Autor Wątek: Bon Jovi  (Przeczytany 114408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 14, 2013, 09:17:21 pm »
+3
No pewno, ze powiniście się świetnie bawić. Jeszcze by tego brakowało...
BTW. nie wiem czy to tutaj już było, ale wrzucę:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gfkjM25xePU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=gfkjM25xePU</a>
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 15, 2013, 10:04:42 am »
0
Ja tak będe wyglądać w środę przy Livin' on a prayer :P



Dobra, trochę spraw organizacyjnych. Ja i Mysza będziemy na miejscu planowo około 16:30. Wejścia na płytę będą dwa. Brama nr 8 i brama nr 10.
Spotkajmy się wszyscy (a będzie nas około 8 osób (nie licząc osób towarzyszących), a przynajmniej o tylu wiem) przed 17 przy bramie, która jest bliżej dworca/przystanku autobusowego. Teraz musi się wypowiedzieć ktoś, kto wie z której strony się dochodzi do PGE ARENY od dworca/przystanku i generalnie, który wie z której strony nadejdziemy :P

« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2013, 10:06:39 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5016
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 15, 2013, 12:59:15 pm »
+1
Canis... od 16:30 wpuszczają  :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 15, 2013, 08:42:23 pm »
0
Ja wiem, ale co ja zrobię, że o 16:30 to jak dobrze pójdzie to ja dopiero z autokaru wyjdę? :P
Nie chcecie się ze mną zobaczyć to nie :P Foch i tyle.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 17, 2013, 09:31:18 am »
0
kurcze ja pewnie też już zasilę o tej godzinie goldena.

Niestety znajomy mnie wkopał i będę już od południa w Gdańsku, a mógłbym być później i pospać dłużej. Czy znajdzie się ktoś chętny na wczesnego browarka?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 17, 2013, 09:48:38 am »
0
Goldena? Hohoho, Pompon, poszalaleś :P ;) No nic, to może chociaż złapiemy się gdzieś po koncercie, żeby się przywitać :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 17, 2013, 10:18:26 am »
0
to była błyskawiczna, nieprzemyślana decyzja, której nie żałuje a zajęła mi 20min po wigilii aby prezent nie trafił do ogólnego budżetu domowego  :)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 20, 2013, 09:23:09 am »
+1
Niesamowicie jestem podkręcony na myśl o tym koncercie. Jeszcze ostatnie przygotowania, piwko i spać. O 6 ruszam w trasę ;)

do zobaczenia w Gdańsku!

------

Kto miał być na koncercie a nie pojechał tylko dlatego, bo nie podobała mu się ostatnia płyta, ten trąba! Z ostatniej płyty zagrali tylko 3 utwory, reszta to była kwintesencja BJ. No może 3-4 piosenki bym wymienił, pozostałość jednak bez zarzutu, a Rockin' All Over The World molestuje mój mózg cały czas :) . Koncert w skali szkolnej oceniam na 5.

Trochę zdziwiła mnie mała ilość dziewczyn płaczących w momencie jak Jon wskoczył na scenę, spodziewałem się, że każda pani uroni w tym momencie łezkę, ale większość panienek okazała się twarda ;)

Podczas koncertu naszła mnie mała refleksja. Porównałem sobie koncert BJ do zeszłorocznego Rybnika i co zaobserwowałem:
- Jon i Axl to ten sam rocznik, ale porównajcie sobie wygląd obu panów. Bon Jovi nadal ma sylwetkę nastolatka, czyli jednak można. Zawartość tkanki tłuszczowej w naszym ciele to sprawa, którą możemy w dużym stopniu kontrolować sami
- głos Jona w dalszym ciągu jest ostry jak brzytwa
- lepszy kontakt lidera z publiką
- ilość płyt nagranych przez BJ > ilość płyt nagranych przez GN'R (a co się z tym wiąże - bardziej urozmaicony set). Zaraz pewnie ktoś napisze, że nie liczy się ilość tylko jakość i Bon Jovi od czasów These Days nic dobrego nie nagrali. Może. Ale skoro wy twierdzicie, że Bounce, The Circle czy What About Now? to słabe płyty, to poczytajcie sobie opinie fanów BJ na temat Chinese Democracy i wnioski wyciągnijcie sami
- brak męczenia buły zbędnymi jamami, solami i nadmierną ilością coverów
- fajnie jak koncert zaczyna się jednak o czasie.

Na plus na korzyść Axla można jedynie zapisać lepszy dobór ciuchów. Reszta do poprawy.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 20, 2013, 10:02:38 am »
0
Koncert był świetny:) Super, że zagrali You Want To Make a Memory, bo bardzo lubię tą balladkę:) Jakby w secie było jeszcze I'll Be There For You to już totalna rewelacja by była. Nie dziwie się, że wypełniają stadiony:) Z początku wkurzało mnie dudnienie na IRA, gitary się strasznie zlewały, ale albo się przyzwyczaiłem albo poprawili dźwięk.
Stadion rewelka, chociaż byłem pare razy to i tak się zawsze zachwycam:) Najpiękniejszy w Polsce bez dwóch zdań:)
Też miałem taką refleksję jak Gnatek porównując JBJ do Axla. Pozazdrościć takiej formy mając 51 lat. Można? - Można.
Nie wiem jak ten gig mógłby się komuś nie podobać:) Świetnym akcentem było założenie polskiej koszulki:)

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 20, 2013, 10:34:41 am »
0
A obiecali, że jeszcze przyjadą?  Bo ja nie byłam :'(

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 20, 2013, 12:17:59 pm »
0
jeden z najlepszych koncertów na jakich byłem  :radocha:
kto nie był ten trąba
Faktycznie porównanie naszego pulchnego wokalisty odciętego od publiki od razu się nasuwało.

Ja mam jeszcze jedną refleksję dot. ścisku pod barierkami, które były tak wymyślone, że rozładowały napięcie ogromnego tłumu- można? Można!
Koncert słuchało i oglądało się z przyjemnością, a nie jak na Slashu, podczas którego odczuwało się w w większości czasu ból.

Na koniec -genialnie, że w końcu poznałem niektóre forumowiczki ;) i forumowicza, którego wcześniej nie miałem przyjemności poznać :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2013, 12:19:33 pm wysłana przez pompon »

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 20, 2013, 01:52:48 pm »
0
Nie będę oryginalna i też powiem, że to najlepszy koncert na jakim byłam! Może się komuś narażę, ale przebija nawet Slasha w Katowicach. Pięknie przygotowana scena, bardzo fajny pomysł z tym samochodem. Przedział wiekowy publiczności 10-60 i chyba większość dobrze się bawiła. Pierwszy raz widziałam, żeby ponad połowa trybun przestała (klaszcząc, ruszając się i śpiewając) calusieńki koncert! A jaki Jon miał wspaniały kontakt z publicznością... cały czas zagadywał, cieszył się, uśmiechał. Jak zobaczył flagę, to ciągle się w jej stronę się odwracał, a z kolei jak na pierwszym bisie wszyscy zapalili światełka w telefonach (taka była druga, po fladze, akcja zorganizowana przez autoryzowany polski fanclub), to powiedział na ten temat kilka miłych słów. Na następnej piosence, Wanted Dead Or Alive, popłakałam się ze wzruszenia, co raczej mi się nie zdarza, bo lubię zgrywać twardą babkę. Ogólnie - jestem pod ogromnym wrażeniem, po wyjściu z koncertu jeszcze przez godzinę drżały mi nogi, z resztą do tej pory czuję tamte emocje i nucę w głowie niektóre piosenki. Więc, pomimo drobnych niedogodności (z powodów zdrowotnych wylądowałam na trybunach, a nie na płycie, ale stałam z grupką ludzi przy barierkach - nie umiem siedzieć na takich koncertach - i bawiliśmy się bardzo dobrze) uważam ten wieczór za najlepszy w moim życiu!

Na bisach jakiś chłopak z diamond circle wyjął plakat, na którym po angielsku było napisane "mam w kieszeni pierścionek zaręczynowy, jestem tu z rodziną, jeżeli zaśpiewacie Never Say Goodbay, to poproszę moją dziewczynę o rękę". Jon pokazał na niego, żeby realizator uchwycił scenę kamerą, oczywiście piosenkę zagrali, dziewczyna się zgodziła, cały stadion bił brawo i się cieszył, a Jon im pogratulował. Bardzo wzruszające wydarzenie, best proposal ever, zazdroszczę tej parze!

Bardzo żałuję jedynie, że nie spotkałam się z Canis i resztą forumowej ekipy, ale dotarłam pod Arenę dopiero przed 19 i nie chciałam nikomu zawracać głowy tuż przed koncertem. Może następnym razem się uda!

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 20, 2013, 03:11:39 pm »
0
i forumowicza, którego wcześniej nie miałem przyjemności poznać :D
(Mam nadzieję, że mówisz o mnie :P ) Dawno mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie nie poznał :P Woda sodowa uderzyła do głowy i stwierdziłem, że nie muszę się przedstawiać. Miło było w końcu poznać Ciebie i Śpiocha.

Do tej pory nie mogę uwierzyć jakie szczęście, że wygrałem ten bilet. Bawiłem się naprawdę nieziemsko ale to nie powinno mnie dziwić, bo w takim towarzystwie nie mogło być inaczej.

To był naprawdę wspaniały wieczór i na pewno długo go będę wspominał :)

Offline Schalker

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +67
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 20, 2013, 06:00:51 pm »
+3

Na bisach jakiś chłopak z diamond circle wyjął plakat, na którym po angielsku było napisane "mam w kieszeni pierścionek zaręczynowy, jestem tu z rodziną, jeżeli zaśpiewacie Never Say Goodbay, to poproszę moją dziewczynę o rękę". Jon pokazał na niego, żeby realizator uchwycił scenę kamerą, oczywiście piosenkę zagrali, dziewczyna się zgodziła, cały stadion bił brawo i się cieszył, a Jon im pogratulował. Bardzo wzruszające wydarzenie, best proposal ever, zazdroszczę tej parze!

Zawsze jak czytam o podobnych sytuacjach, to się zastanawiam co by było gdyby się dziewczyna nie zgodziła :D
Pieprzyć północ, niech żyje południe !

http://oproczmarzenwartomiecjeszczepiwo.blogspot.com/

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 20, 2013, 06:29:37 pm »
0
Na Green Day też się ktoś oświadczył i oczywiście laska się zgodziła, no ale jak dla mnie to pod taką presją nie miała innego wyjścia ;p https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945935_535730096474096_1640711051_n.jpg
(nie, to nie moje zdjęcie ;p)
Nie wiem, jakoś nigdy mnie nie ruszały takie rzeczy, w sensie, żebym mówiła, że to "wymarzone oświadczyny", wręcz przeciwnie, zabiłabym swojego faceta za taki numer ;p

Ale to na Bon Jovi to fajnie skoro jeszcze "zaangażował" w to zespół :D Jak ktoś znajdzie nagranie to wrzućcie proszę :P

 

BON JOVI - Helsinki 17.VI.2011

Zaczęty przez NIKITA

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1905
Ostatnia wiadomość Listopada 16, 2010, 12:31:17 pm
wysłana przez Witek