Autor Wątek: Metallica  (Przeczytany 222267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SSolid

  • Gość
Odp: Metallica
« Odpowiedź #405 dnia: Września 21, 2008, 01:26:20 pm »
0
Nie podoba mi sie po prostu ta akcja bo sie na nia nacialem juz raz i styknie.Tyle o tym.

Bo gapa jesteś i tyle :P

oni wlasnie wtedy nie mieli drugich edycji ale mniejsza o to.


Coraz wiecej ludzi mowi ze rip z gh3 jest "duzo" lepszy jakosciowo. Sluchal ktos tego? Bo cos dzwiekowcy z mety spierdolili ponoc bo chcieli zebybylo glosniej

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Metallica
« Odpowiedź #406 dnia: Września 22, 2008, 12:28:55 pm »
0
No niestety spierdolili i to zdrowo, oczekuje jakiejs reedycji plyty bo sie wkurwie jeszcze bardziej. Tak zajebista plyta a tak zjebana w produkcji. The day..... z CD nie da sie sluchac tak trzeszczy. Jakos dzwiek pierdzacych gitar mnie nie podnieca zbytnio. Dziwne ze taki zespol sobie na to pozwolil, chyba ze ktos im album puscil do zatwierdzenia przez telefon. Amatorka i tyle, jak kazda dobra plyta mety DM ma do dupy brzmienie i dolacza do grona MOP, RTL. Wersja GH jest ok, jest wrecz za cicho zrobiona ale nie ma efektu przesterowania.

Offline Daktyll

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 275
  • Respect: 0
Odp: Metallica
« Odpowiedź #407 dnia: Września 22, 2008, 12:33:30 pm »
0
aaa dobrze, ze kupilem ta najtansza edycje:), wydałbym dwa razy wiecej za ta sama spieprzona plyte:)

SSolid

  • Gość
Odp: Metallica
« Odpowiedź #408 dnia: Września 23, 2008, 12:14:23 am »
0
wersja z gh3 jest cichsza bo przez to naglosnienie wlasnie cd poleglo. Nie pamietam szczegolow i jestem zbyt pijany zeby tlumaczyc ale tak jest.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Metallica
« Odpowiedź #409 dnia: Września 23, 2008, 05:14:31 pm »
0
Metallica otrzymała jedną z dziewięciu nominacji do Rock and Roll Hall of Fame. Nominowani są również Jeff Beck, Chic, Wanda Jackson, Little Anthony and the Imperials, Run D.M.C., The Stooges, War i Bobby Womack. O tym kto z nich zostanie 4 kwietnia 2009 wprowadzony do  Rock and Roll Hall of Fame dowiemy się na początku roku 2009, kiedy to po raz pierwszy od 12 lat impreza będzie miała miejsce w Cleveland, kolebce Rock and Roll Hall of Fame. Prawdopodobnie będzie to pięciu spośród dziewięciu nominowanych artystów.

SSolid

  • Gość
Odp: Metallica
« Odpowiedź #410 dnia: Września 23, 2008, 05:35:37 pm »
0
chic? wtf

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Metallica
« Odpowiedź #411 dnia: Września 23, 2008, 05:44:35 pm »
0
Ja na pewno nie mam pojęcia. Zresztą z tych nominowanych to najbardziej znam Metallicę, Becka, The Stooges oraz kojarzę Run D.M.C (tak w ogóle to nie jest jak nazwa wskazuje Rock and Roll Hall of Fame? I co robi tam zespół hip - hopowy?).

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Metallica
« Odpowiedź #412 dnia: Września 23, 2008, 06:39:09 pm »
0
Taa, a w pierwszej fazie głosowania z takimi tuzami jak wyżej zostały wymienione odpadło Bon Jovi. Dla mnie to kpina z Rock n Roll Hall of Fame...  :???:

A żeby nie offtopować to powiem tylko, że narazie sie wstrzymam z wysłuchaniem całego DM. The Day skutecznie mnie odrzucił... :/


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Metallica
« Odpowiedź #413 dnia: Września 23, 2008, 06:41:21 pm »
0
słucham wersje z GH3 i... jest duża różnica, jakbym nowej płyty słuchał

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Metallica
« Odpowiedź #414 dnia: Września 23, 2008, 08:55:03 pm »
0
kojarzę Run D.M.C (tak w ogóle to nie jest jak nazwa wskazuje Rock and Roll Hall of Fame? I co robi tam zespół hip - hopowy?).

Może wkręcili aię tam dzięki Walk This Way sygnowanemu jako "Run D.M.C feat. Aerosmith" ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

SSolid

  • Gość
Odp: Metallica
« Odpowiedź #415 dnia: Września 24, 2008, 12:01:44 pm »
0
Taa, a w pierwszej fazie głosowania z takimi tuzami jak wyżej zostały wymienione odpadło Bon Jovi.
no to przeciez dobrze

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Metallica
« Odpowiedź #416 dnia: Września 24, 2008, 03:42:39 pm »
0
Taa, a w pierwszej fazie głosowania z takimi tuzami jak wyżej zostały wymienione odpadło Bon Jovi.
no to przeciez dobrze

 :???:  ...temat na inną dyskusje.



Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Metallica
« Odpowiedź #417 dnia: Października 04, 2008, 08:59:28 pm »
0
Jak ktoś ma problem z dźwiękiem nowej płyty, to tu może podpisać petycję, która być może skłoni twórców do zremasterowania płyty lub ponownego miksu.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Metallica
« Odpowiedź #418 dnia: Października 04, 2008, 09:42:44 pm »
0
. A już narzekanie Solida na to, że mamy możliwośc kupienia jej w niższej cenie... masz wybór, są trzy wersje dostępne w sklepach. BTW, prawie wszystkie płyty Mety można teraz kupić w MM za ok 36zł. Czy to źle???
Nie podoba mi sie po prostu ta akcja bo sie na nia nacialem juz raz i styknie.
Sama akcja ok dla kogos kto nie ma kasy a nie chce piracić, ale juz zaklejanie ceną w Media Markt tej nalepki "zagraniczna płyta polska cena" (czy jak to tam sie nazywa, no bo przecież zaklejone było) to juz zwykłe lecenie sobie w *****

k***a, niby te wszystkie dźwieki juz gdzieś były zagrane, każdy fragment z The day... gdzieś juz był  (Fade to black, One) to to ......fajne jest;]
meczę na Youtube non stop
czekam az kupię

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Metallica
« Odpowiedź #419 dnia: Października 05, 2008, 01:05:07 pm »
0
Dałem DM kolejną szansę i muszę powiedzieć, że się uzależniłem :D Nie mogę teraz słuchać czego innego. Wypierdoliłbym z płyty 2 ostatnie piosenki ale pierwszych 8 kopie dupę. Aż dziw bierze bo nigdy nie mogłem się przegryźć przez Metallikę ale chłopaki na serio dali radę z tą płytą :D
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

 

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - Warszawa - 16.06.2010

Zaczęty przez Mike Patton

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 32912
Ostatnia wiadomość Marca 16, 2011, 09:44:25 am
wysłana przez balazianka