Autor Wątek: Deep Purple  (Przeczytany 65169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 20, 2009, 03:42:34 pm »
0
sluchajcie, a co robia przyjezdni z gitarami, skoro chcecie brac udzial w rekordzie ? mam na mysli szalenstwa koncertowe  :D

bo nie wiem czy kupic bilet w Empiku, czy faktycznie targac ze soba gitarke  :???: :D

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 20, 2009, 04:24:19 pm »
0
najlepiej to roztrzaskać xD ;]

SSolid

  • Gość
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 20, 2009, 05:23:02 pm »
0
Ale smoke on the water zagraja nie?

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 20, 2009, 05:38:25 pm »
0
niee

ma ktos linki do ostatnich koncertow? chodzi mi o forme ian'a..


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

SSolid

  • Gość
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 20, 2009, 06:02:48 pm »
0
to nie ide

Offline SeleneRose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 20, 2009, 07:20:51 pm »
0
Krelke chyba masz rację z Child in Time, niestety, ale gdyby nie zagrali Sometimes...to by było przegięcie...imo

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 22, 2009, 07:40:31 pm »
0
Ale Sometimes nie jest kawałkiem który zawsze grają więc pozostaje 3mać kciuki aby zagrali ;)

Solid :) załatwię to dla Ciebie - zagrają Smoke'a ;)

Filmik ;) i parę recek z tego roku ;) -> http://www.deep-purple.net/review-files/deep-purple-2009/europe-2009.html
http://www.wrzuta.pl/audio/uCZzymQ6Uw/deep_purple_-_lay_down_stay_down  -> ostatnio nie przestaje tego słuchać :)
[...]
co do Deep Purple  to z oryginalnego skladu zostal tylko perkusista Ian Paice - i rownie dobrze moznaby rzec ze" to
juz nie jest Deep Purple i jakim prawem oni uzywaja dalej tej nazwy"


Tylko, że hmmm jak już ludzie płaczą za jakimś składem to za legendarnym Mark II. Co historii rodziny Deep Purple i zespołów pokrewnych jego członkom itd... to były inne czasy... inna mentalność i samych muzyków jak i fanów i showbiznesu ;)

Wszystkim ciekawych historii Deep Purple -> polecam świetną książkę http://www.inbook.pl/a/produkt/id/46727/ksiazki_deep_purple_tomasz_szmajter_roland_bury.html   wydanie II poprawione :) Świetnie napisana i masa przydatnych informacji :)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 22, 2009, 08:34:01 pm »
0

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 10, 2009, 08:30:48 am »
0
Kochani, czyzby zlocik i nasze prywatne spotkanka na szczycie przycmily ten koncert ?  :D Ani jednej recenzji ??? :???:

Ja z oszolomienia nie potrafie wyjsc do tej pory. Zobaczyc trzech muzykow z oryginalnego pierwotnego skladu na scenie, to niesamowite uczucie, ktore moze sie rownac jedynie z tym, kiedy to dwa lata temu mialam okazje podziwiac solowki Iommy'ego w Spodku... :wub: :sorcerer: Dla fana klasyki rocka ten koncert byl wydarzeniem duzej rangi i wlasnie dlatego, trzeba bylo tam po prostu byc !!! (i to za kazda cene - pozdro Wojo, Gusia :D)
Zaczeli od Highway Star, na ktore sie chyba nieco spoznilismy...ekhm 8) :D. Bylam zaszokowana, kiedy pierwsze dzwieki dotarly do mnie i zobaczylam na telebimie legende...Porazajaca energia tych panow i niesamowite brzmienie kapeli sprawilo, ze od tego momentu po prostu odplynelam. Nie pamietam kolejnosci utworow, ale moze wymienie te, ktore utkwily mi w pamieci: "Strange Kind of Woman", "Fireball", "Sometimes I Feel Like Screaming", "Rapture of The Deep", "Perfect Stranger", "Space Truckin'" (moja radosc, ze to zagrali siegala zenitu, co przejawialo sie wykrzykiwaniem na cale gardlo "come on"  :wub: 8) ach...), "Smoke On The Water" (przy tym utworze wszyscy choralnie spiewali, a publicznosc generalnie odleciala - w koncu jeden z najlepszych kawalkow hardrockowych ever 8)). Na bis zagrali Hush. Nie ukrywam, ze czekalam na ten numer, bo w swej melodyjnosci zawsze mnie porywal i nastrajal optymistycznie niczym D'yer Zeppelinow np.  :D Black Night na absolutny koniec, czyli kosumpcja wisienki na szczycie tortu  :D - niesamowite wrazenia akustyczne, nie wspominajac juz o duchowych...Purple live sa bardziej rockowi od tych najabardziej rockowych. Brzmienie gitar na piateczke  :sorcerer:. Porzadny hardrock - czapki z glow dla tych panow!!! Kiedy sobie dodatkowo pomysle, ze oni maja po 65 lat (mowie o Gillanie i Gloverze), to stwierdzam, ze nalezy sprzedac dusze rock and rollowi i cieszyc sie energia po kres swoich dni  8)...Warty uwagi jest tez polski akcent na koncercie... Chopin, a nastepnie Mazurek Dabrowskiego to niesamowicie mily gest i uklon w strone publicznosci. Zreszta Ian bardzo nas chwalil w trakcie koncertu, ze sie swietnei bawimy :). Nie wiem jak to wygladalo pod sama scena, ale ja do dzis lecze odciski  8). Przy takiej muzyce czlowiek eksploduje i wyzwala wszelkie poklady swej energii.

Widzialam legende...kurcze, chyba pora umierac  :D :???:?

Aha, dzieki wszystkim moim koncertowym towarzyszom - bez Was ten koncert na pewno nie byl by taki sam, buzka;*
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2009, 08:33:59 am wysłana przez rose84 »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 10, 2009, 10:24:06 am »
0
Dla ścisłości ;) z oryginalnego, jedynego true składu ;) ;] hahaha :D widziałaś tylko jednego muzyka ;) Małego Iana :D

Recenzja będzie :p nie bój się :p daj trochę czasu ;)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 10, 2009, 10:36:13 am »
0
Dla ścisłości ;) z oryginalnego, jedynego true składu ;) ;] hahaha :D widziałaś tylko jednego muzyka ;) Małego Iana :D

no ok...mowisz o absolutnych poczatkach, tj. roku 1968  :D a ja mialam na mysli okres oslawiony najwieksza chwala i najbardziej wplywowy :sorcerer: czyli mniej wiecej od 1970 roku...

ale tak, tak, tak...oczywiscie masz racje - z pierwotnego skladu widzialam tylko Ian'a Paice :D


czekam na recenzje

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 10, 2009, 10:59:31 am »
0
Recenzja koncertu Deep Purple:

Tam na scenie gra kilku ludzików, tutaj koło mnie bawi się silna reprezentacja Nightrainstation, co było znacznie ciekawsze.


Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 10, 2009, 12:40:22 pm »
0
Współczuję Ci mimo wszystko :P ;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 10, 2009, 12:50:55 pm »
0
To może i moja recenzja w 3 słowach : koncert w pyte :D
Morse ładnie zapieprzał na wiośle :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Deep Purple
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 11, 2009, 09:58:16 am »
0
Niestety nie byłem na tym koncercie więc napisze kilka ogólnych zdań...Więc uważam,ze niemalże wszyscy panowie z dzisiejszych Deep Purple,to odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach :)Np.Morse uważam,że daje radę zastępując R.Blackmore,gdyż jest naprawdę dobrym gitarzystą,który zdaje się brzmieć jak wspomniany powyżej poprzednik.I może jedynie klawiatura D.Airey'a,jest słabszym instrumentarium aniżeli jego wielkiego poprzednika Jonha Lorda,ale...ale może to moje subiektywne odczucie? 8)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)