Autor Wątek: Feel  (Przeczytany 12012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Feel
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 22, 2011, 08:47:24 pm »
0
A ja nie... ale chodzi bardziej o to, że on ma się za rockmana a nim ni ejest. chodzi o to, że gdy on tak mówi, to wtedy te nastolatki, które tego słuchają myślą, że słuchają rocka, a to gówno prawda. Po prostu sa okłamywane. a jezeli chodzi o wątek Slash w tym temacie to jest to śmieszne i żenujące. i przepraszam, że się tutaj na ten temat wypowiedziałem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Feel
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 22, 2011, 08:55:54 pm »
0
Ale zwróćmy uwagę, że on ma technicznych kilku i resztę zespołu więc to nie aż takie kokosy jak się wydaje :P

a co do rockmana, to ja też się uważa, bo słucham głównie rocka, może on tez tak uważa ;) przecież nigdy chyba nie powiedział, że Feel to rockowy zespół i że grają rocka... a jeśli jest inaczej to wtedy się popastwicie xD

mnie też bawi kwestia Slash'a. Dla mnie to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli rocka, a to że zagrał sobie z jakimiś gwiazdkami itp. to już kwestia jego osobistych sympatii. Nie pochwalam, ale no cóż... nikogo nie chce potępiać. mam do niego szacunek za to czego dokonał i czego dokonuje na swoich albumach. i się zagalopowałem. sorki ;)