Autor Wątek: Metallica  (Przeczytany 222370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Metallica
« Odpowiedź #450 dnia: Listopada 12, 2008, 07:45:56 pm »
0
A to już Zqyx chyba gdzieś wrzucał.  :P

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Metallica
« Odpowiedź #451 dnia: Listopada 15, 2008, 08:10:51 pm »
0
wrzucał nawet tłumaczenie było ale nie dokładne ;)
Cytuj
Pytanie od Adama: zapytaj, dlaczego nie widzą potrzeby zremasterowania nowego albumu, jego brzmienie jest ewidentnie lepsze w wersji z Guitar Hero.

ADAM, co się dzieje!? (śmiech prowadzącego). Praca nad wersją do Guitar Hero różni się od pracy nad albumem, sam szczerze mówiąc nawet nie mam pojęcia na czym to polega. Do Guitar Hero wrzuca się pojedyncze, nagrane ślady poszczególnych instrumentów. Ta wersja nie jest masterowana. (Co za rzeczowa odpowiedź, za to wiemy kogo zabić za brzmienie ;) - przyp. Ugluk).

Nasuwa się pytanie po cholere  Rubin bawił się w mastering? :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 08:16:26 pm wysłana przez Slither »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Metallica
« Odpowiedź #452 dnia: Listopada 15, 2008, 08:27:05 pm »
0
Żeby było głośniej :D

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Metallica
« Odpowiedź #453 dnia: Listopada 15, 2008, 08:31:07 pm »
0
od głośności to ja mam taki suwak ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Metallica
« Odpowiedź #454 dnia: Listopada 15, 2008, 08:39:20 pm »
0
On może  nie miał ;)

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Metallica
« Odpowiedź #455 dnia: Listopada 15, 2008, 08:48:55 pm »
0
wiem nawet jak to zrobił: odpalił equalizer (taki jak w winampie) i przestawił wszystko na maksa :D

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Metallica
« Odpowiedź #456 dnia: Listopada 16, 2008, 10:20:46 am »
0
Mi to tam kompletnie nie przeszkadza. W ogóle nie zwracam na to uwagi. Album jest świetny i to się dla mnie liczy. Troszkę nie rozumiem ludzi, którzy przy każdej płycie doszukują się czegoś... Podobają im się starsze dokonania zespołu, to może niech sobie z nowymi dadzą spokój. Będzie lepiej dla ich zdrowia...

Springsteen

  • Gość
Odp: Metallica
« Odpowiedź #457 dnia: Listopada 16, 2008, 12:47:36 pm »
0
Ja  uważam że DM to świetna płyta -  nie wiem o co chodzi z tym masteringiem - mi nic na tej płycie nie przeszkadza - zdecydowanie mi ta płyta lepiej podeszła niż St.Anger - która jest według mnie najsłabszym ich albumem - teraz przynajmniej to brzmi jak Metallica a płyta przypomina mi w niektórych momentach And Justice For All i Load .

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Metallica
« Odpowiedź #458 dnia: Listopada 16, 2008, 02:43:18 pm »
0
DM ,płyta która nie wnosi nic nowego ...jest jak dla mnie  po prostu nudna,akt desperacji po St.Anger.Gdy by jej nie nagrali też by się nic nie stało....to co jest niej ,było na lepszym poziomie na poprzednich płytach.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Metallica
« Odpowiedź #459 dnia: Listopada 16, 2008, 03:14:58 pm »
0
Mi w DM przeszkadza tylko to że jak słucham jej bardzo głośno to niektóre dźwięki mi przeszkadzają(w wersji z GH już tego nie ma) a sama płyta jest zajebista. Nie rozumiem krytyki nad St.Anger dla mnie ta płyta jest genialna jedyna płyta której słucham w całości i nie przewijam żadnego kawałka, zgadzam się że Load i Reload jako płyty Metaliki nie wypadają już tak dobrze (choć gdyby te same kawałki nagrał ktoś inny były by oceniane o wiele lepiej) ale i tak znajduje w nich dobre strony(np takie jak Until I Sleeps czy Devil's Dance),  jak chcecie zespołu który zawsze nagrywa to samo to odsyłam do ACDC, nie chce drugiego Master of Puppets czy Kill'em All bo tego się już nie da powtórzyć  i każda próba będzie śmieszna.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Metallica
« Odpowiedź #460 dnia: Listopada 16, 2008, 07:17:01 pm »
0
no ale niestety wydaje mi sie, że taka próbę podjęli, nie słuchałem co prawdda jeszcze całości, ale to co słyszałem na to wygląda
a najbardziej ich cenię własnie za odwagę przy Black Album, Load, St. Anger, chociaż to ostatnie, choć zajebiste, zdaje sie być trochę zrobione "na miarę czasów" niumetalowych

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Metallica
« Odpowiedź #461 dnia: Listopada 16, 2008, 09:05:32 pm »
0
Making of Death Magnetic:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=y2VZ755DG0k&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=y2VZ755DG0k&amp;feature=related</a>

pierwsza z 12 części, dalsze nietrudno znaleźć. 

Springsteen

  • Gość
Odp: Metallica
« Odpowiedź #462 dnia: Listopada 17, 2008, 05:32:15 pm »
0
 Lubię klasyczne klimaty heavy metalowe - jeżeli chodzi o trash to tylko Metallicę lubię , bo zawiera w sobie elementy starego dobrego heavy metalu w rozwiniętej ostrzejszej formie - a w płycie St.Anger - Metallica nie brzmi jak Metallica - nie twierdzę że ta płyta jest słaba - ale po prostu mi osobiście się nie podoba .
A Death Magnetic jest dobrą płytą - dawno nie słyszałem tak dobrego metalu - wokół tyle papki numetalowej  zwykłego  pieprzenia w gary i krzyku w stylu rżniętej świni  - a ta płyta jest nielicznym wyjątkiem - choć nie twierdzę również że wniosła coś nowego niespotykanego jak np. może się to udać Chinese - ale po prostu odświeżyła to co dobre i o to w przypadku zespołu niemłodego jakim jest Meta mi chodzi.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34709
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Metallica
« Odpowiedź #463 dnia: Listopada 19, 2008, 08:05:46 am »
0
Q: You guys have an uneasy history with Guns n’ Roses. Have you heard Axl Rose’s new record? Do you even care?

A: I’ll certainly listen to it. But I haven’t lost sleep waiting for it. I thought we took a long time to make an album. But you know he’s late for everything so it makes total sense. We saw him play at a festival in Germany two years ago. He’s a good frontman. He’s eccentric, but all artists are. If they don’t show that they’re quirky, they’re lying to you. They’re either pretending they’re not or they’re pretending they’re an artist.

Hetfield o Axlu ( z forum htgth - z jakiejś tam gazety)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

SSolid

  • Gość
Odp: Metallica
« Odpowiedź #464 dnia: Listopada 19, 2008, 09:52:23 am »
0
no to w kolko to samo

 

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - Warszawa - 16.06.2010

Zaczęty przez Mike Patton

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 32922
Ostatnia wiadomość Marca 16, 2011, 09:44:25 am
wysłana przez balazianka