Autor Wątek: Linkin Park  (Przeczytany 33633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • szyderca?
  • Respect: 0
    • BASH- biblia szyderców
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 12, 2007, 11:58:37 pm »
0
caly ten nu metal to syf a jak sie to jeszcze polaczy z hip hopem to zal dupe sciska imo sa tragiczni...
-idziesz na melanż?
-nie, muszę być w domu o ósmej

Offline Queen of Sorrow

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 13, 2007, 06:35:59 am »
0
To oni kiedykolwiek mieli coś wspólnego z "ciężkim graniem"?
as water spins in circles twice
spiders, snakes and the little mice
get twisted around and tumble down
when Nature calls we all shall drown

guest211

  • Gość
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 15, 2007, 01:09:44 pm »
0
I po chorzowskim koncercie... Znalazłem mini reckę:

http://www.linkintheory.info/index.php?option=com_content&task=view&id=609&Itemid=1

"xerolp---> gdyby jeszcze fani PJ mieli takiepodejście ;/ ludzi se siedzieli pod bramką i palili se ;/ zamiast się ruszyć gdzieś i pozwolić innym oglądać... wkurzyłam sie nieźle"  :lol:

---

Osobiście nie byłem, transport bym miał za psie pieniądze (kumpel z bratem samochodem) ale na bilet już nie. :/

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 15, 2007, 01:44:20 pm »
0
Moim zdaniem puszczenie Linkin przed Pearl Jam to w ogóle nietrafiony wybór. Zupełnie inne klimaty i było to widac bo fanach. Podział na dwie grupy był od razu widoczny. Ja tam do nich nic nie mam i nawet przetrzymałam 2 pierwsze piosenki ale później każda następna wydawała mi się taka sama i strasznie się wynudziłam. Ale fanom Linkin na pewno bardzo się podobało. Szkoda tylko,ze po ich występie nie wycofali się od razu tylko zaczęli wylazic jak juz Pearl Jam zaczal grac. To było dopiero wkurzające...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 15, 2007, 01:51:57 pm »
0
To było dopiero wkurzające...

I to bardzo... Tak jak w sumie było mi to obojętne przed koncertem, to tym supportem jestem "troszkę" rozczarowany. Mam nadzieję, że następnym razem bardziej sensowniej dobiorą support.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 21, 2007, 03:03:24 pm »
0
Gdyby nie ten oto mały "incydent", mogliby jak dla mnie sprzątnąć Linkin Park na zawasze z rockowej sceny muzycznej  ;) :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vZnq6bDdP_c" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=vZnq6bDdP_c</a>


Reszty panów chyba nie trzeba przedstawiać :D.

LP jako support Pearl Jam był katowaniem mego słuchu porcją pseudo-metalu, na który połowa widowni (o zgrozo!) przybyła... ::)

guest211

  • Gość
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 21, 2007, 09:26:38 pm »
0
LP jako support Pearl Jam był katowaniem mego słuchu porcją pseudo-metalu, na który połowa widowni (o zgrozo!) przybyła... ::)

Też mam ich w dupie ale gdyby nie ta połowa widowni nie mielibyście zapewne PJ a napewno nie na stadionie chorzowskim. A tak dwie pieczenie zostały upieczone na jednym ogniu, jedni i drudzy zadowoleni, można iść do domu. Możecie mieć tylko żal do organizatorów o to, że w pogonii za zyskiem zawiedli (podobno za dużo wpuścili ludzi na płytę?)

 

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 21, 2007, 09:28:34 pm »
0
Też mam ich w dupie ale gdyby nie ta połowa widowni nie mielibyście zapewne PJ a napewno nie na stadionie chorzowskim.

Ale byśmy mieli Pearl Jam w Spodku i byłoby to 100 razy lepsze rozwiązanie.  Ale cóż... Było, minęło...

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 23, 2007, 11:58:28 am »
0
LP jako support Pearl Jam był katowaniem mego słuchu porcją pseudo-metalu, na który połowa widowni (o zgrozo!) przybyła... ::)

Też mam ich w dupie ale gdyby nie ta połowa widowni nie mielibyście zapewne PJ a napewno nie na stadionie chorzowskim. A tak dwie pieczenie zostały upieczone na jednym ogniu, jedni i drudzy zadowoleni, można iść do domu. Możecie mieć tylko żal do organizatorów o to, że w pogonii za zyskiem zawiedli (podobno za dużo wpuścili ludzi na płytę?)


niestety, ale to niezaprzeczalny fakt...połowa widowni to fani LP i koncert na pewno nie odbył by się na stadionie, gdyby nie ten support...sama byłam zdziwiona, że PJ będzie występować na śląskim... :unsure:...no cóż, było minęło... ;)

guest211

  • Gość
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 07, 2009, 02:12:03 pm »
0
Napisałem kiedyś tu wcześniej że "mam ich w dupie". Pewno pod wpływem ich ostatniej płyty z 2007 bo pierwsze dwie były super. Zmieniam zdanie.

Cytuj
Karolina z Gdańska jest osobą niezwykle wrażliwą, a swoje uczucia przelewa na papier przepięknie ubierając je w słowa. Karolina dzielnie walczy z nieustępliwym rakiem kości. W chwilach zwątpienia, ale także w chwilach "mobilizacji" sił przeciwko chorobie, pomaga jej muzyka Linkin Park.

Karolina przysłała do Fundacji poruszający list, którego właściwym adresatem był Chester z grupy Linkin Park. Tak poznaliśmy największe marzenie Karoliny - spotkać się z chłopakami z zespołu i zobaczyć na żywo ich koncert. Niestety, okazało się, że w najbliższym czasie nie planują koncertów w Europie, a przelot do Ameryki jest na razie niemożliwy ze względu na stan zdrowia nastolatki. Jednak dla Fundacji Dziecięca Fantazja nie ma rzeczy niemożliwych. Ponieważ zależało nam na czasie, postanowiliśmy poprosić zespół o nagranie kilku słów dla naszej podopiecznej oraz, ewentualnie, zadedykowanie jej jednego z wykonywanych utworów. Przetłumaczony list przekazaliśmy managerowi zespołu, a on kazał nam cierpliwie poczekać.

Poruszeni listem Karoliny członkowie Linkin Park przygotowali dla niej niesamowitą niespodziankę. W pierwszej części materiału muzycy opowiadają o swoich planach i projektach na najbliższą przyszłość, a także życzą Karolinie jak najszybszego powrotu do zdrowia. Jednak najbardziej wzruszający moment to załączone nagranie z koncertu, podczas którego muzycy zadedykowali nastolatce jedną z ulubionych piosenek Karoliny - "In The End". Refren wykrzyczany razem z amerykańską publicznością miał "dotrzeć aż do Polski". A wszystko po to, aby poprawić Karolinie nastrój i zapewnić ją, że myślą o niej.

Prezentacja nagrania, na którą Karolina zaprosiła najbliższych przyjaciół, odbyła się w gdańskim kinie Kameralne. Do kina "wesoła paczka" dojechała białą limuzyną. Roześmiani i nie przestający żartować młodzi ludzie spoważnieli po pierwszych dźwiękach muzyki. Nie spodziewali się tak osobistego nagrania, ani tak olbrzymiego zaangażowania muzyków zespołu. Nikt nie starał się nawet ukryć łez wzruszenia, a Karolinie trudno było uwierzyć, że to wszystko naprawdę dla niej. Piosenki Linkin Park, które do tej pory pomagały jej w walce z chorobą, teraz z podwójną mocą będą dodawać Karolinie otuchy w chwilach gorszego samopoczucia.

Trudno nam ubrać w słowa wdzięczność za gest muzyków i managera Linkin Park. Serdecznie dziękujemy także panu Andrzejowi Puszkiewiczowi z kina Kameralne oraz panu Henrykowi Kulasowi, który po raz kolejny już użyczył Fundacji limuzyny.

Realizowanie fantazji, które zależą od dobrej woli wielu osób jest niezwykle dopingujące. O ile łatwiej jest spełniać marzenia dzieci ze świadomością, że można liczyć na pomoc wielu, wielu osób. Za muzykami Linkin Park mówimy "Karolina, wielkie dzięki dla Ciebie!" za uświadomienie nam wszystkim, ile warta jest bezinteresowna pomoc.

Od 2004 roku Fundacja Dziecięca Fantazja spełniła ponad 950 marzeń i fantazji nieuleczalnie chorych polskich dzieci.

Fundacja Dziecięca Fantazja, Polska
www.f-df.pl
kamila@f-df.pl


Tak było w 2004 roku. Sytuacja tej dziewczyny w 2007 wyglądała tak - http://www.f-df.pl/spelnione_szczegoly.php?numer=301 Nie mam pojęcia (bo niby skąd) czy ona jeszcze żyje.

Klipy są właśnie z 2004, dopiero teraz zostały wrzucone na profil Coalition for Kids International - z tą organizacją współpracuje Fundacja Dziecięca Fantazja

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eCOhnoE7wuo" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=eCOhnoE7wuo</a>
całość
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-z--to7oaxQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=-z--to7oaxQ</a>
fragment

SZACUNEK

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Linkin Park - ma jeszcze cos wspolnego z ciezkim brzmieniem?
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 07, 2009, 02:17:15 pm »
0
bardzo lubie ten utwor - piekny gest z ich strony ze to dla Polki zrobili

wielkie brawa, az mnie ciary przeszly jak sluchalem
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Linkin Park
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 20, 2012, 12:41:34 pm »
0
Zacznę tylko od tego, że jestem wielkim fanem pierwszych dwóch krążków zespołu.
Fajny dali też koncert (choć w pełnym słońcu) przed Pearl Jam w 2007.
Jednak obok tego co wyprawiają panowie od tamtego czasu nie mogę przejść obojętnie.
Ostatni singiel z nadchodzącego krążka pokazuje tylko, że nawet tak młody dobrze zapowiadający się zespół może zabłądzić i pójść w prostaki pop-elktro-rock i nawet nie wiem do jakiego odbiorcy- z pewnością nie do fanów pierwszych płyt.
Fatalne połączenie, proste dźwięku, brak przewodnich gitar i kopa w wokalu, czyli wszystkiego co było fajne w tym zespole.
Ostatnio w radio usłyszałem "Faint" i aż mi się łezka zakręciła na myśl o tak fajnym zespole i cieniu, który pozostał dzisiaj.
Wiem, że muzycy czuja się wyzwoleni i dobrze im w skórze transformersów, ale tak jak 9 lat temu pojechałbym z miejsca na ich koncert,
to przez nich w tym roku ominę Orange w W-wie.
Może macie odmienne zdanie?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 20, 2012, 12:48:11 pm »
0
Scaliłem wątki :)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 04, 2014, 10:30:09 am »
0
Ej wiecie CO? Wygrałem bilet na LINKIN PARK na jutro :P

Ktoś z Was idzie? :D
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Linkin Park
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 04, 2014, 10:58:52 am »
0
jak?  :facepalm:
rozdawali za darmo?