Autor Wątek: Męskie Granie  (Przeczytany 108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5022
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Męskie Granie
« dnia: Czerwca 11, 2024, 12:59:42 pm »
0
Nowy singiel już jest:
Error 404 (Not Found)!!1

Wspieracie inicjatywę, obserwujecie ten niesłabnący od kilku lat fenomen promujący polską muzykę?

Chociaż jeszcze nie udało mi się być na żadnym z koncertów Męskiego Grania to festiwal ten i jego ideę uważam za świetną, przez co wiele perełek polskiej muzyki zyskuje drugą młodość.

...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
  • Respect: +949
Odp: Męskie Granie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 11, 2024, 02:25:19 pm »
0
Samą inicjatywą nigdy, jakoś szczególnie się nie interesowałem, ale przez te lata powstało dosyć sporo fajnych singli. Sam mam płyty z 2010 i 2011 roku. Pamiętam, że już pierwszy singiel mnie mocno ujął tym takim garażowym graniem, chodzi oczywiście o wstęp i na początku bardziej mi się kojarzył z reklamą piwa, w kolejnym roku kolejny singiel z taką surową gitarą wtedy myślałem, że w każdym kolejnym roku będzie singiel z takim graniem, no i rozczarowanie bo singiel z Nosowską i Dyjakiem był w zupełnie innym klimacie. W kolejnych latach jednak pojawiło się przynajmniej kilka innych fajnych nagrań chociażby "Początek", ale to już nie było to samo co dwa pierwsze single. Singiel z tego roku też bardzo fajny.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Męskie Granie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 11, 2024, 03:14:06 pm »
0
Inicjatywa wypromowała paru muzyków (fajnych jak Daria i miernych jak Podsiadło) i jeszcze ze 2-3 lata temu było to fajne zjawisko, Mam jednak wrażenie, że trochę zaczyna na to brakować pomysłu.

Hymny zawsze mieli fajne, większość mam na swojej playliście, a takie "Supermoce" to moje dzieciaki odsłuchały z milion razy. Też nigdy nie byłem na żadnym koncercie bo bilety znikają jak świeże bułeczki, a ja mam zwykle inne priorytety koncertowe. Może kiedyś trafię.


Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Męskie Granie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2024, 02:10:09 pm »
0
Podsiadło to się chyba wypromował w Idolu czy innym Mam Talent.

Samo męskie granie to jest takie meeeeh. Mogę wam z zamkniętymi oczami podać lineup na przyszły rok, bo to ciągle te same mordy.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Męskie Granie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2024, 07:32:51 pm »
+1
Jako, że nie przepadam w większości za obecna polską muzyką, to kompletnie nie rozumiem fenomenu tych koncertów.