Autor Wątek: Faith No More  (Przeczytany 19653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Faith No More
« dnia: Czerwca 02, 2007, 07:41:37 am »
0
Dla mnie jedna  z lepszych kapel rockowych ever, ale dopiero po przyjściu Pattona... Znakomita muzyka, ostre oryginalne granie, z genialnym wokalem...
I majstersztyk w postaci Angel Dust...

Co o nich sądzicie

(Wiem, że jest wątek o Pattonie, ale sądzę, że FNM zasługuje na osobny temat)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2007, 10:04:36 am »
0
Bardzo lubię ich posłuchać od czasu do czasu. Zdecydowanie zyskał ten zespół na osobie Pattona. Mój ulubiony album to "Angel Dust", ale reszta też mi się podoba. Jakoś mnie nie przekonują dwa pierwsze ich albumy. W sumie to szkoda, że postanowili zawiesić działalność...

Offline Dead Head

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2007, 02:00:26 pm »
0
a ja najbardziej cenię Album of the Year, Angel Dust jest świetną płytą, ale mieli lepsze

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 03, 2007, 03:40:37 am »
0
Barrrrdzo lubię. ALe tak jak z większością kapel (oprócz niewielu) płyty z arcydziełami i resztą zapychaczy. Ale zdaża sie najwiekszym. Evidence, Ashes to ashes, Take this bottle, Epic, Easy (ale to to sie może podobac nawet fanom Backstreet boys, to świadczy tylko o wielkości FNM, i to że kawałek jest własnością Lionela Ritchie, czy ja to sie tam pisze, tez nie zmienia faktu, a nawet świadczy na ich korzyść) wiele innych, których tytułów nie pamietam.
Szkoda, że Patton woli się nieartykułowanie wydzierać w jakichs projektach solo. To juz mnie nie przekonuje.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 03, 2007, 07:52:17 am »
0
Bo do tego wydzierania się trzbea mieć otwarty umysł...
Osobiście odpowiada mi i normalny rock w wykonaniu Mike jak i wszystko inne:]

Offline kokosz1981

  • Uploaderzy
  • Atittude
  • ****
  • Wiadomości: 1076
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 03, 2007, 03:56:12 pm »
0
Tradycyjnie ich nie lubię. Przesłuchałem wszystkie płyty i jak dla mnie pasuje tylko jedna piosnka, której tytułu oczywiście nie znam - na końcu teledycku pianino wylatuje w powietrze.
2010-10-13 I 2012-05-31 London O2 Arena
2010-06-20 Gdańsk

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 03, 2007, 07:52:40 pm »
0
Epic

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 05, 2007, 11:30:17 pm »
0
Bo do tego wydzierania się trzbea mieć otwarty umysł...
Ahhaaaaaaaaa.
Chyba zacznę w notesie zapisywać.
Żeby luzu trochę mieć przy pitoleniu Mr.grincha przez BBF to już wziąłem do serca.
Teraz spróbuję otworzyć swój umysł. Wytatuuję to sobie nawet.
Dzięki twoim radom stanę się lepszym człowiekiem.

Ostatnio na Vh1 był jakiś program - ranking, ileś tam najmniej rockowych czy metalowych wydarzeń (ale precyzyjny tytuł dałem) No i okazało się, że gitarmen FNM Big Jim Martin wychodował najwiekszą dynię w Californi. Spoooooora była. Ciekawe zajęcie jak na gwiazdę rocka.

I pytanko. To nie on sie pod Slasha podszywał w restauracjach, pijąc na konto kudłatego? Czy coś mi się pochrzaniło? Gdzie ja to czytałem...

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2007, 11:41:53 pm »
0

Ostatnio na Vh1 był jakiś program - ranking, ileś tam najmniej rockowych czy metalowych wydarzeń (ale precyzyjny tytuł dałem) No i okazało się, że gitarmen FNM Big Jim Martin wychodował najwiekszą dynię w Californi. Spoooooora była. Ciekawe zajęcie jak na gwiazdę rocka.

 :lol: :lol: :lol:
Też to oglądałam i wyłam ze śmiechu. On ma calą plantację dyni. Niezły biznes, sczególnie w okresie Halloween ;D ! Ma facet głowę do interesu !

Twórczości Faith No More nie znam niestety od A do Z, ale utwory, które przewinęły się przez playlistę w moim winampie, są naprawdę ok ;)...Mają dość różnorodne brzmienie...i to jest fajne  ;).  Mimo wszystko jest to dla mnie kapela będąca jedynie małym epizodem w historii rocka...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2007, 08:06:13 am »
0
Ciekawe zajęcie jak na gwiazdę rocka.
To naprawde ma ogromny zwiazek z muzyką.. Co nie w szczególnosci, że gdybyś uważnie słuchał program to byś wiedział, że hodować dynie rozpoczął dopiero po odejsciu z FNM...
Za to trzymanie kilku kotów w domu to wyjątkowo rockowy przymiot...

A co do reszty twojego posta... Hmmm... Chyba nie ma na co odpowiadać nawet... Żenada...

Offline Dead Head

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:26:00 am »
0
spox, Loko, jeśli ktoś ma nick "bizkit", trudno oczekiwać, by zaakceptował to co robi Mike. Taki Fred z LB za to pięknie recytuje swe życiowe teksty, ale my tego nie skumamy
troszkę mnie dziwi niedocenianie Introduce Yourself i We Care a Lot, ale Twój wybór

SSolid

  • Gość
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 06, 2007, 04:44:57 pm »
0
spox, Loko, jeśli ktoś ma nick "bizkit", trudno oczekiwać, by zaakceptował to co robi Mike. Taki Fred z LB za to pięknie recytuje swe życiowe teksty, ale my tego nie skumamy

jejku, kolejny uduchowiony sie znalazł. Jak skończe 12 lat to chce być jak ty

Offline Bartek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • szyderca?
  • Respect: 0
    • BASH- biblia szyderców
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:29:28 pm »
0
spox, Loko, jeśli ktoś ma nick "bizkit", trudno oczekiwać, by zaakceptował to co robi Mike. Taki Fred z LB za to pięknie recytuje swe życiowe teksty, ale my tego nie skumamy

jejku, kolejny uduchowiony sie znalazł. Jak skończe 12 lat to chce być jak ty

nie dawno dostalem od Ciebie opierd**** za offtop skoro tak lecisz z ostrzezeniami to moze sam sie ogranicz :)

co do- FNM  maja kilka ciekawych utworow ale zgadzam sie z Rose nie sa wybitnym zespolem
-idziesz na melanż?
-nie, muszę być w domu o ósmej

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 07, 2007, 06:35:36 am »
0
troszkę mnie dziwi niedocenianie Introduce Yourself i We Care a Lot, ale Twój wybór
Dla mnie po prostu całość lepiej brzmi z Pattonem niż z Chuckiem, zreszta też w pewien sposób słychać na tych 2 pierwszych plytach słychać jak podchodizl do tego zespołu...(np. zasypianie na koncercie :D)
Nie są złe, w szczegolnosci pod wzgledem samej muzyki... Ale później było tylko lepiej...:)

Offline Dead Head

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Faith No More
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 07, 2007, 03:02:42 pm »
0
spox, Loko, jeśli ktoś ma nick "bizkit", trudno oczekiwać, by zaakceptował to co robi Mike. Taki Fred z LB za to pięknie recytuje swe życiowe teksty, ale my tego nie skumamy

jejku, kolejny uduchowiony sie znalazł. Jak skończe 12 lat to chce być jak ty
to już wiemy kto w waszym związku robi za faceta i broni swej wybranki
co oznacza w waszym slangu słowo „uduchowiony”?

ktoś mi wyjaśni dlaczego wszyscy się tak grzeją na Angel Dust, a równie dobry The Real Thing j i dużo lepsze King for a Day i Album of the Year są pomijane? miliony sprzedanych płyt świadczą o wielkości?

 

Faith No More+KoRn+Bad Religion=Fear & the Nervous System

Zaczęty przez Mike Patton

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3283
Ostatnia wiadomość Lipca 01, 2011, 07:33:48 pm
wysłana przez el_loko