Autor Wątek: IRON MAIDEN  (Przeczytany 86329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #135 dnia: Lutego 22, 2008, 03:02:39 pm »
0
Ja sie zamierzam wybrać na koncert. Ale nie jest to nic pewnego, bo po pierwsze, cały czas do Wawy teraz śmigam na koncerty i mi to budżet nie wytrzyma. W ogóle to straszna ekspansja na Wawe w tym roku, trzeba sie tam przeprowadzić :D

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #136 dnia: Lutego 24, 2008, 06:08:56 pm »
0
Jak ktoś jeszcze nic nie wie o supporcie to będzie nim Lauren Harris, córka Steve'a basisty Maidenów. Wspierała chłopaków już na AMOLAD tour. Wczoraj udało mi się ściągnąć kilka jej kawałków i musze przyznać, że fajnie gra ale jak ktoś pójdzie na support z nastawieniem, że to będzie coś w podobie do IM to sie troche zawiedzie.Taki lekki rock ot co....

Tutaj troche więcej o niej : http://www.monstroentertainment.com/lauren.php


Mam ochote na chińskie :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 26, 2008, 02:50:45 pm »
0
Jak podaje Tylko Rock, dzisiejszego dnia głos Iron Maiden, Bruce Dickinson będzie kapitanem lotu linii lotniczych Air Italy Polska. Lot odbędzie się o godzinie 20:15 czasu lokalnego, na trasie Warszawa-Hurgada (Egipt).

Air Italy Polska wylizingowała samolot na sezon letni 2008 od firmy Astraeus, w której Dickinson pracuje jako kapitan. Anglik poprowadzi tego samego Boeinga B757-200ER, którego pilotował podczas trasy koncertowej swojego zespołu.

Specjalnie przygotowanym na potrzeby trasy koncertowej Iron Maiden, nazwanym „Ed Force One”, Bruce obleciał cały świat (50 tys. mil, 10 krajów, 21 miast!) wraz z 50-osobową ekipą i 12 tonami ekwipunku.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5172665.html
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2008, 08:40:25 pm wysłana przez Hubik »

Offline Breaki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Respect: +4
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 30, 2008, 03:20:55 pm »
0
kto jedzie na Ironow to moze mi laskawie napisac?? to moze sie spotkamy przed koncertem?? ja juz have bilet :)
Warsaw You're fuckin' amazing!!!
Artbledo plyta bedzie wydana!!!!

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 30, 2008, 05:49:34 pm »
0
Tak wyglądała setlista z pierwszego koncertu w Europie. Koncert odbył się w ramach festiwalu Gods of Metal w Bolonii.

"Aces High"
"2 Minutes To Midnight"
"Revelations"
"The Trooper"
"Wasted Years"
"The Number Of The Beast"
"Can I Play With Madness?"
"Rime Of The Ancient Mariner"
"Powerslave"
"Heaven Can Wait"
"Run To The Hills"
"Fear Of The Dark"
"Iron Maiden"
"Moonchild"
"The Clairvoyant"
"Hallowed Be Thy Name"

Czyli setlista elegancka, która pewnie będzie i u nas.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 30, 2008, 06:49:12 pm »
0
Ja bym do tego jeszcze dodał "Children of the Damned" i "Flight of Icarus"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 30, 2008, 07:25:08 pm »
0
Oj "Children of the Damned" też bardzo chciałbym usłyszeć.  :rolleyes:

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 01, 2008, 09:03:08 pm »
0
Ja sie nie mogę przekonać do tego zespołu, wszystkie piosenki są takie same - nawet po kilkukrotnym przesłuchaniu.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpnia 06, 2008, 11:49:05 am »
0
Ej co tak cicho w tym temacie? Koncert już przecież jutro :) . Jak nastroje? Ja już o niczym innym już nie myślę, w wieży na zmianę leci "The Number of the Beast", "Piece of Mind" i "Powerslave"... Żeby tylko pogoda jutro dopisała :rolleyes:

Offline Breaki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Respect: +4
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpnia 06, 2008, 01:46:43 pm »
0
no ja juz dzis do wawy jade i bede kwitl od rana pod stadionem.. wiec jak bedzie jeden koles pod bramka spal wejsciowa to to na 99 %^ bede ja :]mam nadzieje ze pare osob bedzie. z forum jakby co to pisac na gg 6012756
Warsaw You're fuckin' amazing!!!
Artbledo plyta bedzie wydana!!!!

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 08, 2008, 01:11:05 pm »
0
A więc wróciłem i piszę co następuje... Koncert bardzo dobry. Było wszystko to czego mogliśmy się spodziewać. W związku, że byłem sam to nie pchałem się na płytę, tylko zająłem sobie miejsce tuż za ławkami na górze co pozwoliło mi beż żadnych przeszkód oglądać i widzieć całą scenę. Niestety to miejsce sprawiło, że kompletnie nie było słychać publiczności. Nawet Nie słychać było "Happy birthday" dla Bruce'a czy "Sto lat". Wiem, że założenie było takie, że to ma być śpiewane pierwszy raz po "The Trooper", ale nie słyszałem kompletnie nic.

Bruce wokalnie był w bardzo dobrej formie, nastrój też miał dobry i fajne historyjki opowiadał, chociażby jak nam przypomniał wyjście rosyjskich wojsk z naszego kraju czy pogadanka o jazzie.  :D

Bisy zmiażdżyły. "Moonchild" oraz Hallowed Be Thy Name" to jak dla mnie najlepsze momenty koncertu. "Fear of The Dark" również super.
Publiczność nie zawiodła (według tego co powiedział Bruce, było 29 tyś.) i super się bawiła. Z góry świetnie wyglądało tysiące klaskających rąk. Nawet ta wielka flaga, która łaziła po płycie, dotarła do nas.  ;) Niesamowite wrażenie na mnie zrobił Janick Gers. Ciągle latał, wyczyniał niesamowite rzeczy z gitarą. Normalnie wulkan energii.

Podsumowując: Koncert super, ale moim zdaniem nie przebił jednak chociażby Metallicy z tego roku.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpnia 08, 2008, 02:38:24 pm »
0
No to po kolei.

Pierwszy raz wybrałem się na spacer po Racławickiej o godzinie 11. Przeżyłem szok - ile tam już jest ludzi... Krótka rozkminka, telefon do znajomych i decyzja - "jebać, jedziemy o 15, i tak będziemy pod sceną :D ". Jak ustaliliśmy tak zrobiliśmy. Przy wejściu masakra - ludzie pchali się tak jakby pieniądze tam ktoś rozdawał. Rzutem na taśmę załapaliśmy się na opaski.

A teraz do rzeczy.
1. Lauren Harris -  :rolleyes: cóż za śliczna dziewczyna... Co do jej muzyki - takie ostrzejsze Bon Jovi. Do posłuchania.
2. Made of Hate - instrumentalnie całkiem nieźle, natomiast wokal moim zdaniem tak sobie. Specjalistą od takiego gatunku muzyki to ja nie jestem, więc nie będę się rozwięźle wypowiadał.
3. IRON MAIDEN - prawdę mówiąc, spodziewałem się czegoś lepszego. Pierwsze wrażenie - na zdjęciach nie wyglądają tak staro :D . Potem doszedłem do wniosku, że stać w 3. rzędzie pod sceną to był jednak błąd. Przez wzgląd na koleżankę która była z nami wycofaliśmy się jakieś 2 rzędy w tył i było trochę lepiej. Oprawa koncertu - mistrzostwo świata. Muzyka - tak samo, chociaż wokal Dickinsona czasami gdzieś ginął. Nie wiem jak Hubikowi, ale mi brakowało jeszcze jakiś solówek gitarzystów czy Nicka. Ogólna ocena koncertu - 5.

PS. Od pierwszej chwili pojawienia się na pod stadionem zastanawiało mnie, dlaczego ludzie tak krzywo patrzyli na moją koszulkę Gunsów :) .

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 08, 2008, 03:00:17 pm »
0
Nie wiem jak Hubikowi, ale mi brakowało jeszcze jakiś solówek gitarzystów czy Nicka.

No bo oni tak grają. Tam jakoś nie ma miejsca na improwizację. Dla mnie tak troszkę wszystko zaplanowane od A do Z. Dlatego koncert jakoś nie powalił mnie na kolana, choć przyznam, że mi się jednak podobało. W skali 10 punktowej dam 7.

Offline Breaki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Respect: +4
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpnia 09, 2008, 04:47:34 pm »
0
ciekawe czy ktos nagral caly koncert ?
Warsaw You're fuckin' amazing!!!
Artbledo plyta bedzie wydana!!!!

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: IRON MAIDEN
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpnia 10, 2008, 09:54:20 pm »
0
A też poszedłem, myslałem, że może w końcu mnie do siebie przekonają. NIgdy nie rozumiałem fenomenu tego zespołu, no i niestety nie zrozumiałem. Wytrzymałem chyba z 40 minut, potem poszedłem po pizze (piwa nie było :((((() i siedziałem na stadionowych schodach, mając nadzieję że jesli nie będę ich chociaż widział, to może będzie lepiej. Nie było. To wkurwiłem się i pojechałem pić na miasto.
Chyba najsłabszy koncert na jakim byłem, wychodziłem juz podczas bisów ale nigdy w połowie. 1 na 10.

 

Bastion duch Iron Maiden z Mazur

Zaczęty przez Painkiller

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2418
Ostatnia wiadomość Lutego 10, 2008, 04:52:41 pm
wysłana przez Viper