Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 849090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4020 dnia: Lutego 03, 2017, 11:53:15 pm »
0
To nie jest stare? Cave tam występował chyba w 2013, a Open'er nic nie ogłaszał ostatnio.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4021 dnia: Lutego 03, 2017, 11:55:23 pm »
0
@Hubik pewnie, że stare, chyba, że Rihanna znowu będzie grała zaraz po Opku ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4022 dnia: Lutego 03, 2017, 11:56:56 pm »
0
Poza tym, piszą, że Cave występuje 4 lipca, a w tym roku Open'er jest 28.06-1.07.2017.

Ok, to czekamy dalej na ogłoszenie jego koncertu przez Live Nation.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4023 dnia: Lutego 03, 2017, 11:57:54 pm »
0
ok sory nie widzialem tam zadnych dat... macie racje
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4024 dnia: Lutego 04, 2017, 01:17:16 pm »
0
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4025 dnia: Lutego 04, 2017, 05:43:05 pm »
0
Czyli Zqyx jedzie do Wrocka?:>

Zdecydowane może! ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4026 dnia: Lutego 06, 2017, 02:48:26 pm »
0
taka info do tych co chciecieliby na Aerosmith: widzę że sa dostępne bilety na stronie, zarówno GC EE jak i GC.

Post Merge: Lutego 06, 2017, 04:10:29 pm
Przy okazji pytanie do tych którzy byli już na GC na koncertach na stadionach/halach
jak to wygląda w praktyce - czy jest tam duży ścisk czy organizatorzy dbają raczej o komfort i nie wpuszczają tylu ludzi aby gnietli się potem jak sardynki w puszczce? Zaznaczam, że nie zamierzam stać pod sceną, ze względu na powyzsze - ale jak jest trochę dalej od sceny?
 
nie ukrywam, że wybieram się z osobą która nie słucha rocka, nie chciałbym aby się zraziła...

Mam też pytanie o kwestie sanitarne - czy są tam toalety na środku stadionu/hali?

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 04:10:29 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4027 dnia: Lutego 06, 2017, 04:27:58 pm »
+1
Nie ma komfortu. Jest ścisk, bo ludziom włącza się tryb "myślę tylko o sobie, a ja chcę jak najwięcej zobaczyć". Pod barierkami (zwłaszcza na GC) można niejednokrotnie pożegnać się z żebrami, więc jeśli jesteś gotowy spisać je na straty to się nie krępuj i bij na przód.
Przy barierkach na płycie jest nieco lepiej, ale to też zależy na kogo się trafi. Jak się trafi na koncertowe kamikadze, co bez względu na wszystko musi trzymać barierki to też można dostać z łokcia w zęby i stracić parę żeber ;)

Z tyłu płyty i GC też wszystko widać. I niejednokrotnie jest lepiej, bo nie trzeba w trakcie koncertu walczyć o przeżycie tylko delektować się chwilą :) Widać telebimy, wszystko słychać i w ogóle, jest nawet miejsce, żeby poskakać.

A poza tym to na koncertach jest za*ebiście, polecam :D

Toalety na pewno będą gdzieś ustawione, z zastrzeżeniem, że jak opuścisz swoje miejsce to możesz się już z nim pożegnać, zwłaszcza jeśli stoisz przy barierkach.

Ale dla mnie osobiście to sens całego życia i kiedyś na pewno będę wyglądać tak: ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 04:36:18 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4028 dnia: Lutego 06, 2017, 05:19:42 pm »
0
Canis_Luna, wlasnie chodzi o to, że nie chcę stać przy barierkach tylko z tyłu zeby było jak najbezpieczniej - osoba z którą idę nie dość że nie słucha rocka to jeszcze jest drobna,

Pytanie czy z tyłu GC też jest ścisk... no cóż chciałbym miejsca siedzące ale już nie ma. Albo ewentualnie na koniec całej płyty, ale tęż nie było. I po wyjściu z toalety nie zależy mi na pierwotnym miejscu, pytanie jest takie - stoimy z tyłu GC - jedna osoba idzie do toalety, i jak z  nie wyjdzie to wróci spowrotem do tej osoby która nie szła do toalety?
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4029 dnia: Lutego 06, 2017, 09:15:21 pm »
0
Cytuj
pytanie jest takie - stoimy z tyłu GC - jedna osoba idzie do toalety, i jak z  nie wyjdzie to wróci spowrotem do tej osoby która nie szła do toalety?

Jak dla mnie to marne szanse, ale nie do niewykonania na pewno. Jeżeli ktoś jest wzrokowcem i ma dobrą orientację w terenie, to może. Albo jak druga osoba potrafi wysoko skakać :P. A propos komfortu jeszcze, to zanim Slash wyszedł na scenę (w Kato), to gdyby nie mój chłopak, który dzielnie trzymał mnie za bety, to pewnie by mnie staranowali. Nie mówię tego oczywiście, żeby Cię wystraszyć. Na otwartej przestrzeni jest zawsze lepiej niż na hali, jednak trzeba liczyć się z duchotą i ściskiem (przynajmniej do momentu wyjścia artysty, później się luzuje).

Teraz pytanie mam ja: czy ktoś może jakimś cudem wybiera się na Fisza (naszego rodzimego :D) 18 marca w Krakowie?
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 09:21:06 pm wysłana przez różanopalca »
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4030 dnia: Lutego 06, 2017, 10:02:01 pm »
0
Canis_Luna, wlasnie chodzi o to, że nie chcę stać przy barierkach tylko z tyłu zeby było jak najbezpieczniej - osoba z którą idę nie dość że nie słucha rocka to jeszcze jest drobna,

Pytanie czy z tyłu GC też jest ścisk... no cóż chciałbym miejsca siedzące ale już nie ma. Albo ewentualnie na koniec całej płyty, ale tęż nie było. I po wyjściu z toalety nie zależy mi na pierwotnym miejscu, pytanie jest takie - stoimy z tyłu GC - jedna osoba idzie do toalety, i jak z  nie wyjdzie to wróci spowrotem do tej osoby która nie szła do toalety?
Dla takiej osoby pewnie najlepsze byłyby trybuny.
Jak raz stałam na końcu płyty i musiałam wyjść po wodę to spokojnie udało mi się wrócić do swoich. Ale na końcu płyty ścisk naprawdę jest minimalny. Nie wiem jak jest na końcu GC. Jak kupowałam GC to zawsze jednak byłam bliżej barierek niż tyłów, więc może znajdzie się ktoś inny kompetentny? ;)
Zresztą jak zaczyna się koncert to już nie myśli się o chodzeniu do toalety :D

@różanopalca zachowania tłumu podczas koncertu Slasha w Kato to już chyba legenda :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4031 dnia: Lutego 06, 2017, 11:36:51 pm »
0
a jak przyjadę nieco spozniony na koncert to będzie luźniej i bez problemu mnie wpuszczą do GC tak? bo szczerze nie zależy mi na supporcie.

Jakby ktoś mógł się wypowiedizeć jak jest na tyłach GC to byłbym wdzięczny.
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4032 dnia: Lutego 06, 2017, 11:37:05 pm »
+1
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4033 dnia: Lutego 07, 2017, 08:34:32 am »
+1
@13adam12 na koncercie Aerosmith nie było jakiegoś tragicznego ścisku, bywałem na gorszych koncertach pod względem dzikiego tłumu. Stałem na pierwszego pod sceną z dziewczyną (to też był jej pierwszy koncert na GC) i przeżyliśmy. Ludzie próbowali coś tam pogować, ale po chwili docierało do nich, że to Aerosmith, a nie Slayer. Problem zrobił się tylko jak Alter Bridge skończyli rozgrzewać publikę i pałeczki perkusyjne poleciały w moją stronę, a jakiś kudłaty rudzielec czuł się jakby był sam w Atlas Arenie i rzucił się po nie wyglądając jak orangutan z atakiem padaczki taranując przy tym kilka osób w około.

Przy szesnastej piosence już nie wytrzymałem z pragnienia i wyszedłem po piwo (stałem pod sceną od dobrego południa, aby zobaczyć Duffa jak najbliżej). Odpowiednio nawodniony wróciłem na GC i stałem już do końca z boku przy trybunach i też było zajebiście. Nie było sensu i możliwości wracać do pierwotnego miejsca na kilka kawałków.
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2017, 09:24:15 am wysłana przez Bender »
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4034 dnia: Lutego 07, 2017, 09:12:52 am »
0
Jak ominiesz support to wpuszczą Cie bez problemu :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Koncerty

Zaczęty przez SSolid

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2965
Ostatnia wiadomość Czerwca 07, 2007, 11:42:48 am
wysłana przez SSolid