Autor Wątek: Metallica  (Przeczytany 219691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Respect: +1
    • http://
Metallica
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 04, 2005, 09:11:26 pm »
0
st.anger - album, który miał niby \"wrócia do korzeni\" tzn do cieżkiego grania. Nie wiem ale ja miałem mieszane uczucia jak go słuchałem. Podobno teraz Matallica my¶li nad wydaniem płyty z utworami które nie dostały sie na anger...zastanawiałbym sie czy to dobry pomysl, choa juz raz im sie to udało z re-load.                    

Solid Shake

  • Gość
Metallica
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 04, 2005, 11:35:17 pm »
0
re-load to nie były odrzuty z load,to była jedna sesja a nie chcieli robia czego¶ jak iluzjest. anger-do dzi¶ żałuje że to kupiłem oryginał w dniu premiery,tak jak VR:/                    

Anonymous

  • Gość
Metallica
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 08, 2005, 11:11:01 pm »
0
Metallica no coz trzeba znac .zespol ktory w swoim dorobku ma Lp ktore uwielbiam Right the Lihting ,Masters of pappets ...And justice for all jak i te ktore nie moge wysłuchaa do konca to st.enger i inne Lołdy                    

Offline JENDRAS

  • Patience
  • Wiadomości: 26
  • Respect: 0
Metallica
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 11, 2005, 09:59:00 pm »
0
Metallica była od zawsze jedn± zmoich uluboonych kapel (chociaż Deep Purple nikt nie przebije), nagrali wiele ¶wietnych płyt. Cóż St. Anger mógłby bya lepszy ale to że kupiłes oryginała to ja bym tego nie żałował. Moim zdaniem płytka jest słabsza od wczesniejszych ale nadal jest dobra jak na muzyke która teraz powstaje, St. Angera bardzo polubiłem i z mił± checi± go słucham. Denerwuje mnie wiara (nie mówe ze to wy) która mówi ze St. Anger jest do dupy tylko dlatego że Metallica zrobiła sie komercyjna. Cóż co do tego można sie zgodzia (chociaz nie w 100%), ale to co komercyjne nie musi bya złe no nież St. Anger jest dobra płyt± i Metallica nie ma co sie jej wstydzia...                    

Solid Shake

  • Gość
Metallica
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 11, 2005, 10:43:18 pm »
0
Cytuj
Metallica była od zawsze jedn± zmoich uluboonych kapel (chociaż Deep Purple nikt nie przebije), nagrali wiele ¶wietnych płyt. Cóż St. Anger mógłby bya lepszy ale to że kupiłes oryginała to ja bym tego nie żałował. Moim zdaniem płytka jest słabsza od wczesniejszych ale nadal jest dobra jak na muzyke która teraz powstaje, St. Angera bardzo polubiłem i z mił± checi± go słucham. Denerwuje mnie wiara (nie mówe ze to wy) która mówi ze St. Anger jest do dupy tylko dlatego że Metallica zrobiła sie komercyjna. Cóż co do tego można sie zgodzia (chociaz nie w 100%), ale to co komercyjne nie musi bya złe no nież St. Anger jest dobra płyt± i Metallica nie ma co sie jej wstydzia...
ale wiesz,ja nie pluje na st. anger dlatego że to komercha czy co¶-dla mnie ta płyta to po prostu dno i tyle                    

Offline JENDRAS

  • Patience
  • Wiadomości: 26
  • Respect: 0
Metallica
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 12, 2005, 04:24:16 pm »
0
Własnie o tym wiem, dlatego zaznaczy6łem w moim po¶cie że nie mówie o was żeby własnie nie było takich nie porozumien jak teraz. W koncu gust to gust, a jak juz wiadomo dla mnie ta płytka jest dobra :)                    

Offline Olaaa

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Metallica
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 19, 2005, 03:23:04 pm »
0
Ja nie powiedziałabym że Metallica to mój ulubiony zespól, ale miło jest mi czasem posłuchaa. W Nothing else matters zakochałam sie od pierwszego wejrzenia (usłyszenia :]). No i umiem zagraa caałe :D Troche mi to czasu zajeło ale było warto :] A tak pozatym bardzo podoba mi sie głos Jamesa. :]                    
Don\'t you cry tonight....:]

Offline Vermillion

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
    • http://www.madziazchicago.blog.pl
Metallica
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 10, 2005, 12:31:06 am »
0
No coz nie da sie nie znac tego zespolu.  Niestety nie slucham tego za bardzo lecz ich ostatnia plytka \"St. Anger\" przypadla mi nawet do gustu.  Mialam jechac na ich koncert ale sie zlozylo tak ze niestety nie pojechalam i sie bardzo zaluje.  Musze posluchac ich starszych kawalkow. :)                    
The hell is empty all the devils are here.
If there is no more room in hell, death will walk the earth.

szary

  • Gość
Metallica
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 20, 2006, 07:01:57 pm »
0
Dla mnie Metallica skończyła sie na "czarnym albumie". Wcześniejsze albumy są świetne

Solid Shake

  • Gość
Metallica
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 20, 2006, 09:40:10 pm »
0
Cytuj
Dla mnie Metallica skończyła sie na "czarnym albumie". Wcześniejsze albumy są świetne
błagam,powiedz że stała się komercyjna.Prooooosze:]

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Metallica
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 20, 2006, 09:59:06 pm »
0
nie lubię tego pojęcia wobec Mety :P trochę im się odbiło na psychice to wszystko kariera itp :P i wyszło jak wyszło :P wszyscy się czępiają St.Angera a ja lubię :] o!! :]

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Metallica
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 20, 2006, 10:07:13 pm »
0
Cytuj
(...) Metallica skończyła sie na "czarnym albumie"...
p*****e... To uważasz, że np "komercyjny" S&M jest bunch of shit? Hmmm spoko, nie powinienem sie czepiac.. niby wolność słowa, ale niech to będzie poparte jakąś wiedzą, or somethin' like that

Solid Shake

  • Gość
Metallica
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 20, 2006, 10:15:30 pm »
0
Cytuj
Cytuj
(...) Metallica skończyła sie na "czarnym albumie"...
p*****e... To uważasz, że np "komercyjny" S&M jest bunch of shit? Hmmm spoko, nie powinienem sie czepiac.. niby wolność słowa, ale niech to będzie poparte jakąś wiedzą, or somethin' like that
to jest ta najlepsza część dyskusji o nich :]

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Metallica
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 20, 2006, 10:44:36 pm »
0
^ którą zazwyczaj wywołują domorośli "metale" którzy zaczynali od nirvany i potem stwierdzili, że trzeba troche ciezej zaczeli sluchac metallici a potem juz tylko jakies behemothy czy uj wie co....

szary

  • Gość
Metallica
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 21, 2006, 11:27:14 am »
0
Cytuj
błagam,powiedz że stała się komercyjna.Prooooosze:]
oczywiście, jak najbardziej

 

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - Warszawa - 16.06.2010

Zaczęty przez Mike Patton

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 32339
Ostatnia wiadomość Marca 16, 2011, 09:44:25 am
wysłana przez balazianka