Autor Wątek: Michael Jackson  (Przeczytany 62523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #150 dnia: Lutego 08, 2010, 09:53:09 pm »
0
c**j, ludzie zrobia wszystko zeby jak najbardziej ponizyc, nawrzucac i oczernic ;/
k***a, nawet zmarłemu nie darują. kazdy ma swoje sumienie, wiec kazdy zajmuje sie swoim zyciem. Jego i tak juz nie ma, nic sie nie zmieni. dobre rzeczy jakie robil za zycia tak szybko zostają zapominane, ale o złych, nawet jesli to tylko podejzenia, nikt nigdy nie zapomni . k***a co za swiat
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Krakus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • DR. JOE-NH.
  • Respect: 0
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #151 dnia: Lutego 09, 2010, 10:58:56 pm »
0
.... de mortuis nihil nisi bene
Wolność ???!!!
To suka którą trzeba rżnąć na posłaniu z trupów...

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #152 dnia: Lutego 10, 2010, 03:29:39 pm »
0
Szkoda, że pośmiertne wybielanie tez jest na porządku dziennym.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Solidus

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 18, 2010, 09:56:36 pm »
0
"W rozmowie z magazynem "Classic Rock" basista Kiss wyjawił, że miał okazję "wpaść" na króla popu przy okazji kilku imprez. - Po raz pierwszy poznałem go, gdy jeszcze był dzieciakiem i śpiewał w Jackson 5 - powiedział. - Lata mijały i w pewnym momencie zaczęły pojawiać się coraz to nowe oskarżenia Michaela o pedofilię.

Podobno jeden z kolegów muzyka zrezygnował z pracy z Jacksonem ponieważ, jak twierdzi Gene Simmons - Widział chłopców wychodzących z jego hotelowych pokoi. Basista jest przekonany, że zmarły gwiazdor molestował dzieci - Według mnie nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Żadnych - zaznaczył.

Dodał także, że nigdy z kolei nie słyszał o żadnym romansie Jacksona z kobietą - zawsze historie o podłożu seksualnym tyczące się Michaela dotyczyły chłopców w wieku 10-14 lat. "
http://cgm.pl/aktualnosci.php?news_ID=6650



Nie rozumiem co komu do życia prywatnego innych. Zresztą, jak dla mnie Jackson mógł nawet jeść dzieci, gowno mnie to obchodzi.

Offline marmalade

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #154 dnia: Maja 04, 2010, 10:10:12 pm »
0
Tak jak w innym temacie pisałam Guns N' Roses poznałam dzięki Michaelowi Jacksonowi, ponieważ jestem jego ogromną fanką. To co piszą tabloidy to kompletne bzdury. Przyzwyczaiłam się, jak i pewnie każdy fan Michaela, do nagłówków w gazetach 'Michael Jackson je żywe kurczaki, Michael Jackson śpi w komorze tlenowej'. To jest na porządku dziennym, że tak się wyrażę. Tak samo dokument pana Martina Bashira 'Living with Michael Jackson', eh.. żal pośladki ściska. Michael dbając o to, aby przy każdym wywiadzie były kamery zarejestrował cały materiał tyle, że własną kamerą, a co się okazuje? Okazuje się, że pan Bashir, hiena mediów, pragnący zmieszać z błotem Michaela poprzekręcał jego wypowiedzi. Ładnie mówiąc, zdenerwowany Michael wydał materiał Take Two, który nagrał własną kamerą. Bardzo gorąco polecam, ponieważ ukazuje jak jeden człowiek, który zniszczył życie księżnej Dianie i Michaelowi Jacksonowi potrafi manipulować ludźmi. Take Two można spokojnie obejrzeć na YouTube z polskimi napisami  :) Pozdrawiam.

Solidus

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 25, 2010, 07:51:06 am »
0
I mamy rocznice. Troche c*****o.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 25, 2010, 08:48:07 am »
0
Już?:o ale zleciało. Fakt, szkoda...

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:27:30 pm »
0
Ale ten czas leci...
Wydaje mi się jakby to było wczoraj, a to już rok.
Life's a bitch and then you die.


Offline Sweet_Child

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 326
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:31:33 pm »
0
Rzeczywiście ten czas leci... Naprawdę szkoda, bo bardzo lubię Michaela i jego piosenki. Uważam, że był jednym z najlepszych twórców muzyki rozrywkowej :)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 25, 2010, 05:41:58 pm »
0
Niesamowicie szybko to zleciało... Wydawało mi się, że to z pół roku temu było.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 11, 2010, 09:00:59 pm »
0
Ja również jestem wielką fanką Michaela . I to naprawdę okropne, że nie chcą dać mu spokoju. Rodzinkę też ma udaną, tatuś i bracia sobie doją kasiorkę na zmarłym bracie, nie rozumiem jak tak można. nie dość, że to ich rodzony brat/syn, to jeszcze tak wspaniały [jak można się domyślić] człowiek. Nie znałam go oczywiście prywatnie, ale dobroć płynącą od niego dało się wyczuć bez zobaczenia go na zywo. to się po prostu czuje. ...

I już po rocznicy, teraz , 29. sierpnia będą 52. urodziny Michaela ...
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 29, 2010, 05:23:11 pm »
0
Dziś urodziny Króla. Czas strasznie leci..


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Sweet_Child

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 326
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 29, 2010, 05:38:46 pm »
0
Najlepszego bym mu życzyła :) Rzeczywiście czas szybko leci...

Offline Harley Rose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Just a little pinprick
  • Respect: 0
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #163 dnia: Września 19, 2010, 11:19:04 pm »
0
Wiecie co ja myślę na ten temat? Nie podoba mi się to w jaki sposób ludzie zareagowali na jego śmierć. Kiedy żył często uważany był za pedofila i tym podobne. Nie mówię o wszystkich i nie chcę uogólniać ale po jego śmierci ludzie zaczęli robić dziwne rzeczy. Nagle przestał być pedofilem a zaczął pojawiać się wszędzie na koszulkach, plakatach, w gazetach przedstawiany jako król popu, ktoś cudowny i dobry. Nie wiem czy ludziom było przykro i z tego to wynika ale wydaje mi się, że jak ktoś kogoś lubi to lubi go zawsze i bez względu na wszystko. Nie z żalu, mody czy na chwile. Nie pod presją tłumu. Jeszcze raz powiem że nie chcę uogólniać ale myślę że jeśli ktoś faktycznie go lubi to nie czuje że przemawiam właśnie do niego. Takie moje zdanie.
No one sings me lullabies
And no one makes me close my eyes
No one speaks
And no one tries
And no one flies around the sun

Offline blackvarnish

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
    • twitter
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #164 dnia: Września 20, 2010, 11:03:14 pm »
0
Masz rację. Myślę, że wielu ludziom dopiero ta śmierć otwarła oczy. Nie ma co ukrywać, to tej pory (jego śmierci) karmiono nas tabloidowymi plotkami(ta o Merricku i komorze tlenowej etc), więc nic dziwnego, że w mniemaniu ludzi był dziwakiem. Dopiero ta wiadomość z 25 czerwca skłoniła część osób do wystukania w googlach 'Michael Jackson' i poczytania o nim. I tutaj mówię o zwykłych szarych ludziach (bo moja historia właśnie tak się przedstawia ;-)

Natomiast, jeśli miałaś w poście na myśli mass media to to już jest inna sprawa. Wiadomo, każdy chce zarobić i wychwala go pod niebiosa, a 2 tygodnie wcześniej wyśmiewano się z niego (autentyczny przykład z pewnego dwutygodnika). Na śmierci kogoś pokroju Michael'a Jackson'a można zarobić sporą sumę. Nic dziwnego, że już chyba każdy polski tv show miał swój program poświęcony MJ'owi.

Jak najbardziej podzielam Twoje zdanie :)
This is the world we live in
And these are the hands we're given
Use them and let's start trying
To make it a place worth living in.

 

George Michael

Zaczęty przez sunsetstrip

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5171
Ostatnia wiadomość Lipca 20, 2017, 08:24:23 pm
wysłana przez sunsetstrip