Autor Wątek: Godne polecenia.  (Przeczytany 125145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 27, 2006, 10:05:28 pm »
0
Betty Blowtorch - Are you man enough (2001) - w sumie dla dziewczyn/kobiet (ze względu na teksty) ale jest to kawał naprawdę solidnego grania prosto z Hollywood. Teksty wymiatają. xD Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę gdzieś płytkę wrzucić. xD Szkoda że już nie nagrają nic więcej - wokalistka i basistka w jednej osobie zginęła w wypadku samochodowym...

Aha, i wyszła kiedyś jeszcze przed płytą "Are you..." EP pod nazwą "Get Off" którą pomógł wyprodukować  Duff McKagan. EP nie mam niestety, kiedyś błąkała się po osiołku w śladowej ilości (jedno źródło?). :/

Solid Shake

  • Gość
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 08, 2006, 05:46:35 pm »
0
stare,klip robiony przez kogoś ale świetne
<a href="http://youtube.com/watch?v=CquvRrjIYJw&search=we%20didnt%20start%20the%20fire" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtube.com/watch?v=CquvRrjIYJw&search=we%20didnt%20start%20the%20fire</a>

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 09, 2006, 05:44:27 pm »
0
THE KILLERS-HOT FUSS
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:02:46 pm »
0
Jimmy Neil - Flame still burns
 

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:13:14 pm »
0
Manfred Mann's Earth Band - Blinded By The Light
The Guess Who - American Women
The Romantics - What I Like About You
The Pretenders - Back On The Chain Gang
Ringo Starr - It Don't Come Easy
Peter Frampton - Baby I Love Your Way

Wszystko to starocie.

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 10, 2006, 08:43:23 am »
0
The Offspring - Americana


Mam ochote na chińskie :P

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:28:46 am »
0
David Gilmour V-ON A I :D Land

Proszę nie pisać wyłącznie dużymi literami.To nie czat. Zmieniłem.Moderator
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2006, 12:21:03 pm wysłana przez zqyx »
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:28:39 pm »
0
Kazik - "Los się musi odmienić" (całkowite odprężenie po rzeźni czyli "czterdziestym pierwszym")
Green Day - American Idiot - wesoła muza i na czasie
Behemoth - Demigod (aż miło,że to produkacja krajowa)
Scorpions - World Wide Live
INXS - Afterglow

 
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 10, 2006, 04:18:31 pm »
0
Cytuj

Wszystko to starocie.
Starocie jest fajne ;)
Aerosmith- Crying

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline ural

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Madness is like gravity. It needs a little push...
  • Respect: +13
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 10, 2006, 06:35:48 pm »
0
Hmmm nie będę powtarzał bo przynajmniej połowę z w/w bym sam polecił, hehe zatem dodam od siebie:

- Neurotic Outsiders - choć to chyba wszyscy dobrze znają wszak wiadomo - ex. Gunsi, Sex Pistols i Duran Duran to musi być mieszanka wybuchowa - moim zdaniem znacznie lepsze od Velvet Revolver

- Simple Minds - nie przepadam za U2 - a SM było często do U2 przyrównywane - na szczęście obrali sobie zupełnie inną ścieżkę rozwoju, no i ich muzyka mi podchodzi - nawet bardzo... klimaty czasem nieco z lat 80 - ale ja takie lubię... proponuję cały album "Best Of" (2CD) - kawałki typu "Don't You Forget About Me" (ze świetnego filmu Breakfast Club), "Alive And Kicking", czy nowy "Stranger" są po prostu doskonałe! Akurat tydzień temu byłem na ich koncercie w Stodole - i na żywo są świetni - dali naprawdę niezłe show i to co mi się najbardziej podobało, to że robili to z sercem - więc jeśli będzie znów jakiś koncert w Polsce, to serdecznie polecam!

- Marylin Manson - nie został wyżej wymieniony ten zespół/"artysta", a szkoda ;). Tak więc nadrabiam - Manson to król hard rockowego kiczu, ale mnie ten kicz odpowiada - ma to swój klimat. Połowy rzeczy nie da się słuchać, ale druga połowa jest świetna - polecam albumy "Mechanical Animals", no i best of czyli "Lest We Forget". Do tego rzecz jasna świetne covery - choćby ostatni doskonały cover "Personal Jesus" DM - czy lepszy od oryginału? Nie wiem, ale na pewno świetna wersja i świetny teledysk. A "This Is The New Shit" to dla mnie jeden z najlepszych utworów z powerem.

- Kula Shaker - mało znany brytyjski zespół - niby to rock, ale taki jakiś alternatywny. Wydali dwa albumy - niestety jeden ("K") zgubiłem - a był doskonały. Jak ktoś lubi spokojniejszą muzykę z lekką nutą wyspiarską, to zdecydowanie polecam. Świetne melodie, niektóre kawałki trochę w takim starym rockowym stylu - naprawdę warto przesłuchać. I nie jest to smęcenie w stylu "Manic Street Preachers" ;).

- Garbage - polecam dwie pierwsze płyty. "Version 2.0" nieco gorsze od pierwszej, ale jeszcze trzyma poziom - pierwsza natomiast jest świetna. Potem niestety było już tylko gorzej.

- Hole - album "Celebrity Skin" - cóż Courtney zyskała na popularności na pewno po śmierci Kurta, ale na szczęście ten album jakoś się broni - ma parę bardzo fajnych rockowych kawałków łatwo wpadających w ucho. Moim zdaniem nalepsza płyta w dorobku tego zespołu i z pewnością warta zapoznania się z nią.

- Tears For Fears - typowy zespół lat 80 - polecam album "Best Of" - naprawdę masa znanych utworów - niektórzy pewnie będą zaskoczeni ;).

- Brian Ferry & Roxy Music - cóż kolejna grupa z lat 80 - polecam zwłaszcza kawałki "More Than This" i "Avalon". No niestety... mam słabość do lat 80 ;).

- Tom Petty (& The Heartbreakers) - ostatnio mi wciągnął magnetofon ich taśmę :(. Bez wątpienia człowiek w pewnych kręgach kultowy - taki fajny i prosty rock - nic dodać nic ująć.

- Traveling Wilburys - George Harisson, Bod Dylan, Tom Petty, Roy Orbison, Jeff Lynne - czyli chyba wszystko jasne ;). Panowie wydawali albumy pod tym "brandem" pod pseudonimami. Może nie wszystko jest najwyższych lotów, ale trzeba przesłuchać koniecznie np. "End Of The Line", czy "It's Allright"

Jeśli jeszcze jakieś sobie przypomnę, to nie omieszkam dodać :).

Cytuj
Betty Blowtorch - Are you man enough (2001) - w sumie dla dziewczyn/kobiet (ze względu na teksty) ale jest to kawał naprawdę solidnego grania prosto z Hollywood. Teksty wymiatają. xD Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę gdzieś płytkę wrzucić. xD Szkoda że już nie nagrają nic więcej - wokalistka i basistka w jednej osobie zginęła w wypadku samochodowym...

Ściągnąłem sobie na próbę kawałek "Hell On Wheels" i to jest świetne! Dziewczyną/kobietą nie jestem a mi się podoba hehe... possę cały album - zobaczymy jak inne kawałki - w każdym razie zapowiada się całkiem nieźle więc fajną rzecz poleciłeś  :). Szkoda dziewczyny :(. A co do tekstów - to tylko na podstawie tego kawałku, ale nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z klimatami z AFD :). "I'm talking to you motherfuckers!" albo "(...) well baby better kiss my ass, you try to pay for r&r shows, we'll steal your money and away will go (...) we don't give a fuck we're doing it our way" - do tego drze się jak Axl czasem hehe... solóweczki też sympatyczne - a może taki urok Hollywood po prostu? Sam nie wiem, ale mi się podoba - chcę więcej :).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2006, 01:47:57 am wysłana przez ural »

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 11, 2006, 09:16:26 am »
0
Żeś się rozpisał :P .
Ja ostatnio wsłuchiwałam się w muze Scotta Stappa i polecam The Great Divide :)
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1639
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 11, 2006, 10:09:30 pm »
0
Big Cyc - "Moherowe Berety" :D ROX!!
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 11, 2006, 10:32:56 pm »
0
"załóż babciu beret moherowy jest twój, jak w każdą niedzielę znowu dziś ruszysz w bój,
juz tą droga kroczą koleżanki i mąż, liga rodzin różańcowy zaciska krag,
to jest szlak  bojowy więc maszeruj i giń, aby rządził rydzyk, ale ty razem z nim"

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 11, 2006, 10:36:17 pm »
0
ja chyba tez sobie sprawie taki berecik :D  
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Godne polecenia.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 12, 2006, 01:53:44 pm »
0
Cytuj
"załóż babciu beret moherowy jest twój, jak w każdą niedzielę znowu dziś ruszysz w bój,
juz tą droga kroczą koleżanki i mąż, liga rodzin różańcowy zaciska krag,
to jest szlak  bojowy więc maszeruj i giń, aby rządził rydzyk, ale ty razem z nim"
teledysk jest fajny;p

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"