóch lat.
Kim dla mnie jest? Na pewno jest osobą, która jest przy mnie w każdej chwili mego życia. Często mam wrażenie, że jest moim przyjacielem choć nigdy się nie spotkaliśmy. Jego muzyka potrafi mnie pocieszyć w każdej chwili mego nędznego życia. Michael jest dla mnie inspiracją,napędem do działania i ukojeniem, swego rodzaju.
Hmm..Ja popu nie słucham w ogóle,  Michael  jest  takim wyjątkiem.  :wub:

Too bad you're fucked up.

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 07, 2012, 12:49:34 pm »
0
ja michaela jacksona słucham od dziecka... jego utwory mimo upływu lat wciąż sa hitami, których chętnie sie słucha i nawet tańczy na wszelkch imprezach :D  no i tez własnie przez ne stał sie niesmertelny :P tak jak przedmówczyni popu nie słucham ale michalel był zawsze wyjątkiem :D

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 07, 2012, 01:48:31 pm »
0
O Michaelu mogłabym naprawdę dużo powiedzieć, ale to i tak nie wyyraziłoby do końca tego co o nim myślę więc napiszę w skrócie :)
Przede wszystkim na muzyce Michaela się wychowałam, słucham jej przez praktycznie całe życie i do końca życia nie przestanę.
To dzięki niemu zaczęłam słuchać Slasha i GnR. Można powiedzieć, że zawdzięczam mu radość z życia bo bez muzyki byłabym bardzo nieszczęśliwa, czegoś by mi brakowało.
Dla mnie był (i oczywiście zawsze będzie) wspaniałym człowiekiem, genialnym muzykiem i miał w sobie "magię" :wub:

WindOfChange

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 07, 2012, 01:51:20 pm »
0
był czas, że słuchałam Michaela baardzo dużo, a dziś lubię posłuchać go tak, od czasu do czasu :D trzecia z rzędu napiszę, że generalnie nie słucham popu, ale niektóre jego piosenki w niewytłumaczalny sposób mi się podobają  :lol: szczególnie Give in to me - no nie, tu akurat wiadomo, czemu:P - History, Smooth Criminal, They don't care about us, i inne...  ;)

Offline MrsDreamer

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 07, 2012, 02:15:17 pm »
0
mnie brat usypiał Moonwalkerem  :D zaszczepił do mnie ogromną miłość do Michaela, no a poza tym chyba dzięki Jacksonowi zaczęłam słuchać Gunsów  :lol:  brat pokazał mi koncert z Madison Square Garden z 2001 roku, a dokładniej Beat It. Akurat tak się złożyło, że gościnnie występował Slash. Jakoś o tym na trochę zapomniałam, a potem sama odnalazłam ten koncert i z ciekawości zaczęłam szukać innych Jego występów i tak odkryłam Gunsów  :D Moją ulubioną piosenką Michaela do dziś pozostaje Bad, a ostatnio miałam fazę na Give In To Me  :lol:

Offline maryś

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 10, 2012, 12:03:40 am »
0
Michael był przecież takim dobrym człowiekiem. Jakby było więcej takich ludzi jak on, czy świat nie byłby lepszy?
moja siostra nadal ma małą nadzieje, że jednak on żyje. Ale każdy wie, jak jest. Ha! Co to by było jakby nagle powrócił.
A ja nawet nie wiem co o Bieberze myśle. Niby udało mu się, awet coś am śpiewać umie, ale według mnie do Michaela nie ma go co porównywać. Michael żył pasją, muzyka była wszystkim co miał, a Bieber to bardziej komercja, nie?
tęsknie za czasami, w których nigdy nie żyłam.


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwca 25, 2012, 08:22:15 pm »
0
Po trzech latach jego śmierci jest dziwnie cicho w mediach o tym, nie sądzicie?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwca 25, 2012, 08:32:25 pm »
0
Channel 4 (369 kanał w telewizji N) poświęcił cały dzień Michaelowi. Powinno być tego więcej, niewątpliwie zasłużył na pamięć... To smutny dzień...

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwca 25, 2012, 08:34:55 pm »
0
Zqyx masz rację. Jest milion ważniejszych tematów jak np. żel do włosów Ronaldo podczas drugiej połowy meczu itd. a o Michaelu cicho, a szkoda. Bo wszyscy nagle zapomną o jednym z najwybitniejszych muzyków  :'(
przepraszam za błąd w nicku :) tak już mam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2012, 08:40:03 pm wysłana przez CookieMonster169 »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwca 25, 2012, 09:27:57 pm »
0
Po trzech latach jego śmierci jest dziwnie cicho w mediach o tym, nie sądzicie?

Tylko czekać aż powstanie jego hologram i wróci z nową trasą.

A swoją stroną to niesamowicie zleciały szybko te trzy lata. Mi się ciągle wydaje, że to było w zeszłym roku...

 

George Michael

Zaczęty przez sunsetstrip

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5168
Ostatnia wiadomość Lipca 20, 2017, 08:24:23 pm
wysłana przez sunsetstrip