Autor Wątek: Led Zeppelin  (Przeczytany 139709 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #375 dnia: Września 27, 2008, 09:51:47 am »
0

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6427
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #376 dnia: Września 27, 2008, 10:25:06 am »
0
No to teraz tylko czekam cierpliwie na nowy krążek Led Zeppelin. Żeby tylko mnie nie zawiedli. chciałbym usłyszeć porządnego Hard Rocka.
ehhh
nie mogę się doczekać  8)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #377 dnia: Września 27, 2008, 10:50:20 pm »
0
jak będą koncerty w Europie, to na pewno się wybiorę  :) a co do nowego materiału mam pewne obawy, ale mam nadzieję, że się nie zawiodę  ;) w dwójkę Plant i Page także dobrze sobie poradzili 10 lat temu, więc teraz ten 'comeback' może podsycać jedynie apetyt fanów na porządne hardrockowe danie  :D

Offline AxlR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • GNR Site
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #378 dnia: Września 29, 2008, 03:45:22 pm »
0

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #379 dnia: Września 30, 2008, 11:07:52 am »
0
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #380 dnia: Października 11, 2008, 01:41:11 pm »
0


nowy nr gg : 12071320

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #381 dnia: Października 11, 2008, 02:32:58 pm »
0
To już lekki zal...

Bez Planta to to juz naprawde nie jest LZ:/

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #382 dnia: Października 12, 2008, 02:57:46 pm »
0
jak dla mnie będzie to profanacja nazwy zespołu, jestem zniesmaczona faktem, ze Page podejmuje takie kroki... :ph34r: mamona, wszystko dla mamony...bleeeee

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6427
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #383 dnia: Października 13, 2008, 08:06:43 pm »
0
k***a mać !!!!!!!
Ale jestem wkurwiony. co oni sobie myślą??
nie pójdę na ich koncert i nie kupie płyty.

 :angry:
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #384 dnia: Października 13, 2008, 08:08:55 pm »
0
Ja powiem tak... nie powinni występować jako Led Zeppelin w tym składzie... ale akurat tego pana lubię bardzo i hmm no jestem ciekaw co tam pokażą ale proszę... nie jako LZ...

BTW:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C2EtqehxYpo&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=C2EtqehxYpo&amp;feature=related</a>
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2008, 08:14:18 pm wysłana przez Witek »

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #385 dnia: Października 18, 2008, 05:41:18 pm »
0
jak dla mnie będzie to profanacja nazwy zespołu, jestem zniesmaczona faktem, ze Page podejmuje takie kroki... :ph34r: mamona, wszystko dla mamony...bleeeee

A to co robi Axl to co niby jest ? Tak samo Brian May z Queen. W każdym z tych trzech zespołów jest inna sytuacja ale nie powinni występować dalej pod dawymi nazwami. Axl ma tylko prawa do nazwy, ale dla wielu fanów oldGN'R szmaci legende tym co teraz nagrywa. I ja też tak myśle, niech sobie nagrywa ale jako AXL ROSE. Brian May też nie powinien dalej grać jako Queen. Freddie zszedł, basista sie zmył, po co to ciągnąć ? A jeśli Page postąpi tak jak jest napisane to też zeszmaci legende, a po za tym koncert z Londynu z zeszłego roku, w moim odczuciu, lekko mówiąc mu nie wyszedł, więc po co on jeszcze na scene sie pcha ? Ale jak widać dla kasy Ci ludzie zrobią wiele.
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #386 dnia: Października 18, 2008, 07:28:07 pm »
0
Uważam że zespół bez swojego rdzennego wokalisty traci 50% mocy :P. Dlatego też niektórzy powinni zmienić nazwę, a tym bardziej Zeppelini, oni bez Planta tracą właśnie te 50% i nie powinni się tak nazywać, chociaż ich jest 3 a w gunsach jest jedynie AXL, który zawładnął jakże legendarną nazwe Guns 'N Roses.
Queen jednak zmienił nazwe bo dodali +Paul Rogers, i nie jest oficjalnie członkiem Queenu, także tutaj można dyskutować

btw. jak nie ma wokalisty to takie zespoły powinny kończyć kariere, bo troche śmiesznie wygląda
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 07:32:17 pm wysłana przez chevantonGNR »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #387 dnia: Października 18, 2008, 07:56:16 pm »
0
Uważam że zespół bez swojego rdzennego wokalisty traci 50% mocy :P.

Niekoniecznie - patrz Iron Maiden.

Choć akurat w przypadku Led Zeppelin akurat bez kogoś z dwójki: Plant - Page nie powinien występować, bo nie oszukujmy się, ale t oz nimi się ten zespół głównie kojarzy.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #388 dnia: Października 18, 2008, 09:59:35 pm »
0
jak dla mnie będzie to profanacja nazwy zespołu, jestem zniesmaczona faktem, ze Page podejmuje takie kroki... :ph34r: mamona, wszystko dla mamony...bleeeee

A to co robi Axl to co niby jest ? Tak samo Brian May z Queen. W każdym z tych trzech zespołów jest inna sytuacja ale nie powinni występować dalej pod dawymi nazwami. Axl ma tylko prawa do nazwy, ale dla wielu fanów oldGN'R szmaci legende tym co teraz nagrywa. I ja też tak myśle, niech sobie nagrywa ale jako AXL ROSE. Brian May też nie powinien dalej grać jako Queen. Freddie zszedł, basista sie zmył, po co to ciągnąć ? A jeśli Page postąpi tak jak jest napisane to też zeszmaci legende, a po za tym koncert z Londynu z zeszłego roku, w moim odczuciu, lekko mówiąc mu nie wyszedł, więc po co on jeszcze na scene sie pcha ? Ale jak widać dla kasy Ci ludzie zrobią wiele.

rozpatrujesz trzy różne przypadki, nie biorąc pod uwagę jak diametralnie się one między sobą różnią... w przypadku Queen'ów i Zeppelinów mamy do czynienia ze zmianą wokalisty, będącym tak naprawdę fundamentem danej kapeli; Led Zeppelin to dla wielu duet Plant&Page, nierozerwalny, wręcz symbiotyczny...użyłeś złego porównania, chociaż dla mnie Gunsi bez Slasha to już nie to samo, ale Slash bez z Axl'a  tym bardziej nie mógłby pozostać pod szyldem  Guns N'Roses  (i tutaj jest analogia do sytuacji LZ)...ponadto w przypadku kapeli o takiej historii oraz sławie nazwa powinna pozostać niczym monument! projekt Queen z Rogersem to tez troszkę inna para kaloszy, bo z tego co mi wiadomo, nie występują oni oficjalnie jako "Queen"....
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 10:02:40 pm wysłana przez rose84 »

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Led Zeppelin
« Odpowiedź #389 dnia: Października 18, 2008, 10:26:58 pm »
0
Napisałem dlatego , że w przypadku każdego z tych zespołów sytuacja jest inna.

Co do GN'R to już nie jest Guns N' Roses i każdy to wie, to co nagrywa teraz Axl to jest śmiech na sali w porównaniu ze starymi płytami, nawet po takiej zabawie jak Survivor widać, że ludzie wolą w większości stare kawałki (The Blues już poleciało, a i widać, że na ChD sporo głosuje). A prawda jest taka, że może i te nowe piosenki są ok, ale nie mają one w sobie ducha Guns N' Roses, tylko są indywidualnym tworem Axla, który potrzebował tylko muzyków, którzy zrealizowali by jego wizję. Axl szmaci dawne GN'R, on ten zespół postrzega jako dzieło swojego życia, ale teraz pozostała po nim tylko nazwa którą przywłaszczył sobie za pieniądze.

Co do Queen to używają teraz nazwy Queen+Paul Rodgers, moim zdaniem Brain May nie powinien tego robić. Po choloere ? Nie mógł nagrać płyty Brian May+Paul Rodgers ? Wszyscy robią to tylko dla kasy. Page tak samo (o ile rzeczywiście tak postąpi).

Opisane przypadki nieco sie różnią, ale łączy je to samo, chęć zarobienia forsy.
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

 

Greta Van Fleet, czyli reinkarnacja Led Zeppelin

Zaczęty przez Platypus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33960
Ostatnia wiadomość Czerwca 12, 2021, 11:39:12 am
wysłana przez Bender