Autor Wątek: Disturbed  (Przeczytany 2575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Disturbed
« dnia: Stycznia 29, 2009, 08:33:24 am »
0
A dawno sobie tematu nie założyłem a widze, że takiego nie było jeszcze to sie Solid nie przyczepi  ;]

Disturbed – amerykański zespół muzyczny, klasyfikowany jako numetalowy. Rodzaj muzyki granej przez zespół jest stałym obiektem debaty. Fani ciężkiego metalu twierdzą, że muzyka grana przez Disturbed nie jest wystarczająco mocna, by określać ją takim mianem. David Draiman, wokalista zespołu, na temat ten wypowiada się tak:

"Prawdopodobnie nasza muzyka jest zbyt melodyjna lub nie jesteśmy wystarczająco krzykliwi czy ostrzy. Choć naprawdę uwielbiam ten rodzaj muzyki, nie jest on tym co staramy się tworzyć. Jeśli mamy zmieścić się w kontekście, gramy raczej hard rock, a nie heavy metal, przynajmniej w teraźniejszej przestrzeni czasu."

Wydali 4 zajebiste albumy :

    * The Sickness (2000)
    * Believe (2002)
    * Ten Thousand Fists (2005)
    * Indestructible (2008) (jak dla mnie najlepsza płyta minionego roku nie licząc ChD)

No ... czekam na Wasze opinie.


Mam ochote na chińskie :P

Offline Soldier

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Disturbed
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2009, 10:37:24 pm »
0
Disturbed niezbyt przypadli mi do gustu... pożyczyłem od kumpla The Sickness ... nawet mi się spodobało, szczególnie piosenka "Down With the Sickness", jest fajne wejście "ohh aaaaa!!!!" czy coś takiego... z kolei w The Game wejście wydało mi się dość banalne, reszta nawet, nawet...

Przypominają mi oni trochę Bullet For My Valentine, choć BF-MV są ciutkę za... nie wiem jak to określić... może... za 'słabi'.

Offline paulucha92

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Hey you caught me in a coma...
  • Respect: 0
Odp: Disturbed
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 09, 2009, 06:15:28 pm »
0
Oglądając "queen of the damned" zaciekawił mnie soundtrack (bardzo dobry zreszta). I tam miedzy innymi gral ten zespol. zaglebilam się w to bardziej ale szczerze mowiac poza paroma piosenkami nie przypadli mi szczegolnie do gustu. Moze kiedys to sie zmieni, bardzo prawdopodobne. :)

SSolid

  • Gość
Odp: Disturbed
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 09, 2009, 07:59:34 pm »
0
A dawno sobie tematu nie założyłem a widze, że takiego nie było jeszcze to sie Solid nie przyczepi  ;]

dalbym se dupe uwalic ze bylo ;f. No wiec  -  down with the sickness, reszta kompletnie mi nie podeszla